Autor Wątek: GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?  (Przeczytany 19339 razy)

Gość

  • Gość
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« dnia: 2006-05-07, 18:20:45 »
gdzie moge dostac tanie kolorowe zelki? prosze o namiary:)

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-05-08, 21:54:06 »
w SPNku :)

Gość

  • Gość
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-22, 18:33:34 »
Darianno, a gdzie moge zobaczyc jakie kolory maja w swojej ofercie SPN???????????

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-25, 23:29:38 »
Za jakiś czas pewnie będą pokazane pod tym adresem:
http://sklep.spnnails.pl/ na razie są tylko kolory kolorowych akryli.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Kolorowe żele UV marki "Rendeżvous" tu kupisz.
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-06-18, 14:06:30 »
Polecam tę firmę ze względu na dorą jakość i nieskie ceny:

www.akcesoria-kosmetyczne.pl/product_info.php/cPath/56_141_131/products_id/164

lub zupełnie nie złe:

www.akcesoria-kosmetyczne.pl/index.php/cPath/56_140_142

 :arrow:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-06-18, 14:28:33 »
..... jesli polecasz to moze zachwal jakie sa ich wlasciwosci.... to forum profesjonalistow (w wiekszosci) bardzo ogolnikowo  w tym sklepie napisane ......a w innym poscie pytasz o naszą opinie.
Tipsy KEMPISTY ich niska cena :roll: ... mam nadzieje nie adekwatna do jakości......czy aby nie beda pękac w lampie?  czy ich elastycznosc jest odpowiednia ....bo ceny niczym  z allegro...przyznam szczerze....a tam roznie z tym bywa.
Z czego są wykonane te tipsy?....
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Własciwości tych żeli kolorowych.
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-06-18, 15:06:31 »
Własciwości tych żeli oceniane są przez moje klientki bardzo wysoko. Oczywiście wystepuje tu o opinie profesjonalistek. Na pytanie "gdzie można kupic tanio żele kolorowe" poprostu chcę je tej Pani zoferować. :) Prosze zauważyć, że profesjonalistki także poszukują preparatów dobrych i nie koniecznie drogich. Nie wszystkie ich klientki są rozrzutne finansowo. Poza tym cena usługi także zależy od regionu w jakim wykonywane sa usługi. Podczas gdy tu Panie pioszą o żelu UV za 138 zł tam zaś:

http://allegro.pl/item108254262_zestaw_akrylowy_taniej_juz_nie_bedzie_sprawdz.html

kupują za tę cene cały zestaw do prowadzenie usług na pewnym pozimie. Oczywiście ja nie zachęcam do jego zakupu, ale zwracam uwagę na skrajności cenowe. Moja zaś oferta jest uważam wypośrodkowana i zapewniam, że korzysta z niej nie jedna profesjonalistka, świadcząca usługi w nie jednym wykwintnym salonie. Oczywiście podpierając się reklamą najdroższych firm branży stylizacji paznokci.

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-06-18, 15:16:20 »
no wiec jakie sa te wlasciwosci...przeciez tez moge byc ewentualną klientką Twojego sklepu ....  a  ze stawiam konkretne pytania...tak jak kazda stylistka tylko ta bardziej dociekliwa.....

P.S
hmm wiec  po co te posty do nas skoro masz juz opinie swoich klientek....a dystrybucja  tej marki juz sie zajmujesz a piszesz ze sie zastanawiasz nad nią......
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-06-18, 15:32:35 »
Kempisty ale taka mała uwaga.....jakosc zawsze idzie w parze z ceną...dlatego dopytuje....
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Rendezvous
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-06-18, 15:42:01 »
"Rendezvous". Post ten napisałem z myślą o zdobyciu opinii Pań, które profesjonalnie zajmują sie stylizacja paznokci. Oczywiscie ma Pani rację, że dystrybucją tych preparatów zajmuje się od pewnego czasu i faktycznie mam juz rzesze zadowolonych stylistek. Niemniej jednak w dobie narastajacej "pseudo" konkurencji i takich cen produktów:

http://allegro.pl/item108319929_zestaw_uv_lampa_tipsy_klej_pedzelek_zel_i_inne_.html

(nie polecam - zkupiłem i srawdziłem)

sprzedaż dobrych artykułów spada a co za tym idzie jakość wykonywanych usług także. Zależało mi tylko na uzyskaniu obiektywnych opinii co do cen i jakości od Pań pracujących na tej marce w celu dalszego przedsatwienia ich wciąż napływajacym klientkom. Po to tylko, żeby przełamć ten dziwny stereotyp, panujący wśród profesjonalistek że 60 zł za żel to drogo bo poprzez internet mozna kupic za grosze. Pytanie tylko czy klientka stylistki może liczyć na usługę "za grosze".[/b]

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: Rendezvous
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-06-18, 16:24:01 »
Cytat: "kempisty"
Po to tylko, żeby przełamć ten dziwny stereotyp, panujący wśród profesjonalistek że 60 zł za żel to drogo bo poprzez internet mozna kupic za grosze. Pytanie tylko czy klientka stylistki może liczyć na usługę "za grosze".[/b]


Wątpię żeby to były prawdziwe stylistki.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-06-18, 16:52:01 »
Odkąd powstały tysiące gabinetów piękności co raz trudniej jest odróżnić prawdziwą stylistkę od nie prawdziwej. Aby wiedzieć z kim ma się do czynienia chyba najlepiej jest zapytać się o cenę świdczonych przez nią usług. Jak najbardziej rozumiem, że szczególnie staranne usługi muszą być wysoko cenione, ale mimo wszystko trzeba mieć na względzie portfel klientki.  Oczywiście jednak Pani "mako" wydała słuszną opinię o "styliskach" wykonujacych swoje usługi opieracjąc się o wyposażenie swojego salonu za cenę tu przedstawioną:

http://allegro.pl/item108317171_najwiekszy_set_za_najnizsza_cene_gold_zestaw_profi.html

Gość

  • Gość
Odp: GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-06-18, 16:56:11 »
Cytat: "missanna"
gdzie moge dostac tanie kolorowe zelki? prosze o namiary:)


Zaparszam na naszą witrynę inetrnetową:

http://www.akcesoria-kosmetyczne.pl/product_info.php/cPath/56_141_131/products_id/164

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-06-18, 17:16:31 »
Cytat: "kempisty"
Oczywiście jednak Pani "mako" wydała słuszną opinię o "styliskach" wykonujacych swoje usługi opieracjąc się o wyposażenie swojego salonu za cenę tu przedstawioną:



A dziękuję, dziękuję :D ehhe ale jak na razie płci nie zmieniłem :D... jak zmienię to dam "kobietę kota" na awatara ;) hehe...

Co do tych tanich produktów to chyba żadna szanująca się stylistka nie kupuje badziewia z Allegro... czasami są tam okazje ale trzeba dobrze wiedzieć co i od kogo się kupuje. Ostatnio z żoną nawet stwierdziliśmy, że ozdoby z Allegro są innej jakości niż z hurtowni.
W ogóle "Jaka cena taka usługa"... a jak ktoś w chacie rzeźbi pazury za trzydziestaka to nie jest to profesjonalizm.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-06-18, 17:24:31 »
Bardzo przepraszam za nie wyczucie intuicyjne płci. Niestety dobrodziejstwo niesione przez iestnienie internetu także niesie ze sobą pewne ryzyko. Kiedys przez długi czas konwersowałem na GG z młodym męzczyzną będąc święcie przekonanym, że to kobieta.