Autor Wątek: składy INCI kosmetyków z Bandi, Norel...pomocy  (Przeczytany 3022 razy)

Offline Kamilcia_19

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
składy INCI kosmetyków z Bandi, Norel...pomocy
« dnia: 2010-05-24, 15:41:14 »
witam wszystkich;-) Mam problem i proszę o pomoc w miarę możliwości :nono:. Pisze pracę licencjacką na temat flawonoidów i potrzebuje składy INCI z preparatów firmy BANDI i Norel np: Bani, Veno Care/ krem redukujący zaczerwienienia, Kojący krem-żel pod oczy, sonotronik na naczynka albo maseczka redukująca zaczerwienienia. Z firmy Norel z serii Arnika, np: serum, maska łagodząco- rozjaśniająca. Ewentualnie jeszcze coś z firmy Bielenda z serii kosmetyków profesjinalnych, np: Anti- ccouperose serum na naczynka.  Jeżeli ktoś posiada w swoim gabinecie lub w domu albo ma po prostu dostęp do tych preparatów  to bardzo proszę o spisanie składów INCI. Bardzo , bardzo proszę  ;D 
Kamilka;-)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: składy INCI kosmetyków z Bandi, Norel...pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-05-24, 20:38:41 »
a może napiszesz maile do tych firm, ucieszą się że ich kosmetyki są częścią Twojej pracy i z pewnością udzielą Tobie takich informacji :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Kamilcia_19

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: składy INCI kosmetyków z Bandi, Norel...pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-05-24, 20:59:07 »
pisałam, pisałam na samym początku. Na 26 wysłanych moich zapytań otrzymałam 2 odp ze stronami prasowymi na, których nic nie ma  :-|niestety. Nie tylko ja mam taki problem z tymi składami przy pisaniu pracy, jeżeli chodzi o współprace z firmami. Już mam dosyć biegania po salonach i proszenia o preparaty. Dziś moje poszukiwania zakończyły się sukcesem, znalazłam aż 4 składy, ale ciągle brakuje mi tych z Bandi i Norela :( Myślałam, że może ktoś na forum będzie coś wiedział.
Kamilka;-)