Autor Wątek: Jaka najlepsza metoda wybielania zębów  (Przeczytany 494 razy)

Wettena

  • Gość
Jaka najlepsza metoda wybielania zębów
« dnia: 2019-05-26, 10:23:05 »
Jaką najlepszą metodę wybielania ząbków polecicie? Co przyniesie najlepszy efekt?

Offline joonek9

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Jaka najlepsza metoda wybielania zębów
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-10-07, 22:36:16 »
Chodzi Ci o specjalistyczne metody czy domowe? Bo jedno od drugiego różni się znacznie kosztami no i skutecznością. Ja od 3 tygodniu testuję płukanie olejem kokosowym, ale to głównie dlatego, żeby toksyny wyciągnąć, sezon choroby już tuż tuż, także chcę trochę wzmocnić organizm.

Co do samego wybielania, jakoś dużej różnicy nie ma - jakby lekko bielsze, ale to może placebo i po prostu chcę widzieć efekt. Za jakieś 2-3 miesiące będzie można obiektywnie ocenić. Jest jeszcze sporo innych jak soda oczyszczona czy węgiel aktywny, ale nie mam doświadczenia z takimi specyfikami. Jeśli szukasz domowych metod wybielania to poczytaj sobie artykuł https://vitalmedica.pl/wybielanie-zebow-w-domu może coś Ci przypadnie do gustu. Jak nie wyleci mi z głowy to o płukaniu olejem kokosowym spróbuje coś więcej napisać, czy daje jakieś efekty przy regularnym kilkumiesięcznym stosowaniu.

Póki co nie stosuję innej metody, żeby miarodajnie ocenić, jak nie będzie efektów to może zabiorę się za inne metody, tak z czystej ciekawości :)

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net

Odp: Jaka najlepsza metoda wybielania zębów
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-10-07, 22:36:16 »