Autor Wątek: prośba o poradę w sprawie makijazu permanentnego  (Przeczytany 2894 razy)

Offline Lossy1986

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
prośba o poradę w sprawie makijazu permanentnego
« dnia: 2017-09-21, 18:23:52 »
Cześć,

Jestem nowa na forum. Zalogowałam się tutaj ponieważ mam problem z doborem ostrzy do makijazu permanentnego.
Zaczne od początku...
Odbyłam szkolenie w studio AVALANCHE w Międzyrzeczu z 3 metod pigmentacji brwi:
microblading, cień i softap.
 Jednak po szkoleniu okazało się, że studio to nie ma prawa do wykonywania szkoleń z metody softap, czego skutkiem jest to, że nie mam dostępu do pena i ostrzy. Przedstawicielka w Polsce z softap jest jedna i powiedziała, że nie wyśle mi akcesoriów ponieważ osoba, która prowadziła moje szkolenie nie ma wystarczającego doświadczenia i firma nie dała jej pozwolenia na szkolenie. Przedstawiciel Avalanche krótko mówiąc wykręca się jak może żeby umyć ręce, a ja zostałam po prostu oszukana.
Najśmieszniejsze jest to, że sprowadzając akcesoria np z USA nie muszę pokazywać żadnego certyfikatu i mogę kupić akcesoria bez problemu, tylko przesyłka jest bardzo droga.

Proszę o pomoc osoby znające się na temacie o to, jakie ostrza mogę kupić do zwykłego pena (do metody piórkowej), żebym mogła wykonywać makijaż tak jak metodą softapu. Wiem, że igły softap są miękkie, ale pojęcia nie mam które i gdzie moge zakupić, żeby wykonywać ten ruch dociśnięcia do skóry i do przodu.
Dziękuję za pomoc:)