Autor Wątek: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)  (Przeczytany 164370 razy)

Offline darycha

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #270 dnia: 2014-01-29, 15:50:27 »
A możne warto zastanowić się nad jakimiś kursami np. w Katowicach? Kiedyś robiłam kurs na tipsy jak jeszcze nie były w Polsce takie "modne i znane" i powiem szczerze ze bardzo dużo mi dał, a i jakiegoś doświadczenia (krótkiego) nabrałam.
« Ostatnia zmiana: 2014-01-30, 09:52:32 wysłana przez The Lady »

Offline Pusiaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #271 dnia: 2014-01-29, 21:29:02 »
Cześć Cookie33, i zapisalaś sie? Jeżeli chodzi o egzaminy zawodowe to teraz chyba żeby mieć dyplom przynajmniej na kosmetyce to trzeba zdac dwa egzaminy. Mam nadzieję, że sobie poradzę;)Jeżeli chodzi o poziom zajęc to jestem zadowolona  :-D

Hej, ja też szukałam szkoły z kosmetyką i kilka osób poleciło mi właśnie proedukację, Cookie33 to może się spotkamy na zajęciach, bo na początku lutego będę składała papiery. Moja koleżanka skończyła ten kierunek w tej szkole i była megazadowolona i z pracowni i z nauczycieli i ogólnie z atmosfery w szkole. Muszę jeszcze tylko fotki zrobić i zaczynam edukację :)

Offline Cookie33

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #272 dnia: 2014-01-31, 11:11:14 »
Tak, ja już złożyłam dokumenty- a w zasadzie podanie wypełniłam bo też nie mam jeszcze zdjęć- ale dziewczyny w sekretariacie powiedziały mi, że mogę te zdjęcia donieść więc spoko. Myślę też, żeby skorzystać z tej oferty darmowego kursu- nie wiem tylko czy wszystkie kursy jakie mają na stronie w to wchodzą czy tylko wybrane. Ale to się wypytam przy następnej wizycie w sekretariacie

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #273 dnia: 2014-02-03, 12:31:40 »
Hej:)
A ja polecam technika usług kosmetycznych w Żaku w Katowicach:) Zapisuję się tam na tę kosmetykę, jest całkiem bezpłatna:) Słyszałam od znajomych, że jest tam bardzo fajnie - profesjonalne zajęcia i mili ludzie, do tego najlepsze kosmetyki (za które nie trzeba płacić) i nowoczesny sprzęt....Bardzo ciekawy wydaje się także być wizaż/stylista, ale to kierunek roczny, ktoś próbował? :) Jakieś opinie?

Pozdrawiam :razz:
Elka

Ja chodzę do ŻAKA w Katowicach na technika usług kosmetycznych i polecam tę placówkę:) Jestem na semestrze IV i za chwilę zdaję egzamin zawodowy:) Wszystko w Żaku jest ok, zajęcia ciekawie prowadzone i bardzo dużo praktyki. Zaletą Żaka jest to, że jest całkiem bezpłatny:) Nie płacę ani za kosmetyki, ani za egzaminy, ani za nic innego:P

Polecam : jump2 :

Ups... szybko leci czas w tej szkole :)
Nawet uprawiając tak perfidny marketing szeptany  trzeba też czasami pomyśleć!
« Ostatnia zmiana: 2014-02-04, 07:52:46 wysłana przez Tomek »

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #274 dnia: 2014-02-03, 12:50:51 »
Like ;)
Devil Inside
Admin

