Autor Wątek: spód paznokci przedłużonych  (Przeczytany 3598 razy)

diana

  • Gość
spód paznokci przedłużonych
« dnia: 2008-02-21, 23:01:45 »
Co robicie, aby spód paznokci wyglądał estetycznie, oprócz mycia oczywiście. Chodzi mi o granicę naturalka i tipsa lub żelu. Jak naturalny odrośnie i go widać to nieciekawie to wygląda. Wiem, że traktuje się spód frezarką - czy spiłowuje się wtedy ten naturalny? Czy chodzi tu po prostu o rozjaśnienie całości?

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
spód paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-02-22, 08:50:25 »
wyczytałam ostatnio w prasie ,że można przetrzeć patyczkiem zanurzonym w wodzie utlenionej...ale nie wiem czy się sprawdzi w praktyce;)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
spód paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-02-22, 09:57:27 »
Jeżeli naturalny paznokiec ładnie odrasta i trzyma sie żelu/akrylu, nie ma p[otrzeby go wyfrezowywać- sa klientki, które bardzo sie ciesza, że mają takie długie paznokcie :wink: Osobiście ja tak wole.  :D
Jezeli natomiast żel/akryl odkleja sie od spodu i podchodzi brud wtedy warto wyfrezować to co odstaje, oraz brudek.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

diana

  • Gość
spód paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-02-23, 12:18:09 »
Dziękuję dziewczyny. Wypróbuję ten patent z wodą utlenioną.
Albertyno ja też się cieszę, że paznokcie mi rosną, ale nie mogę doczekać się aż  odrosną i nie będę widziała tej granicy pod spodem. Tutaj chodzi głównie o różnicę w kolorze naturalnej płytki i żelu :D

olgacytrynka

  • Gość
spód paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-02-23, 16:14:21 »
ja osobiście nie cierpię jak mi tak odrasta paznokieć pod spodem nie podoba mi sie to  :roll: ale mam klientki które nie mogą sie doczekać kiedy tips zrośnie i będą miały swoje i na odwrót mam takie co zdejmują paznokcie bo chcą mieć tipsy ciągle  :wink:

malutka14

  • Gość
spód paznokci przedłużonych
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-03-19, 20:09:15 »
moim zdaniem to okropnie wyglada...
ale sposob z woda utleniona... z checia wyprobuje ;)
dzieki