Autor Wątek: Przedłużanie rzęs  (Przeczytany 90580 razy)

Offline Kotka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #165 dnia: 2013-06-01, 17:58:35 »
Faktycznie cena straszna za takie szkolenie, ale na pewno będzie można po takim szkoleniu nieźle zarobić. Widać że metoda jest bardzo profesjonalna, co klientki na pewno docenią i będą sobie nawzajem polecać, a to jest chyba najważniejsze.
Kiedy jestem sam, gdy mam wreszcie czas dla siebie
zexel

Offline Vanessa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #166 dnia: 2013-06-03, 13:25:57 »
Ja miałam rzęsy jedwabne doklejane metodą 1:1 i byłam zachwycona efektem. Codziennie rano wstawałam i nie mogłam uwierzyć jakie mam piękne i długie rzęsy :-D trzymały się ok 3-4 tyg, a później trzeba było uzupełnić, ale polecam wszystkim, bo cena jest tego warta, a teraz można już zrobić sobie takie rzęsy za ok 100zł.

Offline zielony_guzik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #167 dnia: 2013-07-15, 09:50:32 »
czy jesteście w stanie polecić jakiś dobry klej do rzęs. Ten. który obecnie posiadam w salonie mnie uczula :(
Trwały sposób na powiększanie penisa - Sprawdź ranking!

Offline kinga293

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #168 dnia: 2013-07-18, 06:00:20 »
Przedłużone rzęsy wyglądają fajnie, jeżeli są zrobione przez profesjonalistę ;) Nie polecam przedłużania w tanich salonach
Proszę nie uprawiać kryptoreklamy i pozycjonowania!

Offline kinga293

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #169 dnia: 2013-07-18, 17:28:17 »
Słyszałem ze jest to nie zdrowe ;|
Proszę nie uprawiać kryptoreklamy i pozycjonowania!

Offline Instytut Piękna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #170 dnia: 2013-07-24, 15:43:50 »
Ja też uważam, że rzęski wyglądają super tylko wtedy jeśli są profesjonalnie zrobione przez doświadczoną osobę. Zabieg jest długi i wymaga precyzji, a nie każdy potrafi tak starannie ich zrobić :)

Offline elizabeth

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #171 dnia: 2013-09-07, 23:03:39 »
Oj, widziałam już efekty tych zabiegów wykonywanych przez osoby bez doświadczenia - widok nie do opisania... Zdecydowanie trzeba uważnie wybierać wykonawcę. http://www.drkubica.pl
« Ostatnia zmiana: 2013-10-08, 10:58:53 wysłana przez elizabeth »

Offline natalia1985

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #172 dnia: 2013-10-08, 01:01:35 »
czy jesteście w stanie polecić jakiś dobry klej do rzęs. Ten. który obecnie posiadam w salonie mnie uczula :(

Ja od 2 lat używam "Blink lash stylist and care ultra bonding glue. "
Zarówno do syntetyków , jedwabnych i norek. U żadnej klientki nie wystąpiła żadna reakcja alergiczna. Nawet u tych z alergiami na większość produktów. Jest bardzo bezpieczny , zaufałam mu .

Offline Chantelle

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #173 dnia: 2013-11-03, 09:00:52 »
zielony_guzik mogę polecić klej hs4 z Noble Lashes, szybko wysycha w porównaniu np. z D+ z Evo Lashes- moją klientkę piekły oczy po tym drugim, zaczerwienienie zniknęło po 2ch dniach, a klej ten miał być niby łagodniejszy. Po Hs4 nic się nie działo :) Każdego może uczulać co innego wiec ciężko jednoznacznie coś doradzić ;)

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #174 dnia: 2014-01-15, 17:15:45 »
annaszc, ale nawet na chłopski rozum w jaki sposób ma niszczyc?? przecież rzęsa doklejona wypada razem z naturalną, a na jej miejsce rośnie nowa już bez kleju więc dlaczego miałaby byc zniszczona?
przedluzanie rzes nie niszczy naszych naturalnych rzes jesli jest dobrze wykonane;p jesli posklejamy rzesy to niestety ale w momecie wzrostu jedna pociagnie druga;p 
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Lula85

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #175 dnia: 2015-05-27, 23:24:12 »
Hej dziewczyny :) Przedłużaniem rzęs zajmuję się już 4 lata, szkolenie robiłam w firmie Secret Lashes i na niej też pracuję. Ogólnie z produktów jestem zadowolona, ale ostatnio mam problemy z klejem (używam kleju Ultra Plus). Od jakiegoś czasu zdarza się, że wracają do mnie klientki którym np. tydzień wcześniej robiłam rzęsy z reklamacją, że im nadmiernie wypadają. Fakt, że nie jestem w stanie sprawdzić tego czy klientki prawidłowo pielęgnują rzęsy.  :nono: Zastanawiam się czy firma Secret Lashes nie zmieniła formuły kleju. Chciałabym zmienić klej na taki który będzie bardzo wytrzymały i będzie mocno utrzymywał rzęsy ale zależy mi też żeby była to dobra firma, co możecie mi polecić? Będę wdzięczna jeśli napiszecie ceny  :icon_cheesygrin:

Offline jaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Przedłużanie rzęs
« Odpowiedź #176 dnia: 2015-06-18, 09:18:09 »
za szkolenie plus mniejszy zestaw zapłaciłam 3700zł z rabatem z targów, bez rabatu troszkę ponad 4 tys, ale należałoby zapytac bo byc moze ten rabat już tak na stałę zostanie, w tym zestawie rzęs jest na ok 300 klientek z tym, że są to rzęsy w rozmiarach i grubościach najczęściej stosowanych, jak chcesz np bardzo długie czy tez kolorowe to trzeba dokupic, no i pozostałe artykuły na pewno trzeba będzie szybciej dokupic np klej, mikroszczoteczki, kubeczki na klej itp
po szkoleniu trzeba nadesłac 6 zdjęc przed i po aplikacji rzęs, wtedy dostajesz certyfikat
mogę dodac jeszcze, że firma Nouveau Lashes otrzyma na najbliższych targach Lady w Warszawie nagrodę złote nefretete za najlepszej jakości produkty i szkolenia ;)

Ja prawie 4500 złotych. Ale nie mogę złego słowa powiedzieć. jestem bardzo zadowolona.
Niedozwolone pozycjonowanie się!