Autor Wątek: Targi Beauty Spa&Fashion  (Przeczytany 2653 razy)

Offline Beauty Spa Fashion

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Targi Beauty Spa&Fashion
« dnia: 2015-07-02, 14:24:29 »
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Targi Beauty Spa & Fashion, które odbędą się w dniach 21-22 listopad 2015 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Arena w Ostródzie.

Targi skierowane są do miłośników branży kosmetycznej na których nie zabraknie producentów dystrybutorów, najbardziej znaczących marek krajowych oraz zagranicznych.
Zarówno producenci, jak i dystrybutorzy będą mieli okazję przedstawienia swoich premier rynkowych promujących piękno fizyczne i duchowe.

BS&F to wyjątkowe wydarzenie oferujące szeroki wachlarz zabiegów SPA&WELLNESS podczas, których zaprezentujemy nowości z zakresu medycyny estetycznej, pokazy technik masażu, zabiegów wykorzystujących dermo kosmetyki oraz urządzenia kosmetyczne niezbędne w SPA&WELLNESS.
Dwudniowym targom towarzyszyć będą wykłady branżowe, pokaz mody oraz metamorfozy przeprowadzone przez znaną stylistkę.

Naszym celem jest stworzenie niepowtarzalnej atmosfery piękna, którego efekt starań i odpowiednich nawyków, chcemy przekazać wszystkim odwiedzającym.

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na FB: https://www.facebook.com/pages/Beauty-Spa-Fashion/593671634108859?fref=ts, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje dotyczące Targów Beauty Spa & Fashion.

Pozdrawiamy
Zespół Targów Beauty Spa & Fashion

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net

Targi Beauty Spa&Fashion
« dnia: 2015-07-02, 14:24:29 »