Autor Wątek: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy  (Przeczytany 24186 razy)

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #15 dnia: 2012-11-05, 11:35:54 »
Gdzieś już to pisałam na forum ale co tam powtórzę się: jeśli chodzi o kwas pirogronowy to zdecydowanie polecam Bandi. Na pirogronku z Clareny pracowałam dwa sezony więc mam porównanie. Ten z Bandi daje naprawdę dużo lepsze efekty. :cool:

Offline eshe

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #16 dnia: 2012-11-12, 20:50:52 »
A co powiedzcie o kwasie migdałowym z bielendy? Polecacie?

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #17 dnia: 2012-12-27, 21:45:23 »
próbowałam kilka produktów z Bielendy i osobiście uważam je za słabe no ale to nie były kwasy :wink:

Offline Nella

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #18 dnia: 2013-01-16, 17:45:51 »
A co powiedzcie o kwasie migdałowym z bielendy? Polecacie?


ten migdałowy jest bardzo delikatny, uważam ze jak juz z bielendy to glikol 30% ph chyba 1,4 raczej się nie bedzie złuszczać skóra ale to wiadomo jeśli maja takie ph,ale ladnie odświeża buzie
Pracowałam na kwasach z Gly Skin Care 50% bardzo niskie ph mają ale teraz nie pamietam dokłądnie a nie chcę wymyślać, po nich widać,że skóra się złuszcza i mocno piecze podczas nakladania

Offline sandri

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #19 dnia: 2013-01-20, 23:54:05 »
Polecam Natinuel 40 migdałowy, naprawdę fantastyczny.

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #20 dnia: 2013-01-22, 23:53:23 »
A pirogronowy z Clareny.

pracowałam na nim 2 sezony i w tym roku zmieniłam na pirogronowy z Bandi. Powód :question: dużo lepsze efekty :cool:

Offline katarinaizd

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #21 dnia: 2013-01-25, 21:18:36 »
Ha! bo zapewne z natinuela miałas tylko migdał!! a oni mają inne swietne kwasy np. Acne czy złozone Aha, ja mam 4 rodzaje ich kwasów i są rewelacyjne, nowością u nich są kwasy PHA na skóre cienką, sucha wrażliwą.!!

Offline suzanek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #22 dnia: 2013-01-29, 21:18:10 »
Przetestowałam sporo kwasów i dla mnie nr 1 to  zdecydowanie Dermaquest. Świetny peeling dyniowy do cer trądzikowych i super jest peptydowy z maską napinającą. Jest to alternatywa dla klientek, które nie chcą się ostrzykiwać a chcą mieć podobny efekt. No i detal, składy po prostu rewelacja.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #23 dnia: 2014-01-15, 17:37:32 »
polecam Bielende, sama jej uzywam i jestem zadowolona. kolezanka uzywa kwas migdałowy z Natinuel i tez jest bardzo zadowolona;)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Naturalni

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #24 dnia: 2014-04-08, 15:15:13 »
Ja zamiast kwasów polecam bardziej naturalne metody złuszczania :)
Złuszczanie za pomocą ziół, mam wtedy lepsze efekty przy cerach trądzikowych :)

Offline Susie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #25 dnia: 2014-04-09, 13:48:44 »
Witam,
Ja polecam glikol od 25% do 70% jak i migdał30% no i pojemność 50ml Italian Beauty pracuje na nich od 2 lat i jestem bardzo zadowolona.  : brawo :

Offline miranda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #26 dnia: 2014-05-07, 00:20:11 »
Zachęcam do zakupu kwasów firmy Sesderma lub z Mezoesetic.
Kosmetolog licencjonowany
Technik usług kosmetycznych

Offline margo1987

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #27 dnia: 2014-09-15, 16:43:08 »
Ja polecam kwasy marki Purles. Pracujemy na nich od roku i zbieramy same pozytywne komentarze. Teraz uczestniczymy w akcji ambasadorka purles i wykonujemy zabiegi kwasem ferulowym i salicylowym. Po F-peel zauważyłyśmy doskonałe efekty przy skórach poszarzałych, zmęczonych. Koloryt znacznie się poprawił, skóra stała się rozświetlona a przede wszystkim poprawiło się jej napięcie.
Natomiast S-peel doskonale radzi sobie z cerami tłustymi, łojotokowymi oraz z występującymi na niej zanieczyszczeniami. Po jego zastosowaniu stan skóry znacznie się poprawił. Pory zmniejszyły się, blizny potrądzikowe uległy spłyceniu a ilość grudek i zaskórników zniwelowana.

Offline Karen

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #28 dnia: 2014-10-09, 18:55:17 »
Miałam przyjemność przetestować kwasy PURLES S-PEEL I F-PEEL, które bardzo polecam.
Już po pierwszych zabiegach S-peel widać efekty, skóra twarzy jest widocznie oczyszczona, S-peel doskonale radzi sobie ze skórą trądzikową, tłustą, z bliznami, poprawia się koloryt skóry, widoczna jest poprawa stanu skóry, znacznie mniej widoczne pory.
F-peel natomiast doskonale napina skórę, wyrównuje koloryt skóry.
Skóra wygląda na odmłodzoną i pełną blasku.

Offline studioAmaris

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaką polecacie firmę jeżeli chodzi o kwasy
« Odpowiedź #29 dnia: 2014-10-10, 22:01:03 »
Podobnie jak koleżanki po fachu biorę udział w akcji marki Purles i testuję kwas S-peel i F-peel. Jestem bardzo zadowolona ponieważ zabieg z ich uzyciem jest prosty , szybki i daje natychmiastowe efekty. Potwierdzam opinie forumowiczek S-peel 20% oczyszcza skórę, wszelkie niedoskonałości są mniej widoczne a skóra wygląda zdrowo. Natomiast F- peel bardzo ładnie rozjaśnia przebarwienia, napina skórę i poprawia koloryt.