Autor Wątek: Tautaż z henny - sposoby utrwalenia i przyciemnienia  (Przeczytany 6245 razy)

Offline viteck

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Drodzy Forumowicze

Zacznę od krótkiego powitania, bo jednak jestem nowy - Witajcie :)

A teraz do rzeczy:

Od dłuższego czasu przymierzam się do stałego tatuażu. Ponieważ jednak nie chcę nic robić pod wypływem impulsu, od paru miesięcy noszę "tatuaż" robiony henną. No i tu pojawia się kłopot:

1) Henna czarna, ze względu na PPD, całkowicie u mnie odpada,
2) Henna naturalna, nawet po dodaniu olejku goździkowego, wytrzymuje u mnie max tydzień. Sam olejek podobno przyciemnia cały wzór - no jakoś tego nie zauważyłem ;)

Przez to czuję się, jakbym "wyzyskiwał" moją przyjaciółkę, która praktycznie co tydzień musi (a raczej robi to, bo ja proszę :) ) tworzyć dzieło od nowa.

Skóra przed każdym nałożeniem jest poddana peelingowi i polana kwasem cytrynowym. Henna utrwala się całą noc, zasłonięta folią przezroczystą.

Czy istnieje jakiś sposób na utrwalenie i przyciemnienie takiego "tatuażu"? Podejrzewam, że taka kiepska trwałość jest związana z częstym uprawianiem sportu. Skóra wówczas się poci, a do tego wymaga częstszego mycia. Choć staram się nie trzeć szczególnie tego miejsca, no to jednak umyć muszę :)

Będę wdzięczny za wszelkie rady, a już bardzo będę się cieszył, gdyby udało się je uzyskać dośc szybko (jutro kolejna "wizyta" ;) )

Offline ula

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Tautaż z henny - sposoby utrwalenia i przyciemnienia
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-07-23, 12:58:25 »
Tatuaże z henny są krótkotrawłe,trzyma się nie dłużej niż 1 tydzień.Stanowi alternatywę dla trwałego tatuażu.

Offline RoseNails_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Tautaż z henny - sposoby utrwalenia i przyciemnienia
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-11-12, 16:33:34 »
Mi jakoś tatuaże z henny nie przypadły do gustu,tak szczerze to już wolałabym prawdziwy niż zabawę z tygodniowym tatuażem- bo właśnie tak trzeba to nazwać po imieniu:)

Offline martynaly1991

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Tautaż z henny - sposoby utrwalenia i przyciemnienia
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-03-23, 20:34:18 »
Nie chciałoby mi się robić tatuażu z henny . Od razu będzie widać , że to tylko henna . W dodatku bardzo szybko się ona zmywa , więc szkoda czasu ciągle go poprawiać .
Specyficzny składnik Diane 35, stosowany od zawsze. "Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu"

Offline tomasz2727koc

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Tautaż z henny - sposoby utrwalenia i przyciemnienia
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-08-03, 11:03:02 »
To od razu się w oczy rzuca że to henna jest, jak już ktoś ma takie fantazje to niech sobie zrobi normalny  : dance :

Offline ViolaStudio

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Tautaż z henny - sposoby utrwalenia i przyciemnienia
« Odpowiedź #5 dnia: 2018-02-21, 14:27:54 »
Serio? Mi tatuaże z henny kojarzą się z wakacjami i małolatkami, które uważają , że to fajne i modne . Już lepiej zainwestować i zrobić prawdziwy tatuaż na stałe, albo nie robić wogóle ...
Jeśli chcecie ujędrnić i odmłodzić swoje ciało, zapraszam na: zabiegi endermologii.

Offline AlinaBest

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Tautaż z henny - sposoby utrwalenia i przyciemnienia
« Odpowiedź #6 dnia: 2018-06-18, 10:27:22 »
Te tatuaże z henny są dobre na samym początku. Dzięki nim można zobaczyć, jak byśmy się czuli z takim  prawdziwym tatuażem.
______________________
Nie pozycjonujemy się!
« Ostatnia zmiana: 2018-06-18, 15:45:31 wysłana przez Tomek »

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Tautaż z henny - sposoby utrwalenia i przyciemnienia
« Odpowiedź #7 dnia: 2018-06-19, 04:34:19 »
Henna ma to do siebie, że jest nietrwała. I nie da się tutaj zbyt wiele zrobić.

P Ozdrawiam
Lejdi  :diabel:
Devil Inside
Admin