Autor Wątek: Barwniki...  (Przeczytany 24992 razy)

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-12-10, 22:35:40 »
- jeśli chodzi o oko to  czarny (są czarne i czarne) jest czarny a także głęboka czerń do typowego eyelinera ale ona wygląda bardzo ostro na dolnej powiece oka, ja wolę zwykłą czerń.
- jeśli brwi to brąz i grafit ( są oczywiście różne brązy, chłodne i ciepłe.A także różne grafity intensywne i delikatne np dla siwowłosych starszych pań)
- a usta to temat rzeka...są czerwienie, róże, brązy, rudości (ja mam 6 powiedzmy podstawowych kolorów i je między sobą mieszam)

A gdzie się szkoliłaś? instruktorka powinna Ciebie poprowadzić i pomóc wybrać podstawy.
Na każdym dobrym szkoleniu dopasowuje się barwniki do modelek i są tzw chodliwe kolory, które często się używa i powinnaś o takich wiedzieć.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline korella

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #16 dnia: 2012-07-30, 23:02:21 »
Które barwniki są mocniejsze według Was Reyovi czy biotouch?

dla mnie najlepsze to barwniki biotouch, sa mocne i ładnie sie utrzymuja, a także cena jest ok. odkryłam ostatnio fajna cenę w fimrie maxlashes.pl chyba po 68 zł. duża buteleczka

Offline piekne-paznokcie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #17 dnia: 2012-08-27, 23:41:15 »
A słyszalyście o barwnikach w proszku? Wiecie może z czym sie je miesza do uzyskania pigmentu płynnego? Zastanawiam się nad kupieniem takiego pigmentu- po wymieszaniu człowiek ma pewnośc,ze nie kupił większej ilości wody w pojemniczku niż pigmentu...
Pozdrawiam

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Barwniki...
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-01-14, 15:34:48 »
witam..chcialabym sie dowiedziec na jakich barwnikach pracujecie??? jakie testowałyscie, co w nich było nie tak??(jesli oczywiscie cos bylo) a jakie sa bez zastrzezen...

a i jeszcze jedno??

czym przemywacie skore podczas zabiegu? na szkoleniu przemywalam tonikiem, i stad pytanie...czy mozna przemywac sola fizjologiczna?? mysle ze moglaby byc bezpieczniejsza pod katem uczuleniowym....co o tym sadzicie??

Używam barwników Purebeau i jestem bardzo zadowolona:) Przemywam skórę solą fizjologiczną - tak tez nauczono mnie na szkoleniu:) pozdrawiam
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe