Autor Wątek: depilacja mężczyzn  (Przeczytany 17982 razy)

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« dnia: 2005-07-09, 15:00:24 »
czesc jestem nowy i mam taką sprawe bo juz od dlugiego czasu przymierzam sie aby wydepilowac sie calkowicie tylko moze sie kogos doradze :P no wiec wlasnie :P mam 19 lat i jestem strasznie owlosciony ze mam juz tego dosc :P takie nie normalnie owloscienie nie jest takie przyjemne :/ wiec chce sie tego pozbyc... mam taki pomysl aby najpierw wyciac all maszynką zwykłą a pozniej ewentualnie bo zapewne beda odrastac jakims woskiem czy czyms tylko skad to wziac? i ile to kosztuje? :P prosilbym o jakies rady :P nie chce wyglondac jak manki id de dzangul %-)

wyciolem sobie lekkie kwadraciki na roznych czesciach ciala aby sprawdzic jak odrastaja:

-srodrecze (słabo odrasta)
-nadgarstek (średnio)
-przedramie (słabo)
-okolice sutka (bardzo słabo)
-górne okolice klaty (bardzo słabo)
-brzuch z boku (bardzo słabo)
-udo (bardzo słabo)
-okolice pachy (słabo-średnio)
-dolna część nogi (bardzo słabo)
-śródstopie (średnio) - wyrywalem pozniej pensetą i jakos pomogło
-palce u nog (średnio)

podsumowując: moze byc problem z rekami bo moze szybko odrosnąć w kilka tygodni a pozniej to by sie woskiem tego pozniej pozbywalo dobry pomysl? mam 86 dni do studiów wiec chyba zdąże :-)

nogi pojdą szybko :P a wolno bedą odrastac chyba :P

bede 200x szczesliwyszy bez tych włosów :-) :twisted:

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-09, 16:03:44 »
Jeśli poważnie myślisz o depilacji polecam wosk u kosmetyczki.Nie gól się maszynką bo tylko wzmocnisz włoski.

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-09, 16:08:16 »
a ile moze takie cos kosztowac? :P i czy trzeba duzo x chodzic? i czy nie mozna tego w domu zrobic?
---------------------------------
Woskowanie do kolan 40,00


Woskowanie całych nóg oraz bikini 55,00


Woskowanie bikini 10,00


Woskowanie rąk 20,00

znalazlem takie cos tylko:P zaraz zaraz to rece nogi klata hmmm to wyjdzie ze 100zl pewnie:P

"Woskowanie w domu

Dla wielbicielek woskowania przy-datny będzie minizestaw Clean and Easy do profesjonalnej depilacji w domu. Podgrzewacz, wosk, aplikatory (z wąską i szeroką głowicą) oraz taśmy fizelinowe kosztują 210 zł. Całość wystarcza na kilkakrotną depilację nóg, potem wosku trzeba dokupić."

210zl!!!!??????? bleeeeeee %-)


PS. mozna kupic jakis wosk w aptece czy cos? wolałbym to sam w domu zrobic :p tak se myslalem ze wosk ze swieczki zrobie :-) i bede robil z tego ciecz i na reke i albo do materialu jakiegos no wiecie i bede se tak pociągał i zrywał to... tylko wosk szybko zastyga to odrazu goracy na skóre? ;D

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-09, 21:57:36 »
Nie eksperymentowałabym na Twoim miejscu z depilacją własnorecznie. Lepiej popytaj w salonach w swoim miejscu zamieszkania u profesjonalistek.
Nie obcinaj tego maszynką bo tylko wzmocnisz odrost.

Nie wszedzie są tak wysokie ceny. Może znajdziesz gabinet, w którym ceny nie bedą tak wysokie.

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-09, 22:30:39 »
Radzę na początek zgłosić się do kosmetyczki i póżniej kupić sobie dobry depilator do pielęgnacji domowej gdy włoski odrataja.Jeśli zaczniesz golić lub usuwać kremami to zwiększysz odrost włosów,a ty niestety masz obfity zarost i nie polecam Tobie tego eksperymentu :roll:

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-10, 09:56:12 »
hmmm bo starsza sie popukala w glowe jak powiedzialem ze chce usunac jakos te wlosy %-) wiec mam problem :P a kasy tez nie mam :P ale mozna jakos samemu skonstruowac wosk? :P mam taki pomysl zeby kapac sobie np na reke ze swieczki i skoncu sie cos woskowego uwotzy poczekac iles tam i zedrzec :P %-)

nie wiem jak mam przekonac starszą ale moze jakos mi sie uda :> a jak juz tak w co nie mam pewnosci to pojdzie z gorki :P

Zyta: nie mam zadnych kremów :P

moj caly sprzet to mała świeczka(wosk), zapałki, maszynka i tyle :P i 0zl w skarbonce prosiaczku %-) ;-) hrhr  :twisted:

jakos usune te diabelne włosy  8)

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-07-10, 10:49:57 »
8O
Świeczką NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nic co nie da!
Jesli naprawdę chcesz się pozbyć włosków to najlepiej przekonać mamę żeby Ci jednak tę kase dała.
Od biedy (wielkiej biedy) możesz spróbować kupić sam wosk (koszt nie przekracza 20 zł ) + kilka pasków do zrywania i spróbować podgrzewać w jakimś naczyniu z ciepła wodą ale od razu zaznaczam że jest to niewygodne, nieporęczne, można się łatwo poparzyć.
Poza tym skoro mówisz, ze włoski chcesz zrywać również z rąk to zastanawiam się jak sobie poradzisz. Było nie było braknie Ci jednej reki do pracy.

