Autor Wątek: Bielactwo  (Przeczytany 9093 razy)

Gość

  • Gość
Bielactwo
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-05-25, 12:34:24 »
Aguś dzięki za stronkę :)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Bielactwo
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-05-29, 22:30:22 »
Napisałam Ci prywatną wiadomość. Może coś pomoże.
A co do doboru odcienia to z praktyki powiem, że zazwyczaj miesza się kilka odcieni żeby uzyskać idealny odcien do koloru skóry.
Polecam Malu Wilz sama na nich pracuje i jestem bardzo zadowolona.
Jeśli w czymś mogę komuś pomóc w temacie kamuflaży to piszcie postaram się jak najszybciej odpisać. :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Bielactwo
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-05-31, 19:36:08 »
Witam wszystkich zainteresowanych tematem  :D
Po 3 tyg intensywnych poszukiwań pisze jako szczęśliwy posiadacz kamuflażu firmy Kryolan. Zamówilem go w firmie impre-art ( przyslali mi za darmo  próbki kamuflażu,puder i zmywacz oraz wszelkie informacje o tej seri kosmatyków)  Rozpocząłem testy iii powiem wam ze jak dla mnie REWELACJA !!!! Koniec dyskonforty związanego z BIELACTWEM !!!!!  :)
Kryje świetnie,sprawdzilem go niemal w warunkach ekstramalnych <intensywny trening ,szybka kąpiel iii prosto na imprezke ....i wszystko na swoim miejscu> Huraaa !!!! He He problem byl tylko z nakladaniem .....ale idzie mi coraz lepiej ....<nieoceniona była pomoc koleżanki która troszke sie tym bawi> No iii to tyle dla zainteresowanych podaje email do impre-art
kosmetyki@impre-art.com.pl <tam można poprosić o przysłanie próbek i złożyć zamówienie !!!!! Pozdrawiam Wszystkich  :)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Bielactwo
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-06-01, 23:08:12 »
Przy nakładaniu pamiętaj skóra wcześniej powinna być nawilżona kremem. Lepiej nakładać niezbyt dużo, by nie zrobić maski, bo zawsze można odrobinkę dołożyć. A i dobrze wcześniej zailżyć delikatnie gąbeczkę(najlepiej wodą w sprayu) a kamuflaż rozetrzeć delikatnie na dłoni, wtedy pod wpływem temp. ciała łatwiej będzie się nakładać. Mam nadzieje,że napisałam w miarę zrozumiale  :wink:

Próbuj, próbuj a dojdziesz do takiej wprawy że minutka będzie wystarczać, albo będzie za długa  :wink: .

Pozdrawiam
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Bielactwo
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-06-02, 16:06:25 »
:) dzieki za informacje. Mam jeszcze 1 pyt jakiego kremu uzyc ????? najpierw posmarować kremem poczekać aż wsiąknie  i dopiero kamuflaż ?????

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Bielactwo
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-06-02, 20:23:20 »
Krem nawilżający lub odżywczy, nie powinien być np. matujący bo jeśli utrwalisz to później fixerem, to przesuszy ci skórę w dłuższym stosowaniu. I kremik nałożyć chwilkę wcześniej żeby troszkę się wchłonął, :P
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta