Autor Wątek: Opole - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 10912 razy)

Gość

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« dnia: 2005-07-11, 11:58:43 »
Co sadzicie/wiecie na temat szkoly awangarda lub heller?
Czy wart jest sie zapisac?Chodzi mi i o zaoczne i o dzienne studium

Implicite

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-11, 13:09:39 »
jeśli chodzi o Awangardę to jakie miasto się pytasz? ogólnie ta szkoła ma dobrą opinię

Gość

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-12, 18:57:56 »
Ja chodzę do Awangardy :) I jestem naprawdę zadowolona. W wawie to będzie teraz drugi rok jej działalnosći - u mnie na roku jest tylko 5 dziewczyn razem ze mną ;) więc to tak jakby indywidualny tok nauczania :)
Jak najbardziej Ci polecam tę szkołę: czesne 380zł i wpisowe tyle samo.

Gość

  • Gość
Zapisy
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-15, 11:15:42 »
Hej dzieki chodzi mi o Opole nie moge sie do nich dodzwonic nie ma zadnego e -maila moze dlatego ze dopiero ta szkole majsa otworzyc we wrzesniu...nie wiem jakie czesne co wymagaja ,jakich badan a teraz nie jestem w swoim miescie przez jakis miesiac...Zastanawiam sie tez jaka szkole wybrac Awangarde Heller teb zak czy Autorska Barbary Barcz-Berdak...No i mam problem.Proisze powiedzcie mi mniej wiecej do ktorej godz sa zajecia od pon-pt?Bo pragne isc na zaoczne studia biologii i nie wiem czy mi sie to eszystko uda ladnie poloczyc...

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-15, 12:41:20 »
Nie wiem nic o Tej szkole ale widzę że rozważasz możliwośc nauki w żaku - z całego serca radzę odpuść sobie tą szkołę. Nie wiem jak u Was ale we Wrocławiu Żak ma fatalną opinię przynajmniej jeśli chodzi o studium kosmetyczne.
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-10-24, 15:37:16 »
awangarda w Kaliszu kiepściutka. Kończą wszyscy niezależnie czy coś umieją!!

Implicite

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-10-24, 18:26:07 »
ja nie kończyłam żadnej szkoły, nie jestem kosmetyczką. to jest tylko moje zainteresowanie.

a odnośnie szkoły w Kaliszu słyszałam tylko kilka pozytywnych opinii. ja sama nie ukończyłam tej szkoły ( w samej szkole byłam i rozmawiałam z sekretarką, ale nic poza tym )

Gość

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-10-25, 11:22:16 »
sekretarki szą zwykle w płatnych szkołach bardzo miłe, bo widzą potencjalne pieniądze w każdej z nas. Jeżeli chodzi o poziom nauczania i wymagania to nędza. Mogę tylko powiedzieć ,że miałyśmy chłopaka na roku, którego żadko widywałyśmy , a na zajęciach praktycznych zapomnij. Też skończył szkołę i ma tytuł technika uług kosmetycznych. Ale czy on cokolwiek wie?

Implicite

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-10-25, 16:54:54 »
ja oczywiście nie biorę pod uwagę tego to co mówiła mi sekretarka. rozmawiałam ze znajomą co uczyła się w tej szkole, ona była zadowolona, tylko trzeba przyznać że ona dużo uczyła się samodzielnie i  nie czekała do momentu, kiedy dany materiał był przerabiany, tylko wcześniej już szukała informacji i uczyła się. to jest tylko opinia mojej koleżanki. ja tam nie uczyłam się

Gość

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-10-25, 17:35:55 »
to ona więcej się sama uczyła niż ją szkoła nauczyła.
To tak jak ja , ja miałam materiały z szkół z poznania, i dzięki temu mam inną wiedzę niż moje koleżanki.
Powiem jeszcze jedno na koniec szkoły dostawaliśmy tematy które prawdopodobnie byłyby na egzaminie i okazało się ,że 30% z tych tematów my nie mieliśmy materiału/ Nieżle co?

Gość

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-02-19, 17:25:11 »
w łodzi oczywiście najlepsza jest anagra !!!

Gość

  • Gość
Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-03-14, 22:21:33 »
Mnie tam się w Anagra podoba. A najlepsze są pracownie!!!
Szczerze polecam. Jak ktoś jest z Łodzi to może do nas wpaść na jakąś usługę. Zapraszam. Ja jestem z fryzjerstwa ale dziewczyny z kosmetyki też sobie świetnie radzą. Zapraszam. Łódź, ul. Piotrkowska 102 (tam gdzie Pub Łódź Kaliska)
I mamy w szkole świetną kawę!!!!

Offline ejwa24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-06-16, 15:35:15 »
 :-D czesc szczerze ja jestem z opola chodze do zaka i załuje te pieniadze lepiej wydac na zawodowy kurs kosmetyczny naprawde nauczycie sie kokretów i napewno wiecej niz w szkole zak tak załuje ze tyle kasy wtopiłam sama dodatkowo jedze na rózne szkolenia np.wrocław bo tu u nas nic nie ma  : jump2 :

Offline kruszynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Opole - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-07-25, 10:53:11 »
Część:) proszę o opinie o szkołach TEB i Awangarda w Opolu... z góry bardzo dziękuje:)