Autor Wątek: PISMO DLA KLIENTEK / KARTA KLIENTA PERCING  (Przeczytany 10837 razy)

Offline kina_tczew

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
PISMO DLA KLIENTEK / KARTA KLIENTA PERCING
« dnia: 2010-11-03, 13:07:52 »
Czy macie w salonie pismo w którym są napisane przeciwskazania i klientka podpisuje że nie ma żadnego z nich np. cukrzycy, czy skłonności do bliznowacenia. Oraz wymogi pielęgnacji i czy podpisuje że je poznała.

Wiem, że najlepiej mieć takie pismo, oprócz wywiadu z klientką i zgody opiekuna, czy ma może ktoś wzór takiego pisma, gdyż nie udało mi się nic takiego znaleść.

Proszę kosmetologów, kosmetyczki i osoby pracujące w studiu piercingu o radę, pomoc.
« Ostatnia zmiana: 2010-11-03, 13:25:50 wysłana przez kina_tczew »

Offline PIERCER

  • mgr
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Po prostu Piercer
Odp: PISMO DLA KLIENTEK / KARTA KLIENTA
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-11-03, 13:26:59 »
U mnie kazdy klient ma ankietę.Tam są wymienione przeciwskazania i wypełnia to podpisująć sie.Zawsze pytamy przed zabiegiem o stan zdrowia czy sie nie zmienił.itp
(ale pamietaj że klienci mają czasem zawodną pamięć i nie zgłaszają schorzeń) no ale Ty bedziesz zabezpieczona

Offline kina_tczew

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: PISMO DLA KLIENTEK / KARTA KLIENTA PERCING
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-11-04, 14:13:07 »
Co powinno znajdować się w takiej ankiecie oprócz przeciwwskazań i podpisu klienta? Jest jakiś wzór takiej ankiety/ karty? Właśnie dlatego, że nie wszyscy mówią o swoich schodzeniach chciałabym posiadać taki dokument dla mnie - wiadomo różni są ludzie - nie chciałabym, aby ktoś mi nie powiedział o swojej chorobie, a potem pozbawił mnie praw do wykonywania zawodu. Chciałabym trzymać w segregatorze razem ze zgodą osoby niepełnoletniej na zabieg. Mogłabym Cię prosić o pomoc w ułożeniu takiej ankiety tzn. napiszę i wyślę na priv/mail ewentualnie powiesz co mogłabym dopisać lub muszę załączyć.