Autor Wątek: jakie kosmetyki wybrać do salonu?  (Przeczytany 18203 razy)

Offline szczypior526

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: jakie kosmetyki wybrać do salonu?
« Odpowiedź #15 dnia: 2014-05-24, 15:06:57 »
W swoim salonie używam kosmetyków marki PHYRIS i Jansen, a do pielęgnacji ciała biodermokosmetyki Neostrat, Filorga i Mesoestetic.
___________________
http://bioconceptbhp.pl
« Ostatnia zmiana: 2018-05-28, 15:10:58 wysłana przez szczypior526 »

Linda50

  • Gość
Odp: jakie kosmetyki wybrać do salonu?
« Odpowiedź #16 dnia: 2014-06-16, 12:23:31 »
Co prawda nie mam swojego salonu kosmetycznego,ale z racji wykształcenia interesują się branżą, no i wszystkie moje koleżanki pracują w gabinetach albo posiadają własny. Chyba top tematem ostatnio są alergie i to co ja Wam mogę doradzić to na pewno nie tzw. kosmetyki z wyższej półki. Zapachy może są piękne, ale uczulają lub moga uczulac. W skandynawii teraz wraca się do naturalnych olejków. u nas na szczęście też panuje ost moda na olejki, także ja bym polecała ten kierunek :) Ale tak jak mówię na własnym gabinecie nie sprawdzę, bo go nie mam ;)

Offline coco

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: jakie kosmetyki wybrać do salonu?
« Odpowiedź #17 dnia: 2014-07-01, 22:31:08 »
Witajcie! Od 10 lat pracuję na niemieckiej marce PHYRIS! Kilka lat w salonie w Warszawie, a teraz w małej miejscowości na Dolnym Śląsku koło Legnicy. Otwierając swój gabinet miałam kilka innych propozycji, aby zmienić markę, bo w mniejszych miejscowościach kobiety podobno nie będą i tak się znały....Przeraziły mnie te argumenty handlowców!!! Marka jest cudowna i bardzo chciałam, aby kobiety mogły ją poznać! Sama używam kosmetyków PHYRIS od samego początku i jak mówią moje Panie jestem wizytówką salonu :)
Sama filozofia marki jest bardzo ciekawa, a dodatkowo zawarte w kosmetykach liposomy działają cuda! Zabiegi to nie tylko kremowe maski, ale w szczególności niesamowite rytuały z kryształowymi pałeczkami, z alabastrowymi krążkami, świetna maska okluzyjna - alternatywa dla alg, maski z bandażami-ostatni mój HIT salonu :)...można jeszcze długo wymieniać :)Wszystkie te kosmetyki towarzyszą mi przy zabiegach mikrodermabrazji, kawitacji, mezoterapii itd.  Panie na zabiegach poznają konsystencje, zapachy kosmetyków i nawet w tak małej miejscowości bardzo chętnie kupują całe linie kosmetyków! Przez 10 lat nie spotkałam się też z kobietą, którą uczuliły te kosmetyki, a w dzisiejszych czasach to dość duży problem! Dodatkowo marka bardzo mocno się rozwija i wprowadza nowe zabiegi i produkty.  Tak jak wcześniej pisały dziewczyny organizowane są szkolenia, nawet z dojazdem do klienta , gabinetu. Zamówienia są realizowane dosłownie z dnia na dzień. Dystrybutor  jest rewelacyjny! www.phyris.pl
Polecam serdecznie!!!! Agnieszka cocodecu
« Ostatnia zmiana: 2014-07-01, 22:52:45 wysłana przez coco »

Offline marta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: jakie kosmetyki wybrać do salonu?
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-08-06, 00:50:34 »
Witam nie widzę żadnego problemu w polecaniu produktów które się sprzedaje pod warunkiem że faktycznie piszemy o produkcie to co tak naprawdę myślimy. Sama zajmuje się szkoleniami i akurat lubię te produkty z którymi pracuje i sama używam tych kosmetyków więc jak ktoś by mnie zapytał co polecam to oczywiście że poleciłabym to co lubię  :)
marta

Offline Galeria Odnowy

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: jakie kosmetyki wybrać do salonu?
« Odpowiedź #19 dnia: 2015-10-13, 15:47:47 »
Pracuje w swoim gabinecie na marce Phyris od niedawna,ale juz mogę powiedzieć ,ze klientki sa nią zachwycone, czuja sie całkowicie dopieszczone :) a o to chyba nam chodzi - zadowolony klient:) Moim zdaniem marka godna polecenia!

Offline SKIN ZONE

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: jakie kosmetyki wybrać do salonu?
« Odpowiedź #20 dnia: 2015-10-13, 21:37:10 »
3 miesiące temu dałam się namówić na wprowadzenie do mojego gabinetu kosmetyków niemieckiej marki PHYRIS. Jak na razie ja i co ważniejsze moje klientki są nimi zachwycone. Kosmetyki posiadają wysokie stężenia składników aktywnych, pięknie pachną i są bardzo wydajne. Pomysł z kryształowymi pałeczkami - rewelacja. Czego chcieć więcej. Pozdrawiam Aneta z Łodzi