Autor Wątek: staż  (Przeczytany 2870 razy)

Offline aGA77

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
staż
« dnia: 2012-06-23, 14:21:35 »
Mam takie pytanie...czy aby rozpocząć stać trzeba mieć ukończona szkołe kosmetyczną,, czy moze to odbyś sie np w trakcie szkoły????
z góry dziekuję za odpowiedzi

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: staż
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-12-13, 13:14:56 »
Mam takie pytanie...czy aby rozpocząć stać trzeba mieć ukończona szkołe kosmetyczną,, czy moze to odbyś sie np w trakcie szkoły????
z góry dziekuję za odpowiedzi

powinnas miec ukonczona szkołe kosmetyczną. pozdrawiam
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline misolus

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: staż
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-02-23, 16:42:49 »
jeśli zależy Ci na stażu w poważnym salonie, musisz zadbać o to żeby złożyć odpowiednie profesjonalne CV i list motywacyjny. To bardzo ważne nawet na tym etapie, nie tylko przy podejmowaniu normalnej pracy. Zajrzyj sobie najlepiej  http://cvninja.pl/porady-jak-napisac-cv/ i spróbuj takie napisać na początek.

Offline sylwkaka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: staż
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-07-15, 16:24:54 »
Wiesz, to w sumie w dużej mierze zależy od właściciela zakładu. Córka mojej znajomej z pracy w : cenzura :  w trakcie nauki była już może nei na stażu, ale na pół etaty. A więc łączyła naukę z praktyką. Wystarczy pochodzić po zakładach i popytać, a nóż ktoś poszukuje kogoś do pomocy popołudniami. Uwierz, to może sie udać, więc nie pozostaje ci nic innego jak intensywne poszukiwania;)
« Ostatnia zmiana: 2016-07-18, 10:56:39 wysłana przez Tomek »

Offline rafi890

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: staż
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-08-19, 01:01:58 »
Dobrze jest mieć szkołę gdzie udostępniają namiary na takie praktyki zawodowe. Razem z teorią musi iść także praktyka w parze toteż angażowanie się w chociażby pomoc i możliwość przyglądania się pracy w docelowym zawodzie. Myślę, że dużo zakładów oferuje dodatkowe staże, praktyki osobom uczącym się, czy zdolnym, dla których dodatkowe kwalifikacje będą dodatkowym atutem.