Autor Wątek: Janssen  (Przeczytany 20480 razy)

Offline kasia_blue

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • kosmetyczka -zawód z pasją
Odp: Janssen
« Odpowiedź #15 dnia: 2015-04-18, 11:50:32 »
Mamy juz 2015 rok :) czy moze jakies nowe opinie na temat firmy Janssen? Czy nadal jest to firma godna polecenia ? :)

Offline kasia_blue

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
  • kosmetyczka -zawód z pasją
Odp: Janssen
« Odpowiedź #16 dnia: 2015-04-25, 14:04:18 »
witajcie. mam pytanie co mozecie mi powiedziec o kosmetykach janssen. Czy są skuteczne? Jak kształtuja się ceny zabiegów? Wertując internet stwierdzam że nie znalazłam duzo salonów pracująch na tych kosmetykach a moze zle szukałam to wyprowadzcie mnie z błędu? Wydaję mi się ze nie mają w swojej ofercie kwasów czy mają?  A jesli tak to czy są warte polecenia? Moze ktoras z Was moglaby powiedziec cos o tych kosmetykach z wlasnego doswiadczenia? Czy klientki wracaja na zabiegi tymi kosmetykami? Czy zdarzyło sie że uczulaja?  Przepraszam za mnostwo pytan mam nadzieje ze ktos choc na pare z nich mi odpowie. pozdrawiam :)

Offline majowa1978

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Janssen
« Odpowiedź #17 dnia: 2015-07-14, 13:04:47 »
Ponawiam pytanie odnośnie kosmetyków Janssena. Również chciałabym je wprowadzić do swojego gabinetu, jakieś opinie? Ktoś na nich pracuje???

Offline Ania28

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Janssen Cosmetocs
« Odpowiedź #18 dnia: 2016-02-29, 16:43:07 »
Witam mam pytanie czy ktoś pracuje na firmie kosmetycznej Janssen Cosmetics, jeżeli tak to chciała bym wiedzieć czy polecacie te kosmetyki do gabinetu. :wink:

Offline róża

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Janssen
« Odpowiedź #19 dnia: 2016-04-04, 19:46:46 »
Nie jest to najlepsza firma.