Autor Wątek: Purles - kwasy  (Przeczytany 23543 razy)

Offline tinuviel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Purles - kwasy
« dnia: 2014-08-14, 10:40:35 »
Hello, pisze aby podzielić się z Wami moimi doświadczeniami z marką Purles.
Swoją przygodę dopiero z Nimi zaczynam ale może któraś z Was coś dopowie lub dowiecie się czegoś nowego. Nie ukrywam że zainteresowały mnie głównie kwasy tej marki. Mają ciekaw składy i jak dla mnie przyzwoitą cenę. Ale do rzeczy, aktualnie mam u Siebie dwa kwasiki S-peel 20% (w składzie salicyl, pirogron i retinol (0,1%) i F-peel 20%: ferulac, mlekowy i floretyna dodatkowo w składzie. Do całości jest płyn przygotowujący z między innymi kwasem glikolowym w składzie.

Na pierwszy rzut oka, jak dostałam paczuszkę, pomyślałam Sesderma :) produkty i ich opakowania są bardzo podobne i z tego akurat się cieszę bo sesderma ma fajne produkty ale Purles jest dla mnie atrakcyjniejszy cenowo.

Pierwsze wrażenia, na tą chwilę bardzo pozytywne: Płyn przygotowujący wygląda na wydajny, ładnie pachnie i dobrze oczyszcza skórę. Poza tym dla mnie osobiście formuła sprayu jest bardzo wygodna i dzięki temu nie marnuję za dużo produktu.

Same kwasy mają formułę alkoholową a co za tym idzie nie neutralizujemy ich.

Ferullac nakładałam pędzelkiem. Idzie to bardzo sprawnie i szybciutko. Klientki nie odczuwają jakiegoś szczególnego dyskomfortu i nie przeszkadza im zapach. Co bardzo mi się spodobało to to że efekt rozjaśnienia i nawilżenia skóry był widoczny natychmiast! Coś nieprawdopodobnego. Wypróbowałam też połączenie ferrulaca z zabiegiem liftingującym tyle że z innej marki bo takie akurat mam i zachęcam was dziewczyny bo moim zdaniem buźki bardzo ładnie się zachowują  :-D

Kwas z salicylem tej marki użyłam dopiero raz wiec tutaj z opiniami się jeszcze wstrzymam. Ale jak troszkę na nim podziałam to tez napiszę. Jak macie pytanka albo jakieś doświadczenia z tymi kwasami to piszcie! Chętnie dowiem się czegoś więcej :)






Offline hera16

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-08-19, 07:43:03 »
A kwasy kupujesz z hurtowni czy na jakiejś konkretnej stronce? Ja wlasnie się zastanawiam nad wyborem  firmy.nie pracowałam nigdy na kwasach. Czy potrzebuję jakieś szkolenie?
Muszę zapoznać się też z cenami bo to też b.ważna kwestia.
Zastanawiam się nad Bandi bo cena bardzo dobra i efekty szybkie... Sama nie wiem

Offline tinuviel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-08-19, 14:26:41 »
Hej, każdy pracuje na tym co lubi :) Zależy co chcesz na nich robić.
Ja no cóż miałam kilka podejść do Bandi ale jakoś nie "odbieramy na tych samych falach" :).
Jeżeli chodzi o Purles-a to jest to marka koło której długo chodziłam i wreszcie spróbowałam ! 
Sama już pracuję trochę na kwasach nie mneij jednak szukałam jeszcze alternatyw dla miedzy innymi kwasu ferulowego  no i mam. Kontaktowałam się z nimi przez ich przedstawicielka, bardzo fajna dziewczyna wszystko co chciałam wytłumaczyła i pokazała.
Oczywiście pamiętaj, że kwasy to specyficzne zabiegi i uczy się człowiek pokory przy nich przez całe życie :).

Skontaktuj się z nimi  to ci przedstawią ceny etc. adres strony: http://www.purles.pl/.
Dla mnie ich oferta jest atrakcyjna: dobra jakość, wydajny produkt, przystępna cena.

Co tu dużo mówić, mnie się na nich po prostu dobrze pracuje. A jak jeszcze klient powie, że zadowolony to czego chcieć więcej :)

A i z nowości testowałyśmy jedną warstwę salicylowego i na tym zrobiłam oczyszczanie. Powiem Ci, że fajna sprawa bo skóra się poddawała i mogłam ślicznie usunąć paskudy które już dawno nie widziały światła dziennego ;).

Offline Monko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-08-19, 22:53:58 »
czy jesteś ambasadorką Purles?
bardzo dobrze wymyślili sobie tą akcję.

