Autor W▒tek: wiza┼╝ - Warszawa  (Przeczytany 36474 razy)

Go┼Ť─ç

• GoŠ
wiza┼╝ - Warszawa
« dnia: 2006-09-13, 18:44:41 »
Dziewczynki ju┼╝ raz o to pyta┼éam ale nikt mi nie odpowiedzia┼é  :(

Chcia┼éabym zrobi─ç sobie jaki┼Ť dobry kurs wiza┼╝u w Warszawie (no ewentualnie w Bai┼éymstoku) bo tam mam najbli┼╝ej...

Obecnie studiuj─Ö kosmetologie (jestem po I roku) ale chcia┼éabym w przysz┼éo┼Ťci pracowa─ç jako wiza┼╝ystka (takie moje skryte marzenie :D ) i marz─Ö o jakim┼Ť dobrym kursie...

Najlepiej by było, żeby był w systemie zaocznym... bo studiuję dziennie w Białymstoku... albo tak np. 2 m-ce... w czasie wakacji... no albo nie wiem...
Oby by┼é jaki┼Ť naprawd─Ö dobry i ┼╝ebym si─Ö tam mog┼éa duuuuu┼╝o nauczy─ç...  :D

Kt├│ra┼Ť z was dziewczynki uko┼äczy┼éa taki kurs? Napiszcie co┼Ť... prooosz─Ö!!!

Go┼Ť─ç

• GoŠ
wiza┼╝ - Warszawa
« Odpowied╝ #1 dnia: 2006-09-14, 09:42:34 »
Ja uko┼äczy┼éam kurs u p.Jolanty Wagner.Jest to bardzo dobre szkolenie, kt├│re perfekcyjnie przygotuje Ci─Ö do zawodu wiza┼╝ysty.Po sko┼äczeniu dostajesz certyfikat, kt├│ry uprawnia do wykonywania zawodu.Kurs kosztuje 1500z┼é i jest warty swojej ceny.Trwa 5 dni.Zaj─Öcia s─ů w godzinach popo┼éudniowych(od ┼Ťrody do niedzieli).tel.0228332614, 0228275020.

Go┼Ť─ç

• GoŠ
wiza┼╝ - Warszawa
« Odpowied╝ #2 dnia: 2006-09-15, 15:08:43 »
Dzi─Ökuj─Ö bardzo za wiadomo┼Ťc... a to w wawie? i mo┼╝na go robi─ç np w wakacje? bo jesli tak to napewno si─Ö zdecyduj─Ö...

A i jeszcze jedno... mo┼╝e wyjd─Ö na laika ale czy ten kurs u tej pani gwarantuje mi dobr─ů prac─Ö? Tzn czy jest ceniony?

Go┼Ť─ç

• GoŠ
wiza┼╝ - Warszawa
« Odpowied╝ #3 dnia: 2006-09-16, 07:51:37 »
Jest to naprawd─Ö b.dobry kurs, a p.Wagner jest znan─ů osob─ů w ┼Ťwiecie kosmetyki.Kurs jest w Warszawie i w wakacje te┼╝ si─Ö odbywa.Pozdrawiam

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologˇw - kosmetyczki.net

wiza┼╝ - Warszawa
« Odpowied╝ #3 dnia: 2006-09-16, 07:51:37 »

Offline ankuak

• To zaczyna by─ç obsesj─ů
  • WiadomoÂci: 781
wiza┼╝ - Warszawa
« Odpowied╝ #4 dnia: 2006-11-26, 13:39:17 »
Cytat: "eleonor"
Jest to naprawd─Ö b.dobry kurs, a p.Wagner jest znan─ů osob─ů w ┼Ťwiecie kosmetyki.Kurs jest w Warszawie i w wakacje te┼╝ si─Ö odbywa.Pozdrawiam

Ja r├│wnie┼╝ ko┼äczy┼éam ten kurs i tak┼╝e polecam  :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wiza┼╝ysta

wiza┼╝ - Warszawa
« Odpowied╝ #4 dnia: 2006-11-26, 13:39:17 »

vroniasta

• GoŠ
wiza┼╝ - Warszawa
« Odpowied╝ #5 dnia: 2006-12-30, 16:40:08 »
Moze wiecie cos kochane odnosnie nauki w EAEA, szkoly Pani Jolanty Wagner??? Czy warta jest tych pieniedzy, wkoncu 12 tys za rok! Czy nauka faktycznie odbywa sie na tak wysokim poziomie, jak deklaruja wladze szkoly??? Byc moze ktoras z Was konczyla EAEA na kierunku make-up artist badz wizazysta??? bylabym zobowiazana, gdyby ktoras z Was mogla cos wiecej powiedziec o tej szkole :)

Achika

• GoŠ
wiza┼╝ - Warszawa
« Odpowied╝ #6 dnia: 2007-01-02, 20:22:58 »
jestem w szoku 12 tys za rok ;/// bardzo duzo!!!

