Autor Wątek: KWASY  (Przeczytany 27431 razy)

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: KWASY
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-01-07, 11:27:53 »
kkz lepiej późno niż wcale z odpowiedzią ;)
Co do kwasów to ja stosuje Natinuel migdałowy 40%, ale on jest delikatny (sama na sobie stosuje mimo że mam sucha cerą z małą ilością widocznych naczynek). I oczywiście tak samo jak ty muszę znać już cerę klientki i nie przy pierwszej mikro.
Zainteresowałaś mnie Janssenem bo sama używam sporo produktów tej firmy, ale jakoś nie myślałam o kupnie kwasów u nich. Na razie muszę przetestować peeling enzymatyczny.  Ja chyba jednak kupie kwas mlekowy z Chantarelle. Lubie jednak pracowaćna czystych kwasach a nie na mieszankach.

Offline rzesy

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: KWASY
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-01-07, 12:03:36 »
Łączenie kwasów z mikrodermabrazją jest wskazane ,ale tylko w kolejności 1.Mikrodermabrazja , 2.Kwas ;jeżeli kwas jest "głębszy" ,mocniejszy - powinno się kilka dni poczekać ,żeby skóra nie była podrażniona ,wtedy łatwiej nam obserwować reakcję skóry na kwas i w razie czego , z miejsc delikatniejszych zmywać wcześniej. My stosujemy i szkolimy tylko na kwasach które są bardzo aktywne i nie można pozwolić sobie na niekontrolowane reakcje skóry .
Lash Perfect

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Odp: KWASY
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-01-07, 21:02:01 »
Jagna to daj znać jak się będzie sprawdzał ten mlekowy bo też jestem ciekawa a co do janssena to nie wiem czy ma on zwykłe kwasy bo ten preparat co ja kupuję to taki ''półprodukt'' :-D tylko z dodatkiem kwasów a co do peelingu enzymatycznego to janssen ma 2-w proszku i taki gotowy do użytku,ja osobiście wolę ten drugi. :-D
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: KWASY
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-04-14, 21:24:00 »
Czy po kwasie migdałowym trzeba stosować krem z filtrem? A jak to jest z opalaniem, kiedy można iść np do solarium?

Offline katarinaizd

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: KWASY
« Odpowiedź #19 dnia: 2011-10-24, 19:08:35 »
Witajcie, czy wykonujecie masaż twarzy klientkom przed zabiegiem eksfoliacji kwasami? można wogóle?

Offline mirka777-89

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: KWASY
« Odpowiedź #20 dnia: 2011-10-24, 19:27:14 »
A co myslicie o kwasach Clareny?
Jakie kwasy ogolnie polecacie?
Chodzi mi o firmy oczywiscie.

Offline katarinaizd

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: KWASY
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-10-24, 20:15:45 »
nie znam ale słyszałam ze są łagodne i zapewne można je łączyć z mikro, są inne firmy ale mocniejsze mają kwasy, ja pracuje na Natinuel i Neogliss, super efekty..

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: KWASY
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-10-24, 20:30:43 »
Witajcie, czy wykonujecie masaż twarzy klientkom przed zabiegiem eksfoliacji kwasami? można wogóle?
   po kwasach???najpierw się złuszcza-potem masaż i maski itd.

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: KWASY
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-10-27, 07:31:51 »
A z jakiej firmy kupujecie kw. pirogronowy?

Offline AgataZ

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: KWASY
« Odpowiedź #24 dnia: 2011-10-27, 12:33:53 »
Witajcie, czy wykonujecie masaż twarzy klientkom przed zabiegiem eksfoliacji kwasami? można wogóle?

W jakim celu miałby on służyć??
Technik usług kosmetycznych,
Kosmetolog,
5lat w zawodzie,
i ciągle mi mało,
moja praca to mój świat =)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: KWASY
« Odpowiedź #25 dnia: 2011-10-27, 13:01:32 »
no właśnie-o to jest pytanie????????? : bredzisz :

Offline Accademia TeN Milano

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: KWASY
« Odpowiedź #26 dnia: 2011-10-27, 16:19:50 »
Fantastycznie jest połączyć peeling chemiczny z zabiegiem pielęgnacyjnym ale oczywiście złuszczanie wykonujemy przed zabiegiem :wink:. Skóra przed nałożeniem kwasu musi być odtłuszczona więc nie widzę sensu wykonywania masażu przed.
Jeśli chodzi o używanie kremu z filtrem po zabiegu i każdego dnia to zdecydowanie TAK. Jeśli zabieg wykonany jest wieczorową porą można oczywiście z niego zrezygnować lecz trzeba uczulić klientkę/ta na konieczność nakładania go przed wyjściem z domu :-D
Osobiście polecam kwasy firmy Mediderma, zwłaszcza Mandelac, Lactipeel i Azelac.  Pracuję na nich już dłuższy czas i nigdy mnie nie zawiodły, a efekty bardzo podobają się moim klientkom :-D

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: KWASY
« Odpowiedź #27 dnia: 2012-03-05, 17:37:52 »
Witam  chciałabym prosic o pomoc ,robiłam ostatnio klience kwasy 30% i co sie okazało niedokładnie zmyłam jej  przy nosie (chociaz kilkakrotnie sie pytalam czy ja gdzies piecze) .Na drugi dzien zadzwonila i powiedziała mi ze ma czerwony slad jak po poparzeniu .Czy jest szansa ze jej sie wchłonie albo poradzcie cos zeby jej pomoc ,co mam zrobic .Dodam ze kwsy robie juz długo i pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło
oprócz zmycia kwasu należy nałożyć neutralizator-i powiem wprost-po prostu ją poparzyłaś-w takim przypadku nic nie sprawdza się lepiej niż czysty aloes w żelu do kupienia w aptece-rewelacja-raz miałam "wpadkę" i on mnie zbawił.....jednak czujnośc i bycie przy klientce to mus-obserwuje się skóre i pyta jaka jest intensywność pieczenia czy mrowienia...

Offline ewicom

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: KWASY
« Odpowiedź #28 dnia: 2014-01-02, 12:48:46 »
Hey dziewczyny

czy miała któraś z Was okazję pracować na kwasach firmy sesderma???

co sądzicie o tych kwasach?

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: KWASY
« Odpowiedź #29 dnia: 2014-01-15, 17:20:31 »
Hey dziewczyny

czy miała któraś z Was okazję pracować na kwasach firmy sesderma???

co sądzicie o tych kwasach?
niestety nie, ale moge polecic kwasy z bielendy;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe