Autor Wątek: zmarszczki mimiczne  (Przeczytany 48796 razy)

Offline barbarra

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #60 dnia: 2016-01-15, 13:55:12 »
Witam serdecznie. Ja osobiście nie mam jeszcze problemów ze zmarszczkami ale jestem co nieco w temacie ponieważ moja ciocia miała właśnie zabieg wykonywany w http://www.esteti-med.pl na zmarszczki i jest bardzo zadowolona. Owszem używała przeróżnych kremów ale nic to jej nie dawało wydawała na to tylko fortunę. I dlatego zdecydowała się na zabieg jeden zabiegów z  Toksyna botulinowa – usuwanie zmarszczek mimicznych. Dokładnie wam nie powiem który wybrała ale wiem że w przyszłości ja również się na takie coś zdecyduję bo warto.

Offline Lina11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #61 dnia: 2016-04-26, 16:00:16 »
Ja niestety mam ich dużo ale to nie moja wina że uwielbiam się śmiać

Offline Szopa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #62 dnia: 2016-06-19, 23:39:21 »
Zmarszczki mimiczne to rodzaj zmarszczek którego nie da się zniwelować
Pozycjonowanie!

Offline anetamska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #63 dnia: 2016-09-16, 14:13:11 »
Ostatnio byłam w bardzo dobrym salonie kosmetycznym http://www.goodtimedayspa.eu/  na zabiegu polegającym na wykorzystaniu fal radiowych. Usuwa zmarszczki twarzy i szyi w znacznym stopniu, a efekt jest widoczny i długotrwały. Wydaje mi się, że zamiast wydawać kasę na wątpliwej skuteczności kremy warto iść do profesjonalnej kosmetyczki, która najlepiej doradzi jak pozbyć się problemu ze zmarszczkami. Takie jest moje zdanie

Offline Ugly

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 85
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #64 dnia: 2016-09-19, 13:45:42 »
Dbałość o cerę  jest bardzo ważna, profilaktyka zmarszczek i to wszystko co robimy dla siebie i swojej urody. Mnie interesuje kwestia czy można dokonać wszczepienia implantu po usunięciu zęba  - mam kilka ubytków i chciałabym je uzupełnić. Koleżanka miała taką samą sytuację i nie miała żadnych komplikacji. A Wy co myślicie?
« Ostatnia zmiana: 2016-09-20, 10:41:02 wysłana przez Tomek »

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #65 dnia: 2017-01-09, 13:04:54 »
Polecam serum na zmarszczki Richevon.

Wiele osób o nim pisze w sieci i u mnie nie było rozczarowania.
Richevon obiecuje efekt zniwelowania zmarszczek mimicznych i faktycznie w pewnym stopniu to robi.

Efekt dobry, nie wysusza skóry.

Nie roluje sie pod makijazem - można bez problemu zrobić make up niedługo po nałożeniu.

Zalety:
- jest obiecany efekt
- nawilża skore
-  nadaje sie pod makijaz
Wady:
jest jedna: cena

Offline saszetka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #66 dnia: 2017-01-23, 00:01:16 »
prawda jest taka że kremy drogeryjne nie na wiele się zdają w walce ze zmarszczkami. O wiele lepiej kupić sobie porządny krem od  : cenzura : , który faktycznie działa. Przynajmniej pieniądze nie są wywalane w błoto...
« Ostatnia zmiana: 2017-01-23, 13:14:26 wysłana przez Tomek »

Offline tereska123

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #67 dnia: 2017-05-10, 23:58:40 »
Dziewczyny, co polecacie na zmarszczki mimiczne? Są na razie mało widoczne, ale nie chcę, żeby się pogłębiły. Jakieś zabiegi? Ostatnio czytałam sporo pozytywnych opinii o tym kremie  Podobno polecany przez specjalistów, słyszałyście o nim? Lubie testować różne "cudowne" nowości, ale nie chcę się naciąć.  ;D

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #68 dnia: 2018-05-15, 11:38:53 »
Nie wiem czy coś pomoze na zmarszczki ktore już sie pojawiły Kosmetyki warto bez wątpienia stosowac ale jedynie aby zapobiegac powstawawniu zmarszczek. Jeśli jednak zmarszczki już się pojawią to polecam zabiegi takie jak
kwas hialuronowy
oxybrazja
mezoterapia igłowa
ewentualnie botoks ( który jest skuteczny szczególnie na zmarszczki mimiczne)

Jeśli chodzi o mnie to szczególnie zadowolona jestem z zabiegu mezoterapii igłowej. Bardzo mi pomogła.  https://beautytower.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/
« Ostatnia zmiana: 2018-06-06, 12:22:49 wysłana przez your »

Offline pixel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #69 dnia: 2018-07-26, 16:50:41 »
Hej Jeśli ciągle niedosypiamy, nasza skóra szybciej traci wodę i zaczyna wiotczeć. Pojawiają się też sińce pod oczami i pogłębiają zmarszczki mimiczne. Skóra najintensywniej pozbywa się zanieczyszczeń właśnie w nocy i wtedy najlepiej się regeneruje. Przy pomocy kwasu mozemy wygladzic cere witamina C ktora zwalcza wolne rodniki i zapobiega stazeniu sie skory
 

Offline Honorata

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #70 dnia: 2018-09-29, 19:32:10 »
Bardzo jeszcze ważne w jaki sposób redukujemy te zmarszczki. Co do kremów to często jest tak, że daja one po prostu efekt placebo. Ja zreszrą wybieram się na zabieg wypełniania zmarszczek. Mialamkilka preparatow do wyboru . Lekarz szczególnie polecał mi Restylane. I faktycznie czytałam wiele dobrego na temat preparatu. Przede wszytskim , ze jest najszerzej przebadanym preparatem na rynku ;)

Offline Gosja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #71 dnia: 2018-11-19, 15:31:16 »
Słyszałam, że Richevon działa skutecznie, bo nie skupia się na wypełnieniu zmarszczek, ale właśnie odżywieniu skóry i dostarczeniu jej wszystkich potrzebnych składników odżywczych.
No ale zmarszczki mimiczne mają to do siebie, że robią się stale od mimiki twarzy, zresztą jak wskazuje ich nazwa.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #72 dnia: 2018-11-21, 10:46:43 »
Słyszałam, że Richevon działa skutecznie, bo nie skupia się na wypełnieniu zmarszczek, ale właśnie odżywieniu skóry i dostarczeniu jej wszystkich potrzebnych składników odżywczych.
No ale zmarszczki mimiczne mają to do siebie, że robią się stale od mimiki twarzy, zresztą jak wskazuje ich nazwa.
Przypominamy o zakazie posiadania kilku kont oraz prosimy o zastosowanie się do pozostałych wytycznych zawartych w regulaminie.

Offline Sarosinka_029

  • RUDA KATASTROFA!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
  • RUDA KATASTROFA!
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #73 dnia: 2019-04-08, 10:36:48 »
ja tam działam olejkami i robie masaże i cwiczenia przy właśnie nakładaniu olejkow na twarz : myślę, że to jest dobra opcja :)
Ruda ale miła :)

Offline Sarosinka_029

  • RUDA KATASTROFA!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
  • RUDA KATASTROFA!
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #74 dnia: 2019-05-17, 15:36:33 »
ja jakiś czas temu zaczęłam robić masaże i ćwiczenia na zmarszczki, więc zobaczymy jakie też będą efekty tego :)
Ruda ale miła :)