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-10, 11:10:58 »
znalazlem jakis temat i tam pisza ze najlepsze plastry są "Veet" tez je polecacie? kosztuja chyba cos około 10zl z tego co sie doczytalem :>

http://kobieta.interia.pl/uroda/kosmetyki/news?inf=637929

tam pisze ze w opakowaniu jest 20 plastrów wiec chyba ok ale tylko do krótkich włosków hmmm... jest cos do duzych włosow %-) czy lepiej ogolic wlosy np na nogach i czekac az odrosnął krótki ale mocne za to i wtedy je atakowac plastrami? jutro sie przejade do leklerka na rolkach i poszukam czy sa gdzies te plastry a powinny byc :-) i powiem o dalszej mojej przygodzie ;-)

http://www.qz.pl/glowna.php?id=nowosci/035 kolejna ciekawa strona :>

PS. jakiej dlugosci i szerokosci sa te plastry?
http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=56858063

PS2. Znalazlem cos bardzo ciekawego:

http://www.wizaz.pl/images/jkrawczyk/depilacja_cukrowa/

Przepis na pastę cukrową (według kosmetyczki z hotelu Orient Palace, Sousse, Tunezja):
1 szklanka wody*
1/2 szklanki cukru
1/2 cytryny
Składniki podgrzać razem, poczekać, aż zmienią kolor, nieco przestudzić, wygnieść w palcach niewielką kulkę, następnie nałożyć na skórę, zerwać, ugnieść, nałożyć, zerwać itp. Łyżka stołowa masy starcza na całe nogi. Nakładanie musi się odbywać zawsze w kierunku wzrostu włosa. Przegotowaną masę można przechowywać przez kilka miesięcy.
  * Moja modyfikacja przepisu polega na dodaniu mniejszej ilości wody

Moze się skuszę na zrobienie czegoś takiego i to starcza na długo i taniocha :P Jutro jade do leklerka zobaczyc czy są te woskowe cuda i moze bedzie teen cukrowy experyment ale raczej kupie cytryne bo wode i cukier mam :-) i zacze od depilacji brzucha bo tam sa w miare słabe włosy i powinno pojsc bez wiekszych komplikacji :-)

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-07-10, 22:26:47 »
Jesli naprawdę masz długie włosy to przed woskowaniem przytnij je trochę,żeby Cię nie ciągneły.Ale z ciebie gigant :twisted: U faceta zarost to cały seksapil i kobiety na to lecą.

Gość

  • Gość
depilacja
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-07-10, 22:55:44 »
Ja miałam na depilacji faceta z torsem i plecami. Z szefową 1,5 godziny depilowałyśmy delikwenta. Bardzo mu współczułam ale chyba się opłaciło. odrastały mu  już słabsze i tylko plackami ale on sam zplajtowł był tylko cztery razy i już więcej się nie pokazał. Jak już chcesz zmniejszyć owłosienie to oddaj się w ręce kosmetyczce ale tak jak Zyta powiedziała to jest męskie!!!!!!!!!

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-07-10, 23:31:07 »
nie watpie ze to jest meskie ale co zaduzo to nie zdrowo a ja sie duzo lepiej bede czul beznich :P

PS. nie moge do kosmetyczki bo starsza mi jak juz mowilem popukala w glowke z moim pomyslem wiec na kosmetyczne ani kasy nie mam ani nic :P a tak se mysle aby je usunąć depilacją cukrową...

probowal ktos z obecnych tutaj depilacji cukrowej? chodzi mi o przyżądzenie tego w domu bo jutro chyba bede probowac :-) bo bede jutro mial cytryne jako ostatni składnik...

bede relacjonowal na bierząco jak mi idzie ;d

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-07-11, 00:06:29 »
No mam nadzieje że bedziesz relacjonował bo prawdę mówiąc ciekawi mnie jakie osiągniesz efekty.
Trzymam kciuki za powodzenie misji.

