LNE Kongres onlinel

Autor Wątek: osoba do zabiegu derma roller kraków  (Przeczytany 1232 razy)

Offline dziurawiec

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
osoba do zabiegu derma roller kraków
« dnia: 2017-09-16, 09:15:05 »
Kraków! Jestem osobą prywatną i poszukuję osoby która podejmie się wykonywania zabiegu nakłuwania skóry głowy derma rollerem. Jestem młodym mężczyzną dotkniętym łysieniem, derma roller działa u mnie rewelacyjnie. Poznałem ten zabieg za granicą, mam 2 derma rollery i sam wykonywałem zabieg przez kilka miesięcy. Niestety jest to zabieg trudny do wykonywania samemu i kosztuje dużo czasu i nerwów.

Pytałem w kilku gabinetach kosmetycznych ale otrzymywałem tylko wymijające odpowiedzi.  :frown: albo uparcie proponowano mi bardzo drogie zabiegi których absolutnie nie potrzebuje :frown: :frown:

Chodzi tylko o nakłucie skóry i nie potrzebuje żadnych ampułek ani leków. Skóra głowy po takim zabiegu jest przez kilka dni super ukrwiona, najpierw 2 dni lekko opuchnięta i wrażliwa ale potem przez wiele dni staje sie miękka, zregenerowana, jakby młodsza, mam wrażenie że jest taka jak zanim włosy zaczęły wypadać i wyłysiałem. Poza tym włosy odrosły, nie są to włosy jak dawniej przed 10 laty ale jestem pewien że zabieg mi bardzo pomaga. Kiedy mam dłuższe przerwy w zabiegu skóra twardnieje, staje sie jakby skorupa twarda :sad: :sad:
 
Pracuje w korpo, higiena absolutnie bez zarzutu, jestem poza łysieniem w 100% zdrowy. Dodatkowo zacząłem dbać o to co jem, oczyściłem organizm przez ostanie dwa lata. Dużo się interesowałem i interesuje medycyna naturalną.

Zabieg może trwać ok 10 minut, trzeba kilka razy przejechać po skórze głowy, jestem osobą mimo wszystko bardzo odporną na ból. Proszę o kontakt ludzi z Krakowa, równie pozytywnych nastawionych do derma rollera jak ja. bvmail@interia.pl

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net

osoba do zabiegu derma roller kraków
« dnia: 2017-09-16, 09:15:05 »