Offline agata.sobanska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-08-20, 11:56:01 »
Ja pracuje na kwasach Purles od niedawna wprowadziłam je do gabinetu ponieważ mają przystępną cenę oraz słyszałam wiele dobrych opinii na ich temat. Dodatkowo wypróbowałam kwas F-Peel na sobie i muszę powiedzieć że efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Skóra jest wyraźnie napięta, gładsza i rozjaśniona. Klientki również są zadowolone z zabiegów z ich użyciem, dlatego też myślę że na sezon jesienno-zimowy zamówię kwas migdałowy i glikolowy także z serii Purles.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-08-25, 14:46:53 »
Wygląda na marketing szeptany... cóż popatrzymy jak wątek się rozwinie. Na razie nie ma podstaw do moderacji.
« Ostatnia zmiana: 2014-08-25, 14:52:17 wysłana przez Tomek »

Offline leia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-08-26, 07:33:49 »
No cóż może ja jestem nietypowa, ale mnie kwasy Purles nie powaliły. Zachęcona samymi pozytywnymi opiniami zaprosiłam przedstawiciela na prezentacje i poprosiłam o zrobienie zabiegów z M-Peel i F-Peel. Efekty jak dla mnie przeciętne. 

Offline tinuviel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-08-26, 09:33:44 »
Ale jak miałaś jednocześnie M-peel i F-Peel? Bo nie bardzo rozumiem? Ja robiłam Ferulaca i  po jednym zabiegu widzę u dojrzałych cer odświeżenie ale to nie są kwasy dużej "mocy" podobnie zresztą jak M-peel.

Teraz robię serię salicylowego u klientek (zaskórnikowa, pojedyncze stany zapalne, gródki podskórne) i  i dopiero po etapie około 2-3 zabiegów w krótkich odstępach (około 7-10 dni) jest bardziej efektywny dla tego rodzaju cer. Po pierwszym zabiegu relacja klientek była taka, że skóra była świeża ale bez szaleństw.

Do Monko: staram się w miarę rzetelnie przedstawić produkty, które posiadam. Jeżeli chcesz zapraszam na fotelik do mnie do gabinetu wtedy podzielimy się swoimi wrażeniami wspólnie :)


Offline leia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-08-26, 19:13:57 »
Robiłam je na różnych obszarach, M-peel na twarzy a F-peel szyja i dekolt. I właśnie to co piszesz po jednym zabiegu nie zauważyłam nawet lekkiego napięcia. Może po serii byłoby lepiej ale jak mam coś kupić to muszę widzieć sens tego już po pierwszym zabiegu. Jest możliwe że na innej skórze byłoby lepiej, ale dziwi mnie że wszyscy tylko się zachwycają i nikt nie ma podobnych odczuć do mnie. 

Offline Karen

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #9 dnia: 2014-10-09, 18:57:22 »
Miałam przyjemność przetestować kwasy PURLES S-PEEL I F-PEEL, które bardzo polecam.
Już po pierwszych zabiegach S-peel widać efekty, skóra twarzy jest widocznie oczyszczona, S-peel doskonale radzi sobie ze skórą trądzikową, tłustą, z bliznami, poprawia się koloryt skóry, widoczna jest poprawa stanu skóry, znacznie mniej widoczne pory.
F-peel natomiast doskonale napina skórę, wyrównuje koloryt skóry.
Skóra wygląda na odmłodzoną i pełną blasku.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-10-13, 08:38:47 »
Nie będę mocno ingerował w ten wątek ale:
  • produkty polecane są przez osoby, które nie mają żadnej dłuższej historii na forum
  • wpisy jednoznacznie wskazują na pewien rodzaj marketingu szeptanego

Offline tinuviel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #11 dnia: 2015-02-11, 10:48:23 »
No cóż każdy kiedyś zaczyna. Nie bardzo wiem jak więc mam się podzielić swoja opinią lub zapytać o nią inne osoby jeżeli nie tak:)

Pociągnę wątek dalej.
Aby uzyskać lepsze efekty musiałam zwiększyć częstotliwość zabiegów max odstęp  tydzień.
Dodatkowo przy tych kwasach stosuję peelingi enzymatyczne.

Offline beata2710

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #12 dnia: 2015-02-12, 14:11:52 »
I jak the kwasy?
Ja mam doswiadczenie z innymi firmami.
Kiedys pracowalam na Rejuvi- I efekty byly bdb .
Obecnie pracuje na Bielendzie, za 2 tug bede miala Norela.
Przydalo by sie jeszcze cos z 2 innych firm.

A jak klientki odnosza sie do kwasow Purles? Sa zadowolone, widac efekty?

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Purles - kwasy
« Odpowiedź #13 dnia: 2015-03-11, 15:35:03 »
my pracujemy na kwasach bielenda pro, poki co jestem zadowolona... ;p pracowalam wczesniej na natinuelu i tez byl ok. nie slyszalam o purles. moze ktos ma jeszcze jakies doswiadczenia z tymi kwasami?
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe