Autor Wątek: Najlepsze zabiegi usuwające zmarszczki  (Przeczytany 1572 razy)

Offline eck

• Lubię tu pisać
Najlepsze zabiegi usuwające zmarszczki
« dnia: 2019-03-24, 18:31:23 »
Jakie są w Waszej opinii najlepsze zabiegi usuwające zmarszczki? LIcze na rzeczową dyskusję

Offline Lullaby

• Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
Odp: Najlepsze zabiegi usuwające zmarszczki
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-03-25, 11:05:10 »
Zależy jakie są to zmarszczki

Jeśli sa to zmarszczki wynikające z mimiki to dobrą opcja jest zabieg botoksu bo ten paraliżuje mięśnie, które nie powodują marszczenia się skóry
Jesli zmarszczki są z opadania owalu twarzy to dobrą opcją będzie zapisanie się na zabieg nici pdo

Jeśli natomiast zmarszczki wynikają ze starzenia się to dobre efekty da na pewno zabieg ostrzykiwania kwasem hialuronowym.
https://cliniqmed.pl/oferta/medycyna-estetyczna/usuwanie-zmarszczek/
« Ostatnia zmiana: 2019-03-29, 14:15:20 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!

Offline Kosmetikon

• *
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-11-27, 18:53:47 »
U mnie w gabinecie bardzo dobrze sprawdza się zabieg My Secret Botoplatinum (na targach znalazłam firmę For Life & Madaga), jest to forma alternatywy dla botoksu, daje rewelacyjny efekt, raz w miesiącu polecam go kobietom po 45  roku życia, idealnie się nadaje jako zabieg bankietowy - wygładza, napina, dla mnie bomba - lepszego nie znalazłam! :) Ogólnie muszę powiedzieć, że pokochałam tę markę, ma świetne kosmetyki.

Offline Cytryna

• Czasami tu zaglądam...
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-01-13, 10:17:58 »
Jakie są w Waszej opinii najlepsze zabiegi usuwające zmarszczki? LIcze na rzeczową dyskusję
Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta bo to jakie sa najlepsze zabiegi na zmarszczki, zależy od osoby orz od tego z czym ma problem Stosuje się

botoks na zmarszczki, które są spowodowane mimiką
kwas hialuronowy na trwałe ubytki na twarzy oraz na bruzdy nosowo wargowe
jak również mezoterapie oraz osocze bogatopłytkowe jeśli mamy ochotę na odmłodzenie oraz rewitalizację twarzy - oba zabiegi mogę jak najbardziej polecić bo ich działanie jest o wiele lepsze niż jakikolwiek krem przeciwzmarszczkowy jaki mozecie sobie kupić.

Jeśli chcecie wybrać sie na któryś z zabiegów polecam dobrze zweryfikować miejsce, w jakim chcecie go zrobić. Ważne jest aby zabieg był wykonywany przez doświadczonego kosmetologa albo lekarza z zakresu medycyny estetycznej.  Polecam to miejsce w Krakowie https://www.estetica.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
« Ostatnia zmiana: 2020-01-15, 12:48:52 wysłana przez Cytryna »

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net

« Odpowiedź #3 dnia: 2020-01-13, 10:17:58 »

Offline Julie

• *
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-06-15, 08:57:40 »
Podobno te rolki Icoone są ok :)

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net