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-07-11, 16:19:21 »
ale lol mi wyszedl z tej cukrowej papki %-) wwalilem 2cytryny 2 szklanki wody i prawie 2kg cukru :oops:  :lol:  :lol: bo niechcialo byc takie jak mialo byc gotowalo sie to ponad godzine %-) kilka x mi wykipiało %-) zalałem stół i całą tą maszyne na ktorej gotowalem  :lol:  :lol:  :lol:  :twisted:  :roll: i niely bajzel i nie wyszlo w koncu takie jak mialo byc :P... po 1 nie nadaje sie do 2 urzytku :/ i jak sie nakłada to musi byc bardzo gorące <wow> az mnie parzy :/ ale w sumie jak sie przyklei do tego szcierke to bardzo dobrze rwie tylko nie zawsze dokładnie ale mysle ze opracuje to do perfekcji %-)

tylko moze byc problem jak to wystygnie to bedzie twarde jak skała a to musi byc gorące jak kłade wiec sam nie wiem czy pozniej to jakos podgrzewac czy co? albo dzisiaj wszystko sobie wywalic bo jutro moze byc  wszystko do kosza :/

kupilem plastry "Violet" i booooli %-) i kaszana lekka z tego w porownaniu z cukrem... 1 plaster na brzuch walnąłem i ladnie sie zdarlo troche zabolało ale dosc gladko i dokladnie... oczywiscie nie nadawalo sie to juz do 2x :/ no nic wale next plaster i zle nie w ta strone pociabnolem co mialo w konsekwencjach to ze sposklejalo mi all wlosy i nie wiem czym to zmyć %-) pozniej normlanie przykleilem ale nic prawie nie zdarlo wlosow i w sumie tylko 2x ladnie mi wyszlo a 4x nie %-) wiec se pomyslalem ze narazie to zostawie i sie wykompie dzisiaj i bede zdzieral to z siebie tym cukrem ale moze robiliscie go w domu? jakie proporcje daliscie? :> i czego moj nie dziala za 2gim razem tak jakby juz wysechł :/

PS. ogolilem maszynka wokół sutkow ale teraz stwierdzam ze to chyba byl blad ale zobaczymy :P tez wywalilem sobie zadddduuuuuuzo wloso w reki aaaaaa qrde to zle wyglonda %-) bo testowalem cukier ten :Pi z uda sobie troche wywalilem... dzisiaj wywale wiecej :-)

PS2. na poczatku mialem problemy ze zdzieraniem tego ale biore scierke i idzie jak spłatka :P a te woskowe to boli 3x mocniej niz cukier :P

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-07-11, 16:56:47 »
PODZIWIAM CIĘ!!!!
Na prawdę. Masz zacięcie , samozaparcie i co tam jeszcze chcesz!!
Na prawde.
Szacuneczek bracie!

Gość

  • Gość
depilacja mężczyzn
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-07-11, 19:20:49 »
aaaaaaaaa jak boli %-)

ale sie zmęczyłem o ja nie moge  :lol:  :o 1,5h równo!!! metodą cukrową sie depilowałem eeeeeee :D juz nie moge padam na pysk %-) taki zmeczony to juz dawno nie byłem a na dodatek głodny jak wilk %-) oczywiscie udawałem ze sie kompie :P zmarnowałem 1,5 scierki :P

poczatku nie byly obiecujące ale teraz juz sie duzo nauczyłem ;] wiec po
1. zaduzo zrobiłem tego cukru całego i sie troche zmarnowało a ja w lazience tak dlugo siedzialem aby jak najwiecej go zurzyć... coraz bardziej twardy sie robil i nie plastyczny
2. teraz bede robił mniejsze porcje bo wiem ze 1,5h meki to nic przyjemnego...
3. chyba nie potrzebna jest do tego cytryna :P
4. na poczatku robilem bez scierki to wescie nie dawałem rady a ze scierką to oooooooo 100x lepiej
5. podzielilem w dalszym etapie prac cukrowych scierke nozyczkami na prostokąty i kazdy byl uzywany z 2stron
6. musze zakupic wiecej scierek... jutro ide do taniej odzierzy kupic kilka łachmanów po 1zl %-)
7. czasem jak rwalem to tak bolało ze ledwo mnie tam nie skręciło ale w wiekszosci wypadkow dalo sie wytrzymac :-)
8. to teraz czas na efekty:

(podzielmy udo na przednie, lewy bok, prawy bok i tylnie)

przez te 1,5h udalo mi sie (na poczatku szlo wolniej a pozniej coraz szybciej)

prawe udo:
-95% przód
-70% lewy bok
-70% prawy bok
-0% tył

lewe udo:
-40% przód TYLKO bo juz nie mialem siły

Narazie sytuacja wygląda tak :-)

PS. ma prawym udzie wyskoczyło mi około 25% takich kropek na tym co zgoliłem i takich fioletowych plam nic przyjemnego i to piecze i wogule a na lewym bardzo malo

PS2. fajnie woda spływa po takiej nodze %-) hrhr :-)))))))) nie moglem sie nią nacieszyc %-) tylko te kropki czerwone i fioletowe mnie wqrzały :P

PS3. bedzie trzeba zrobic nowy cukier :-P bo ten juz sie chyba nie nadaje :P

PS4. czekam na kieszonkowe 20 bedzie chyba wiec bedzie kasiorka :P a teraz to nie wiem :P