Autor Wątek: gablota na kosmetyki  (Przeczytany 5353 razy)

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
gablota na kosmetyki
« dnia: 2007-10-03, 08:01:23 »
dziewczyny gdzie kupowałyście swoje gabloty? szukam jakiejś ładnej, najlepiej podświetlanej, niekoniecznie kwadratowej, widziałam kiedyś takie szcześciokątne, wyższe niż 2m, będę wdzięczna za jakieś fajne namiary, mile widziane zdjęcia :)

Alutkazaj

  • Gość
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-10-03, 15:22:11 »
Ja robie meble na wymiar u znajomego stolarza i zrobi mi tez gablote, bedzie podswietlana z polkami z matowego szkla.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-10-03, 16:06:11 »
Ja tez bym sama sobie zamowila, taka najlepiej dopasowac pod siebie no i przede wszytskim by mi sie podobala.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-10-03, 16:46:00 »
hmm no właśnie tak chyba najlepiej, ale nie mam nikogo sprawdzonego kto by mi zrobił, jak ktoś da namiar na kogoś z wrocławia będę naprawdę wdzięczna  :P

Alutkazaj

  • Gość
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-10-03, 19:31:57 »
Brodka moge Ci dac namiar na kogos kto ma firme 50km od Wroclawia ale we Wroclawiu tez realizuje zlecenia. To jest wlasnie ten moj znajomy stolarz, on zrobi wszystko co tylko chcesz :) najlepiej jak tam zadzwonisz albo napiszesz maila:
J&T Projekt
gg 510606
mail: biurojt@jtprojekt.eu

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-10-03, 20:19:33 »
Najprostsze i tanie znajdziesz w Ikei ale są kwadratowe i nie takie wysokie ale koszt jest nieduży
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-10-03, 21:29:32 »
Alutkazaj  : bukiet : bardzo dziękuję ci za namiary :D
te z ikei widziałam właśnie, ale chyba troszkę sa jednak za niskie jak dla mnie

Alutkazaj

  • Gość
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-10-04, 08:39:18 »
nie ma sprawy, mam nadzieje ze bedziesz zadowolona. W meblach robionych na zamowienie najlepsze jest wlasnie to, ze zrobia Ci wszystko co tylko chcesz. pozdrawiam

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-12-17, 15:47:11 »
w końcu na razie zdecydowałam się na tą z ikei, trochę mnie wkurza, że taka niska jest, ale tak jak ankukak napisała koszt nie duży (teraz nawet w promocji) i na początek musi styknąc, postawię na niej jakiegoś standa ładnego :) ale chciałam wam podsunąc pomysł, który podpatrzyłam ostatnio na szkoleniu w jednym gabinecie, może się którejś spodoba, otóż można na takiej zwykłej ikejowskiej gablocie nakleic naklejkę przezroczystą z logiem firmy, na której pracujecie, albo nazwą-logiem salonu i już taka gablota będzie inaczej wyglądała :) i jeszcze jedna kwestia co do gablot, chyba warto zamontowac w niej zameczek co nie? usłyszałam ostatnio od znajomej, że klientki czasem potrafią się połakomic na kosmetyki jak zostawiamy je same w gabinecie np aby się przebrały.. przykre to  :roll:

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-12-17, 21:14:03 »
Ja też własnie myślę nad gablotą do gabinetu. Narazie zbieram forse :D  I będę robiła u stolarza. Już mam projekt, sześciokątna dwumetrowa, podświetlana, 6 półek i na dole dwie szyflady bo bez sensu żeby tak przy ziemi stały kosmetyki. Klientka nawet ich nie dostrzeże. I chyba właśnie zamek też zamontuje, bo z tymi klientkami to różnie może być.....

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-12-17, 22:12:52 »
Weroniko mi się marzy dokładnie taka jak opisałaś :) ale to jednak za jakiś czas, na razie muszę jednak przyoszczędzic trochę  :?

Offline kosmetyczkaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 38
gablota na kosmetyki
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-10-29, 20:53:04 »
fajne gabloty ma Panda,tylko niestety drogie.