Autor Wątek: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia  (Przeczytany 35029 razy)

Majaaa4914

  • Gość
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #30 dnia: 2018-02-23, 14:48:05 »
Przedłużam rzęsy już od bardzo dawna i nigdy nie miałam alergii na klej. Zapewne to kwestia jakiegoś składnika w kleju który wywołuje alergię. Ja polecam każdej kobiecie która chce mieć piękne i długie rzęsy :)

Offline bolo1696

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #31 dnia: 2018-02-26, 13:04:59 »
Czy same przedłużacie rzęsy, czy korzystacie z pomocy kosmetyczki? Wiem że można kupić specjalne zestawy do  przedłużanie rzęs w sklepach kosmetycznych.

Offline marzenkamech

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #32 dnia: 2018-02-28, 18:43:38 »
Ja przedłużam tylko na specjalne okazje, np. ślub czy jakaś impreza/uroczystość. Na co dzień nie preferuje przedłużanych. Pozdrawiam

Offline Berberka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #33 dnia: 2018-06-26, 14:30:01 »
Sama zastanawiałąm się ostatnio nad przedlużaniem rzęs bo z natury mam krótkie ale ciągle jestem na etapie szukania odpowiedniej kosmetyczki. Chciałabym aby moje rzęsy prezentowały się naturalnie jak na fotografii poniżej:


A niestety wiele dziewczyn robi sobie szczotki a nie rzęsy :(
Nie reklamujemy się w podpisach!

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #34 dnia: 2018-07-02, 09:34:32 »
Pierwszy raz jak zrobiłam sobie rzęsy to byłam rozczarowana, słabo doklejone, zaczęły szybko wypadać, razem z moimi naturalnymi, byłam przerażona, ale dałam im odpocząć i znalazłam inną dziewczynę u której założyłam rzęsy ponownie i jestem naprawdę zadowolona, o niebo lepszy materiał i wykonanie. Wręcz się od nich uzależniłam i chodzę robić komplet, pazury + rzęsy, aha i nie zawsze cena idzie w parze z wykonaniem, ja płacę stosunkowo tanio a są naprawdę najlepsze i najpiękniejsze, każdemu bym poleciła

Ogólnie warto jeśli macie fundusze :)
Nie pozycjonujemy się!