toi juz studia medyczne kosztuja ciuteczke wiecej

Offline aga26

• Zaczynam, ale ka┼╝dy musi zacz─ů─ç ;)
  • *
  • WiadomoÂci: 26
Odp: wiza┼╝ - Warszawa
« Odpowied╝ #7 dnia: 2010-02-05, 23:36:03 »
Ja również robiłam ten kurs i jestem bardzo zadowolona.Polecam

Offline eklerka

• *
  • WiadomoÂci: 3
« Odpowied╝ #8 dnia: 2010-07-07, 14:27:17 »
wow, tyle kasy? warto? ja posz┼éam na kurs w warszawie do szko┼éy select, na kt├│ry chodzi┼éa wcze┼Ťniej moja kole┼╝anka i okaza┼é si─Ö strza┼éem w dziesi─ůtk─Ö  :-D po pierwsze - male grupy, po drugie - pracuj─ů na dobrych kosmetykach, po trzecie kurs jest intensywny i daje konkretn─ů wiedz─Ö. Teraz nadal odwiedzam szko┼é─Ö bo maj─ů tez dodatkowe kursy z r├│┼╝nych makija┼╝y, kt├│re prowadz─ů znane wiza┼╝ystki - m.in Magdalena Atkins, wr├│cila z usa i teraz pracuje w kraju. Ta kobieta ma fantastyczne podej┼Ťcie do ludzi. Po┼éowa sukcesu w zostaniu wiza┼╝ystk─ů to w┼éa┼Ťnie dobry kurs, dobre podstawy...

Offline kasiasecret

• :)
  • Czy ja moge ┼╝y─ç bez tego forum?
  • WiadomoÂci: 1152
  • SECRET
« Odpowied╝ #9 dnia: 2010-07-08, 09:10:27 »
EKLERKA Ile wi─Öc kosztuje szkolenie z jednego makija┼╝u i ile ┼Ťrednio trwa???
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline eklerka

• *
« Odpowied╝ #10 dnia: 2010-07-08, 15:15:24 »
Kasiu nie wiem o co pytasz. Czy o te kursy dodatkowe - to s─ů jednodniowe i konkretne makija┼╝e pokazuj─ů znane wiza┼╝ystki (to dla os├│b ju┼╝ wtajemniczonych w wiza┼╝:), czy o ten g┼é├│wny kurs - tam si─Ö uczysz wszystkich makija┼╝y, taki dla os├│b pocz─ůtkuj─ůcych. Ceny znajdziesz na ich stronie - szko┼éa nazywa si─Ö select.

Offline kasiasecret

• :)
  • Czy ja moge ┼╝y─ç bez tego forum?
  • WiadomoÂci: 1152
  • SECRET
« Odpowied╝ #11 dnia: 2010-07-08, 15:48:36 »
Chodzi mi o pojedyncze szkolenie z  makija┼╝u taki jak piszesz jednodniowy, np: sam wieczorowy. Chcia┼éabym wiedzie─ç jaka jest ┼Ťrednia cena.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline mako

• Ilo┼Ť─ç post├│w mnie przeros┼éa...
  • WiadomoÂci: 3367
« Odpowied╝ #12 dnia: 2011-02-02, 12:36:35 »
Ok, ale jaki to by┼é kurs? Podstawy wiza┼╝u, makija┼╝ Fashion, fotograficzny czy jaki┼Ť inny? Bo w dwa dni to ca┼éego spektrum si─Ö raczej przerobi─ç nie da.

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline Aska22

• *
« Odpowied╝ #13 dnia: 2011-02-11, 14:18:13 »
Ja bylam w new nails na kursie wizazu I stopnia. I jestem bardzo z tego zadowolona. Kurs trwal w sumie 40 godzin wiec nauczylam sie bardzo wiele. Plusem napewno sa male grupy, co sprawia ze nauka jest bardziej efektywna, rowniez lokalizacja w samym centrum Warszawy sprawia ze nie traci sie zbyt duzo czasu na dojazdy.
Pozdrawiam i polecam

Offline zuzanna85

• *
  • WiadomoÂci: 18
« Odpowied╝ #14 dnia: 2011-02-12, 14:17:56 »
ja też skończyłam to co Aska22, faktycznie lokalizacja dobra, grupy nieduże, polecam, bo czuję, że naprawdę dużo się nauczyłam, a to dzięki fajnym, rzeczowym instruktorom, może tam zrobie jeszcze kurs ze stylizacji paznokci

Dodano: 2011-03-17, 20:39:36
ja te┼╝ ja te┼╝ by┼éam sko┼äczy┼éam i chwal─Ö, New Nails to dobry wyb├│r, wszytsko prawda co m├│wicie, ale najwa┼╝niejsze to ┼╝e instruktorzy s─ů kompetentni i potrafi─ů w prosty spos├│b przekaza─ç swoj─ů wiedz─Ö
« Ostatnia zmiana: 2011-03-17, 20:39:36 wys│ana przez zuzanna85 »

« Odpowied╝ #14 dnia: 2011-02-12, 14:17:56 »