Offline Simona

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #275 dnia: 2014-02-18, 00:49:32 »
Przez takie wpisy, to pózniej nie wiadomo, które opinie są autentyczne, a które reklamą. Powiem tak, ze nawet jak szkoly w taki sposób czuja potrzebę sie reklamować, to może niech chociaż piszą prawdę o tym jak u nich jest, a nie kłamią wprost. Chodziłam do  :klnie: w Katowicach na kosmetyke i jak ktoś ma jakiekolwiek pytania to wszystko mogę dokładnie opowiedzieć. Nauka była za darmo, ale to już akurat prawie wszędzie tak jest. To czego nie maja inne szkoly to naprawdę profesjonalna, nowoczesna pracownia w samym centrum Katowic. Zajęcia praktyczne prowadzi Pani Agnieszka i jest to nauczyciel z prawdziwego zdarzenia. Mam koleżankę co chodziła do omegi, to tam przez pierwszy rok nie było ogóle zajęć praktycznych. No i każdemu radzę uważać na nova, bo jak sie od nich rezygnuje z darmowego kierunku to każą płacić za cały okres nauki. Do nas do grupy w proedukacji dołączyły stamtąd 2 dziewczyny, przeszły po 1 klasie, bo zajęcia ciagle im odwoływali, albo dzwonili dzień przed z info, ze jutro są lekcje i tak non stop, kosmetyki same musiały kupować, mimo, ze przy zapisie obiecywali, ze są za darmo itd ....

O dziwo z tego IP pisała inna osoba wychwalająca tę samą szkołę ;) - Tomek
« Ostatnia zmiana: 2014-02-25, 13:19:36 wysłana przez Tomek »

Offline Cookie33

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #276 dnia: 2014-02-25, 12:05:07 »
dziewczyny jak szukałam sobie szkoły z kierunkiem kosmetycznym to dzwoniłam po różnych szkołach. Oczywiście w każdej mnie namawiali, że są najlepsi na rynku i takie tam- ale jak pytałam o konkrety tzn. co było gdybym musiała zrezygnować albo gdybym np nie mogła być na zajęciach zaczynały się schody. Nagle okazywało się, że będę musiała jakieś koszty ponieść- no a szkoła jest bezpłatna :). Zdecydowałam się na  :klnie: ze względu na opinie na forach internetowych oraz opinie moich znajomych, którzy mieli styczność ze szkołą :-D
« Ostatnia zmiana: 2014-02-25, 13:16:12 wysłana przez Tomek »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #277 dnia: 2014-02-25, 13:17:00 »
Cookie33
Miałaś 7 wypowiedzi wyłącznie w tym temacie i... w 90% polecające tę jedną szkołę? Jak traktować takie wpisy?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Copatka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #279 dnia: 2014-03-05, 13:06:23 »
No ja się generalnie zgodzę, choć nie mam pełnego obrazu sytuacji - nie wiem co mod wyciął. Pewnie mamy do czynienia z reklamą, ale nie można wykluczyć sytuacji, że ktoś naprawdę ma dobre doświadczenia z danej szkoły i ją chwali na każdym kroku. Poza tym mając tylko 7 postów niestety trzeba się liczyć z tym, że nie będą one posiane po 30 działach? :smiech3:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #280 dnia: 2014-03-05, 13:41:31 »
No ja się generalnie zgodzę, choć nie mam pełnego obrazu sytuacji - nie wiem co mod wyciął. Pewnie mamy do czynienia z reklamą, ale nie można wykluczyć sytuacji, że ktoś naprawdę ma dobre doświadczenia z danej szkoły i ją chwali na każdym kroku.
Zwłaszcza gdy ma 3-4 konta z 1 IP :)

Offline zosiakuczynska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #281 dnia: 2014-04-15, 09:50:14 »
Hej!

[Chciałam wam polecić szkołę w której pracuję ale administrator wyciął mi posta a jak dalej będę pisała z tego IP w takich wątkach to na pewno da mi bana!] - :D Pozdrawiam

Lejdi :diabel:

« Ostatnia zmiana: 2014-04-15, 09:58:24 wysłana przez The Lady »

Offline dawid0kozlowski

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #282 dnia: 2014-07-20, 15:00:34 »
A co sądzicie o kosmetologi na wsps? Jestem z katowic i chcę się tam zapisać. Czy nauczyciele są przystępni, czy tam jest wysoki poziom?
« Ostatnia zmiana: 2014-07-20, 16:01:29 wysłana przez The Lady »

Offline Cookie33

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #283 dnia: 2014-09-02, 13:59:47 »
Strach tu cokolwiek napisać bo od razu ban  :lol:

Offline Cookie33

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Ślask - szkoły Kosmetyczne (Katowice, Wrocław...)
« Odpowiedź #284 dnia: 2015-01-14, 10:05:53 »
Chyba już nikt nie jest zainteresowany nauką hihihi :)