Autor Wątek: Garisell na worki pod oczami - czy działa?  (Przeczytany 218 razy)

Offline watashiwa

• Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« dnia: 2020-05-08, 12:39:54 »
Hejka! Mam nadzieję że znajdzie się osoba która będzie mogła mi jakoś pomóc bo już od dłuuuugiego czasu zajmuję się innymi a nie sobą. Mam problem a że nie jestem aż ta super w kwestii problemów skórnych i twarzowych co w paznokciach to chcę się zdać na was  :smiech3: Zawsze miałam spory problem z workami pod oczami. Starałam się robić różne rzeczy które artykuły na internecie kazały robić, a efekt był żaden. Jesteście w stanie powiedzieć czy ten krem a ogólnie jego skład może pomóc na opuchliznę okolic oczu? Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj jakaś duszyczka która mi pomoże  :icon_cheesygrin:

P.S. to nie uczulenie, bo nie zależnie od pory roku problem po prostu jest.

Offline Liloo

• *
Odp: Garisell na worki pod oczami - czy działa?
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-05-14, 14:56:04 »
olej ze słodkich migdałów, skwalan, kofeina, witamina C.. ogólnie jest tego bardzo dużo w środku z tego co tam ma działać ogólnie na skórę pod oczami :3 ogólnie powiem Ci, że chyba też sama się nim zainteresuję, bo wygląda całe INCI bardzo na tak, zwłaszcza, że nie ma zapychaczy na samej górze składu tylko od razu leci woda, olejek ze słodkich migdałów itd.

Offline watashiwa

• *
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-05-20, 09:42:12 »
Nie mam pojęcia czym jest skwalan. To jest jakiś dodatek syntetyczny albo coś takiego? W ogóle on jest bezpieczny z tego co patrzysz po składzie?  :icon_cheesygrin:

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net

« Odpowiedź #2 dnia: 2020-05-20, 09:42:12 »