Autor Wątek: Żele na paznokciach u stóp  (Przeczytany 22645 razy)

Gość

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« dnia: 2005-05-12, 16:00:41 »
co o tym myslicie :?:  :?:  :?:
ciezke do wykoania
ile taka przyjemnosc moze kosztowac  :?:  :?:
czy naturalne paznokcie przy zakładaniu zeli musza byc długie :?:
a moze lepszy bedzie akryl :?:

Gość

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-12, 16:06:12 »
Pomysł jest super. Takie pazurki są sliczne i wcale nie musza byc długie !
Ile kosztuje to nie wiem. Ja na lato mam pare chetnych na taka przyjemność w tym ja sama :) A czy zel czy akryl to tak samo jak u rąk - indywidualna sprawa. Fajnie wyglada frenczyk :)

Gość

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-12, 16:09:16 »
własnie o frenczu musle
zdecuduje sie chyba na zel bo jest bardziej amortyzujacy
boje sie tylko ze moze sie nie udac

Aguś

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-12, 16:10:31 »
Idea zelu czy akrylu na stopkach nie jest generalnie ani przedluzenie(chyba ze minimalnie na szablonie) ani utwardzenie(paznokicie u stop sa na tyle twarde ze nie wymagaja tego) lecz zrobienie permanentnego frenchu i by paznokietki sie blyszczaly. Mozesz to zrobic zarowno zelem jak i akrylem :wink:

olgacytrynka

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-12, 16:18:21 »
zelem czy akrylem mozna ladnie wyrownac i wtgladzic plytke :P

Aguś

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-12, 16:45:25 »
Dokladnie i o to chodzi, by byla gladka i blyszczaca poniewazczesto paznokcie u stóp zwlaczcza na paluchu sa bardzo pobruzdowane :wink:

Gość

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-12, 20:37:24 »
widziałam w nowych "Paznokciach" taki żel uv silikonowy , który jest polecany do utwardzenia płytki paznokcia u stóp??

Aguś

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-12, 21:45:55 »
"silikonowy"? 8O Jest to zapewne kolejny chwyt reklamowy bo zele nie zawieraja silikonu :wink:

Gość

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-05-12, 21:52:51 »
ale tam dosłownie ( w reklamach i nowościach) jest napisane ze jest on jednofazowy, elastyczny i na dodatek rozpuszczalny w acetonie ( :roll: ) Stworzony do naturalnych paznokci i nadaje sie na tipsy, a polecany jest do pedicure.
Myslisz ze duzo osób sie na to złapie ?? :?:

Aguś

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-05-12, 21:57:49 »
Elastyczny jest kazdy zel tak samo jak moze byc i jednofazowy wiec to zadna nowosc. Sa tez zele rozpuszczalne w acetonie(takie ma np Anna z Toronto w swoim sklapie), ale "silikonowe" to nie zaden rodzaj lecz nazwa reklamowa na ktora nabieraja sie niedoinformowane osoby kojarzac to ze silikonem hi hi. :pooh:

Gość

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-05-12, 22:00:04 »
no to po co w takim razie nazwali tak ten zel, po to zeby zwrocic uwage, skoro profesjonalistki sie na to nie nabiorą to dlaczego reklama tego zelu jest w pismie dla profesjonalistów ??

Aguś

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-05-12, 22:03:38 »
Nie wszystkie stylistki sa profesjonalistkami a reklama dzwignia handlu :boom:

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-11-24, 21:27:18 »
W zeszłym rou miałam akryl na paznokciach u stóp w tym roku zel, świetna sprawa, mam wadę dziedziczna- moja babacia i mama maja to samo, która polega na tym, ze mam przez całą długośc płytki pionowe peknięca co nie wygląda za specjalnie. Żel, czy akryl super to maskuje i moge biegac w klapeczkach exponując soje paznokcietki, ozdobione dodatkowo kwiatkami z akrylu (podobne jak sa na zdjęciu stóp Dody w najnowszych "Paznokciach").

W zel silikonowy firmy sun flower nie wierze- zrazili mnie juz kompletnie do siebie na ostatnich konferencjach w Intercontinentalu, gdzie czekałam z zaciekawieniem na wykład o porcelanie, a pan instruktor raczył sie nie zjawic, a pani, która była, mimo, ze potrafiła to zrobic, to jednak na forum publicznym sie wstydziła  :-$ . dla mnie porazka i wstyd!!!!
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-11-25, 19:06:48 »
Cytat: "Aguś"
"silikonowy"? 8O Jest to zapewne kolejny chwyt reklamowy bo zele nie zawieraja silikonu :wink:


Hmm... :> AKADEMIA PAZNOKCIA nr 4/2005 str. 13:
Cytuj
Gelaquer Christrio - żel silikonowy na naturalną płytkę paznokcia, innowacyjna formuła zapewnia doskonałą przyczepność i elastyczność, nie łuszczy się i nie odchodzi, oraz nie żółknie. Łatwy do wykonania, co zapewnia nam butelka z pędzelkiem, konsystencja rzadkiego żelu, nakładany jak lakier, utwardzany w lampie jak żel, po wykonaniu elastyczny jak silikon...


To jak to jest? To jest chyba też chwyt reklamowy? Tak się składa że znam żel sunflower a nie znam christrio ale ten opis tak samo mógłby pasować do żelu z sunflower. Nikt tez z Sunflowera nie wmawiał mi że ich zel zawiera silikon.
Aguś wiem, że masz słabość do Christrio to jak teraz będzie? :> Christrio cacy a Sunflower be czy obie firmy jak każda firma mają prawo reklamować swoje produkty, nadawać im nazwy i stosować zbiegi marketingowe?  :wink:  Czy lepsza jest nazwa "Gelaquer" czy "żel silikonowy"? Moim zdaniem to nie robi różnicy.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-11-28, 14:50:01 »
Cytat: "Albertyna"

W zel silikonowy firmy sun flower nie wierze- zrazili mnie juz kompletnie do siebie na ostatnich konferencjach w Intercontinentalu, gdzie czekałam z zaciekawieniem na wykład o porcelanie, a pan instruktor raczył sie nie zjawic, a pani, która była, mimo, ze potrafiła to zrobic, to jednak na forum publicznym sie wstydziła  :-$ . dla mnie porazka i wstyd!!!![/b][/color]


Hmm... właśnie byłem w w tej firmie i się zapytałem czemu nie było tego wykładu... i było wielkie zdziwienie. Szefowa przy mnie zadzwonila do dystrybutora i podobno wszystko się odbyło. Wykład poprowadziła jakaś wystraszona Pani bo to był jej pierwszy raz, podobno był nawet telebim. No ale ja tam nie byłem więc...
Dziwne.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...