Autor Wątek: Avon i Oriflame - produkty  (Przeczytany 60292 razy)

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-02-12, 17:58:24 »
Tak, to jest bardzo kuszące, ale to mylna teoria. Wybierając z katalogu i płacąc za kilka tygodni czasami tracimy poczucie tego ile naprawdę przyjdzie nam zapłacić, a jak przychodzi faktura to głowa zaczyna boleć.

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-02-12, 19:10:31 »
ja jstem konsultantka avonu i zawsze w przeciagu 3 miesiecy od daty zakupy mozecie zwrocic kosmetyk ktory wam nie odpowiada,lub cos jest z nim nie tak.ze zwrotem nie ma problemu.tylko nie mozecie zwrocic kosmetykow do polowy zuzytuch i musi bed podana przyczyna tego zwrotu.

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-02-12, 20:16:09 »
Z oriflame też zawsze moge zwrócić jakiś kosmetyk ale po co jak mi pasuje, chyba że kasy nie mam albo pojwi sie coś nowego w ofercie. :lol:

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-02-12, 21:25:42 »
Manyackalna ogromne dzięki za te informacje. W poniedzialek udusze moja konsultantkę Avonu. Kiedy po dwóch tygodniach od zakupu chciałam jej oddać przeterminowany lakier do paznokci powiedziała mi, że oddać można w ciągu tygodnia od zakupu.
To było u niej na pewno moje ostatnie zamówienie.
Wiem jak jest w Oriflamie bo jestem konsultantką.

pozdrawiam

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-02-12, 23:39:11 »
Rowniez jestem konsultantka Oriflame, i powiem Wam, ze nigdy nie zdarzylo mi sie nic zwracac ;) Jakos takie szczescie mialam chyba :)Hmm tak do tematu jeszcze dodam, ze nigdy bym nie uzyla tuszu z Avonu.. Mialamokazje kilka wyprobowac... feeeee  :roll:

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-02-13, 09:38:01 »
ja uzywamtuszu stylista avonu i naprawde jest dobry a niektore pozostale sa kiepskie.

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-02-14, 09:43:36 »
No od tuszu Avonu łazawią i szczypia oczy
A tak wogole to paranoja z tym oddawanie w Avonie
Tez byłam kiedys konsultatka i jak chciałam coś zwrocic
to musiało byc to troche zuzyte to paranoja
W połowie butelki perfum zepsuł mi sie dozownik do psikania
i co???????
Ani perfum oddac bo juz połowa butelki była ani uzywac no bo jak :?:  :?:
Avon jest poprostu smieszny :D  :D

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-02-14, 14:18:53 »
Ja zawsze miałam problemy po zastosowaniu tuszów z Avonu. A dlaczego je zamawiałam ? Bo kiedyś (4 lata temu) kupilam tusz tej firmy do oczu wrażliwych i był super. Pamiętając o tym kupowałam tusze Avonu z nadziejeą na odnalezienie odpowiednika tego mojego ulubionego. Niestety wydałam tylko nie potrzebnie pieniądze bo ani troszeczke nie byłam zadowolona z tych produktów. :x  :?  :cry:

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-07-30, 17:25:00 »
Ja jestem konsultantka firmy Avon ale nie uważam że jest to najlepsza firma moim zdaniem w każdej firmie kosmetycznej czy to by nie był avon czy oriflame itd są produkty lepsze i gorsze , drozsze i tansze, jednym odpowiadaja innym nie , proste i logiczne. Znam bardzo duzo osób które korzystają z avonu i są zadowolone z tych produktów jeszcze nigdy nie zadzyło mi sie abym musiała oddać produkt. Mozliwe że produkty avon wiele osób postrzega dobrze gdyz jednak trzeba przyznać że tak każdy znajdzie coś dla siebie np. pod wzgledem cen sa tam naprawde kosmwtyki tanie mozemy cos juz nabyc za 2,50 , czyli sa kosmetykami dla kazdego tych biedniejszych i tych bogatszych. Nie każdy pozwoli sobie na krem za 50 zł prawda , a tam cos na pewno znajdzie.Ja osobiscie używam kosmetyków róznych firm szczerze mówiąc mimo wszystko mam najwiecej z NIVEA po prostu te kosmetyki mi bardzo odpowiadaja:-)
Pozdrawiam,Ewelina

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-07-30, 19:34:38 »
Niestety, nie mogę pozwolić sobie na eksperymentowanie z coraz to nowymi kremami, mleczkami. Moja skóra momentalnie reaguje na wszelkie próby wprowadzenia jakiś nowinek.

W mojej kosmetyczce jeżeli chodzi o mleczka, toniki, balsamy, przeważa Nivea. Nigdy nie miałam problemów z ich produktami.

Niezbyt dobrze wspominam wprowadzenie Oriflame ( dostałam kosmetyki w prezencie), a może po prostu te tak na mnie podziałały.

Gość

  • Gość
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-07-30, 23:50:26 »
po uzyciu balsamu do ciala z firmy Oriflame( miod i mleko) dostalam takiego uczulenia ze lecze sie juz 8 miesiecy u roznych dermatologow.do wystapienia uczulenia bylam konsultantka tej firmy

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-07-31, 12:36:23 »
No cuż AVON wypada z rynku.Nie ma nic za darmo.To że mam opużnioną płatność to ńe żnaczy że to jest gratis.Za wszystko płaci klient.Znacie to? kup 2sztuki trzecią masz za darmo.Ja już nie raz przeliczałem.AVON postawił na opakowania nie na zawartość.PORÓWNAJCIE CENY >ZAROBIĆ MA KONSULTANTKA ILE TERAZ WYDAJĄ NA REKLAME DODAJ KOSZT PRODUKCJI> TO CO JEST W ŚRODKU?  Cała tablica Mendelejewa. Szukajcie kosmetyków ze znakiem graficznym zajączka. Tak są znaczone kosmetyki nie testowane na zwierzętach i które nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego a przez to i chemi.W piśmie wydawanym przez stowarzyszenie ekologów byłó wymienionych sporo firm które produkują kosmetyki sprzyjające naszej skórze ale nie znalazłem tam avonu i tej wspaniałej firmy ponoć ze szwecji.

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-07-31, 12:54:10 »
Jeśli chodzi o testowanie kosmetyków na zwierzętach to w chwili obecnej żaden kosmetyk na zwierzętach nie jest i nie może być już testowany, jest to zabronione ustawą o kosmetykach. Ponadto znaczek ten wcale nie gwarantuje, że nie ma tam chemii jedno z drugim absolutnie nie ma nic wspólnego. Konserwanty są niemal w 100% kosmetyków, a są to związki chemiczne i na takich kosmetykach znaczki te są również umieszczane. Ponieważ nie podajesz dokładnej nazwy stowarzyszenie to nie wiem czy chodzi o to samo, ale ja spotkałam się z faktem, aby być umieszczonym na takiej liście trzeba było tylko wypełnić ankietę, której prawdziwość nie była weryfikowana i oczywiście wpłacić kasę, więc wiarygodność takiego stowarzyszenia było żadne.

Pozdrowionka

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-11-10, 12:25:29 »
mnie tez kremy avonu szczypały w oczy :(

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Avon i Oriflame - produkty
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-02-09, 18:33:25 »
moja mama stosowala krem z avonu i nic jej nie bylo, wiec t zalezy kto jak zareaguje. osobiscie ja nieuzywam kremu do twarzy tej firmy. czasami lubilam zamowic balsamik i perfumy.