Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Stowarzyszenie Kosmetyczne / Your Trusted Tech Partner in Canada
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Chuckbus dnia 2024-06-20, 11:55:47 »
Your Trusted Tech Partner in Canada
Onsite IT Support !
2
Zabiegi Gabinetowe / ankieta do pracy licencjackiej kosmetologia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kleo40 dnia 2024-06-18, 20:08:41 »
Dzień dobry,
 Jestem studentką Kosmetologii. Proszę o wypełnienie poniższej ankiety, dzięki której zgromadzę informacje niezbędne do napisania pracy licencjackiej. Badanie ma na celu poznanie opinii kosmetologów na temat negatywnych aspektów zdrowotnych związanych z modą na zdrowie, oraz roli jaką pełnią w edukacji klientów na ten temat.

Ankieta skierowana jest wyłącznie do osób czynnie wykonujących zawód kosmetologa. Ma ona charakter anonimowy a wyniki posłużą celom naukowym.

Dziękuję za poświęcony czas.
https://forms.office.com/e/umipp9hTrH?origin=lprLink
3
Kosmetyki, firmy i sprzęt kosmetyczny / Odp: Krem na azs
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lullaby dnia 2024-06-18, 14:33:38 »
Ja sie zakochalam w serii kosmteyków na AZS Atopicin (mecze sie z luszczyca), bardzo mi pomogla, skora super nawilzona a szampon wygral wszystko, bo nie “sypalo” mi sie z glowy skora, dobrze nawilza
4
Kosmetyki, firmy i sprzęt kosmetyczny / Krem na azs
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cytryna dnia 2024-06-18, 13:42:09 »
Czy możecie zarekomendować dobry krem na atopowe zapalenie skóry> Czy ktoś zmaga się z tym problemem/ Co Wam pomogło?
5
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: Pomysły na przekąski imprezowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cytryna dnia 2024-06-18, 12:47:11 »
Na ciepło polecam alu kofty- klopsiki z ziemniaków i kalafiora, do tego lekko pikantny sos pomidorowy, sałatka- ziemniaki+ ogórek+ koperek+ jogurt wegański, sól i pieprz, jako przekąskę owocowe szaszłyki i warzywa pokrojone w słupki z hummusem albo guacamole.

Oczywiscie warto jest postawić na stole dobry alkohol http://www.alkoparty.pl/wodki I alkoholi polecam poszukać w tej hurtowni - mają dobre ceny na wiele odmian.
6
Inne sprawy - tematyka forum / Pomysły na przekąski imprezowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lullaby dnia 2024-06-18, 09:52:22 »
Szukam pomysłów na przekąski imprezowe. Czy możecie poratować dobrymi inspiracjami na to co warto jest zaserwować gościom?
7
Linki, artykuły, literatura - kosmetyka / Bardzo mocne tabletki na libido dla kobiet
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kedziazaworska dnia 2024-06-17, 12:18:39 »
Cześć dziewczyny. Napisze krótko może którejś przydadzą się te informacje. Od pewnego czasu zmagałam sie z problemem bardzo obniżonego libido. Do tego stopnia nawet że dla mnie seks mógłby wcale nie istnieć. Mój partner najpierw zaczął podejrzewać że go zdradzam ale jak nic nie udowodnił postanowił mi pomóc. Pewnego dnia przyniósł ukradkiem do domu tabletki o nazwie feminam libido i dodał mi je przy kolacji do wina. Powiem tak ochota na niego u mnie wystąpiła olbrzymia dosłowinie sama z siebie zainicjowałam stosunek. Wszystko odbywało sie przy zdrowych zmysłach po prostu no wiecie naszła mnie niepohamowana ochota tak jak czasami jest na przykład w czasie owulacji u mnie to jest jeden dzień w miesiącu czuje potrzebę uprawiania seksu a tu po tych tabletkach dosłownie rewelacja. Przyznał mi się że dał te tabletki bo chciał mi pomóc i wybaczyłam mu. W sumie dobrze sie stało bo nasz związek zaczął kuleć a teraz rozkwita jak nigdy wcześniej. Odnośnie tego Feminam Libido znalazłam na tej stroni trochę informacji http://www.feminamlibido.org/ ale nie za wiele. Mój partner twierdził że kupił to w internecie i że teraz musi zamówić ponownie żeby zrobić zapas  :lol: . Nie wiem moż e wam się przyda taka informacja szczególnie dla kobiet które cierpią z powodu słabego libido.
8
Zabiegi Gabinetowe / Odp: Jak rozpromować własny salon kosmetyczny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cytryna dnia 2024-06-17, 12:09:53 »
1. Dobra kawa
9
Zabiegi Gabinetowe / Jak rozpromować własny salon kosmetyczny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lullaby dnia 2024-06-17, 10:13:40 »
Jak w temacie.

Co jest dla Was ważne jak przychodzicie do danego miejsca? O czym warto jest pamiętać?
10

Здравствуйте! Мы видим в вас идеального партнера и готовы предложить наши возможности! 

Вам нужно убедить своих клиентов? Мы предлагаем рассылки по формам обратной связи – это современный и надёжный способ донести ваше предложение до вашей целевой аудитории. Закажите услугу сейчас!   

Признательны за ваше внимание к нашему предложению. Просим ознакомиться с нашим сайтом и передать информацию руководителю. Пусть все ваши начинания будут успешными! 

Напишите нам: Сайт: http://formsait.tilda.ws Почта: marketing.trafik@mail.ru 

"Привлекайте только заинтересованных клиентов через нашу рассылку по формам!"
Strony: [1] 2 3 ... 10