Autor Wątek: Thalgo  (Przeczytany 14555 razy)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Thalgo
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-09-17, 20:05:31 »
z tego co pamiętam jakiś czas temu interesowała się moja koleżanka pracą na kosmetykach Thalgo w Poznaniu, i jakieś 2 lata w stecz musiała zakupić 6 pełnych zabiegów(więc cenowo między jakieś 4500 a 6-7000 zł, w zależności od zabiegów jakie wybierzesz), nie wiem jak z detalem .
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
Thalgo
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-09-24, 10:55:10 »
Jesli otwierasz gabinet to nigdy nie zaczynaj od drogich kosmetyków,jest tyle innych fajnych firm niedrogich.Ja zaczynałam od Academii ,niestety tak naprawde dobrze na tym nie wyszłam bo po jakims czasie musiełam niektóre kosmetyki wyrzucic bo sie przeterminowały :cry: Póżniej mozesz wprowadzac droższe.Thalgo dla mnie zadna rewela,pracowałam w gabinecie firmowym.To jest moje zdanie

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Thalgo
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-09-24, 11:13:34 »
marlena kosmetyki thalgo maja taki specyficzny zapach prawda?
kiedys bylam u jednej kosmetyczki miala wlasnie same kosmetyki thalgo i do dzis pamietam ten zapach, taki chyba rybny :roll: morski

kwiatuszek600

  • Gość
Thalgo
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-09-24, 15:59:07 »
Przyłączam sie do wypowiedzi Marleny ja pracuje na profesjonalnym Oceanicu AA i Farmonie jestem zadowolona i klientki tez bo ceny zabiegów nie sa drogie na kieszeń większości klientów i efekty po zabiegach są naprawde widoczne choć nie powiem chcialabym pracować na Ginout pracowałam na tej firmie na praktykach i jest naprawde rewelacyja ale cóz droga i nie na każdą kieszeń :(

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
Thalgo
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-09-24, 16:38:03 »
tak thalgo ma specyficzny zapach,przewaznie zapach morski ,czyli jak nie ryby to algi  :wink:

Gość

  • Gość
Thalgo
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-09-24, 21:03:44 »
Dziękuję dziewczyny za cenne informacje. Zawsze chciałam pracować na dwóch firmach, droższej i tańszej. W szkole pracowałyśmy na kosmetykach LEIM, myślę , że na początek kupię właśnie te. Bardzo dobrze mi się na nich pracowało, a zapach mają rewelacyjny.

Gość

  • Gość
Thalgo
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-09-27, 22:30:57 »
ten specyficzny zapach śledzika to zapewne była zmikronizowana alga:) taak..ona ma dość nieprzyjemny zapaszek ale pracuje też na Thalgo i inne kosmetyki tej firmy mają przyjemne zapaszki. Firma nie jest tania, ale ja widze efekty po zabiegach i klientki też są zadowolone :)

kwiatuszek600

  • Gość
Thalgo
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-09-28, 07:44:46 »
Każda alga nie pachnie ładnie ja uzywam alg z janssena i mam klienta który zawsze jak przychodzi to mówi "pani Agnieszko wszystko proszę mi nakładać tylko nie te śmierdzące wodorosty" hahaha  :boom:  :bubble:

Gość

  • Gość
Thalgo
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-01-23, 07:25:29 »
Post dokleiłam do odpowiedniego tematu :wink:
Proszę o dopisywanie się do istniejących wątków poruszających dany temat a nie zakładanie nowego  :wink:



Wśród wielu proponowanych zabiegów na ciało firmy Thalgo jest jeden spektakularny, nagrodzony w konkursach zabieg odchudzający, modelujący ciało i podnoszący pośladki. Do tego zabiegu opracowano specjalny masaż, który intensywnie stymuluje lipolizę, regeneruje włókna elastyny i kolagenu, poprawia tonus skóry i relaksuje. Wykonuje się go dwufazowo. W trakcie tego zabiegu nakłada się dwie maski: ciepłą dla wyszczuplenia i świeżą zimną dla ujędrnienia. Dodatkowa stymulacja zmysłów, do której dochodzi w otoczeniu aromatów kakao i imbiru, wprowadza nas w stan absolutnego relaksu i odprężenia.
Jaka jest nazwa tego luksusowego zabiegu?
Proszę pomóżcie!!!
Wielkie dzięki :0

Gość

  • Gość
Thalgo
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-01-23, 20:20:03 »
INDOCEAN??

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Thalgo
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-01-23, 21:48:56 »
Ja moge ci polecic Firme Janssen kosmetyki jak porownasz z Firma Thalgo maja zblizone ceny.Produkty Janssena sa bardzo skuteczne daja naprawde dobre efekty ja pracuje na tej firmie juz 4 lata i sprobowalem wlasciwie wszystko co maja w ofercie,poza tym maja dobra gwarancje bo az 3 lata tak ze spoko nie musisz sie martwic ze sie przeterminuja.Jezeli masz troche pieniazkow warto zainwestowac zawsze w cos dobrego. Ja kiedys polakomilem sie na tanie kosmetyki nie bede wymienial firmy i ganil ale wiem jedno ze nie warto bo mialy krotka gwarancje tylko rok i poprostu sie przeterminowaly wyrzucilem je!!!! Ja mam bardzo wymagajacych klijetow chca dobre rzeczy dajace rezultat ,Pozdrawiam i zycze ci sukcesu!!!!  Arek

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Re: Thalgo
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-02-01, 10:21:01 »
Cytat: "Dorcia01"
Post dokleiłam do odpowiedniego tematu :wink:
Proszę o dopisywanie się do istniejących wątków poruszających dany temat a nie zakładanie nowego  :wink:



Wśród wielu proponowanych zabiegów na ciało firmy Thalgo jest jeden spektakularny, nagrodzony w konkursach zabieg odchudzający, modelujący ciało i podnoszący pośladki. Do tego zabiegu opracowano specjalny masaż, który intensywnie stymuluje lipolizę, regeneruje włókna elastyny i kolagenu, poprawia tonus skóry i relaksuje. Wykonuje się go dwufazowo. W trakcie tego zabiegu nakłada się dwie maski: ciepłą dla wyszczuplenia i świeżą zimną dla ujędrnienia. Dodatkowa stymulacja zmysłów, do której dochodzi w otoczeniu aromatów kakao i imbiru, wprowadza nas w stan absolutnego relaksu i odprężenia.
Jaka jest nazwa tego luksusowego zabiegu?
Proszę pomóżcie!!!
Wielkie dzięki :0



Zabieg ten nazywa się Slim & Sculp  :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Thalgo
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-05-21, 16:48:24 »
Czy ktoś mógłby mi podać składy preparatów Thalgo m.in.:
Cleansing gel pure fershiess
astringend lotion pure freshess
cleansing milk pure radiance
cleansigg creme pure radiance
tonic lotion pure radiance
cleaning milk pure delicacy
tonik lotion pure delicacy
Potrzebuje składu na egzamin z praktycznego.Z góry dziękuję za pomoc:D