Autor Wątek: Regulacja brwi  (Przeczytany 107615 razy)

Offline kkkcelyna

  • Kosmetolog
  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: Regulacja brwi
« Odpowiedź #390 dnia: 2011-06-03, 14:12:22 »
Cytat: _Bella link=topic=364.msg112727# : brawo : : brawo :
Tak - osobiście wąska rolką też nakładam. Każdy ma swoją metodę, mi lepiej rolką nakłada się pomiędzy brwiami a szpatułką regulując już sam łuk. To nic trudnego a odchodzi zabawa z pęsetą, chyba że do jakiegoś włoska nie dotrzesz wtedy nią wykańczasz łuk. Ja stosuje wąską rolkę depilflax.

Nie wydaje się to skomplikowane, faktycznie ;) Muszę popróbować najpierw na mamie i siostrze :P Szczególnie fajne będzie to w przypadku klientek, które bardzo cierpią podczas regulacji, bo tu jedno pociągnięcie i po krzyku :D Dzięki za rady  : brawo :

Offline _Bella

  • Technik Usług Kosmetycznych
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 594
Odp: Regulacja brwi
« Odpowiedź #391 dnia: 2011-06-03, 14:56:02 »
Cała przyjemność po mojej stronie, że mogłam pomóc  :redface:

To faktycznie ułatwienie dla wrażliwych [sama do nich należę], trzeba tylko pamiętać o łagodzeniu i nawilżaniu miejsca po depilacji.
`Czasem lepiej odejść od zmysłów
niż zwariować...`

Offline kkkcelyna

  • Kosmetolog
  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: Regulacja brwi
« Odpowiedź #392 dnia: 2011-06-03, 15:01:27 »
Cała przyjemność po mojej stronie, że mogłam pomóc  :redface:

To faktycznie ułatwienie dla wrażliwych [sama do nich należę], trzeba tylko pamiętać o łagodzeniu i nawilżaniu miejsca po depilacji.

Tak, właśnie zamówiłam sobie specjalny żel chłodzący po depilacji oraz kremik  :cheesygrin:

Offline Kalahari

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Regulacja brwi
« Odpowiedź #393 dnia: 2011-08-20, 18:30:45 »
Ja myslalam, ze mloteczek cieplo-zimno (tu zimno) bedzie pomocny ale nie , zawsze sprawdza sie rozmowa czyli zagadyawnie klientki.