Autor Wątek: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki  (Przeczytany 517 razy)

Offline devetke

• Czasami tu zaglądam...
  • **
Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« dnia: 2018-12-19, 11:50:57 »
Wiele firm kosmetycznych reklamuje jak to ich kosmetyki dobrze wpływają na zmarszczki. Czy rzeczywiście kosmetyki apteczne są w stanie zlikwidować zmarszczki na twarzy?
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline eck

• Lubię tu pisać
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-12-20, 07:42:59 »
Niestety ale jest to jedynie reklama. Kosmetyki mają w sobie zbyt grube cząsteczki aby były w stanie skutecznie usunąć zmarszczki....

Najlepsze dwa zabiegi to

botoks na zmarszczki mimiczne
oraz kwas hialuronowy - To zabieg, który jest dość często polecany w gabinetach medycyny estetycznej ze względu na małe ryzyko powikłań. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją i uczula sporadycznie. Efekt wstrzyknięcia kwasu jest widoczny od razu po iniekcji w przeciwieństwie do botoksu, na ktory trzeba trochę poczekać
https://www.zdrowipolacy.pl/zmarszczki-same-kosmetyki-to-za-malo/
« Ostatnia zmiana: 2019-01-09, 07:18:24 wysłana przez eck »

Offline eopard

• Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-01-11, 21:14:48 »
Musze chyba wypróbowac ten krem skoro jest taki rewelacyjny.
Nie pozycjonujemy się!

Offline Sonia92

• Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-06-14, 14:28:23 »
Witajcie kochane,
Dobijam do 30-stki jednak moja skóra wygląda na starszą. Zmarszczki pojawiają się na czole, w okolicy oczu i ust.
Wydawało mi się, że dbam o swoją skórę jak należy. Właściwie ją oczyszczam, pamiętam o demakijażu, codziennie rano i wieczorem dbam o nawilżenie. Od jakiegoś czasu zaczęłam testować różne kremy przeciwzmarszczkowe. Jadnak i one nie pomagają.
Może problem leży wewnątrz... Być może brakuje mi jakichś mikroelementów?
Po lekturze ciekawego artykułu (dla zainteresowanych http://wtabletkach.pl/preparaty-na-zmarszczki-kolagen-ranking-2019/) postanowiłam, że zacznę suplementację składników, które pomogą mi pozbyć się zmarszczek.
Jednak, który produkt wybrać? Nie wiem czy takie rankingi są wymierne. Może moglibyście polecić mi coś z własnego doświadczenia?

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net

« Odpowiedź #3 dnia: 2019-06-14, 14:28:23 »

www.estetykatwarzy.pl