Autor Wątek: topless czy nie ?  (Przeczytany 863 razy)

Bassign

• Gość
topless czy nie ?
« dnia: 2016-03-31, 19:01:53 »
Drogie dziewczynki jak się opalacie ?

Offline Drapieżna

• Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
Odp: topless czy nie ?
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-06-23, 09:47:52 »
W ustronnym miejscu topless :) wtedy mi piersi opalają się również a nie zostają białe ślady ;)

Offline nina955

• *
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-03-22, 14:04:02 »
Opalam się w stroju kąpielowym bo jestem bardzo wstydliwą osobą i nie zdecydowałabym się na opalanie toples.

Offline livia

• *
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-05-15, 07:18:10 »
Zdecydowanie w stroju kąpielowym Widziałam,ze za granicą opalanie topless jest popularne, jednak nawet tam wstydziłabym się tak opalać ( wcale nie ma wielu osób opalających się topless). W Polsce to zupełnie nie jesst popularne, no chyba,ze na plażach nudystów.Nigdy nie byłam na takiej plazy i zupełnie mnie nie ciągnie.

W sklepach jest masa pieknych strojów, tak wiec czemu mam sobie tego odmawiać W tym roku kupiłam sobie ( zamawiałam w  : cenzura :   ) :
« Ostatnia zmiana: 2017-10-10, 08:11:45 wysłana przez Tomek »

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net

« Odpowiedź #3 dnia: 2017-05-15, 07:18:10 »

Offline your

• *
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-05-15, 11:43:47 »
Drogie dziewczynki jak się opalacie ?

Nie wyobrażam sobie opalania topless . To nie dla mnie :) Po prostu wstydziłabym się. Jestem zadowolona ze swojego ciała, jest ładne bo ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Ale wiele rzeczy wolę zachować jedynie dla siebie Poza tym po plaży chodzą dizeci i osoby, które niekoniecznie chciałyby oglądać mnie nago :P
No i również zgadzam się z tym,że mozna przecież kupić sobie naprawdę fajny strój kąpielowy. W tym roku upolowałam na przyklad takie cudo; https://answear.com/p/stroje-kapielowe-2525-k.html
« Ostatnia zmiana: 2018-06-01, 08:46:15 wysłana przez your »

« Odpowiedź #4 dnia: 2018-05-15, 11:43:47 »

Offline ladydelly

• *
« Odpowiedź #5 dnia: 2018-05-16, 15:42:23 »
Ja zawsze opalam się w jakimś skąpym stroju kąpielowym, nie jestem przyzwyczajona do całkowitego obnażania się i myślę, że nie czułabym się dobrze bez niczego wśród wielu ludzi. Ale to oczywiście jest kwestia indywidualna, więc jeżeli Ty wolisz topless to po prostu tak rób. Faceci mogą chodzić bez koszulki, więc kobiety też nie powinny mieć z tym problemu, o ile oczywiście chcą.

« Odpowiedź #5 dnia: 2018-05-16, 15:42:23 »