Autor Wątek: Białystok - szkoły Kosmetyczne  (Przeczytany 6334 razy)

Gość

  • Gość
Białystok - szkoły Kosmetyczne
« dnia: 2006-06-04, 16:51:45 »
Wybieram się na studia Kosmetologii w Białymstoku. Może ktoś mi poradzi i opowie jak tam jest, czy jest trudno jakie są przedmioty? z góry dziękuje!

Gość

  • Gość
hej
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-07-14, 17:11:02 »
Siemka ja tez sie wybieram w tym roku na studium kosmetyczne w Białym. Wybralam wlasnie TEB, ale nie wiem sama jaka to szkola sa roznorodne opinie o tejze wlasnie szkole;p ale zobaczymy...slyszalam tylko ze Profesja jest nie za dobra podobno naciagaja ostro...najpierw sie placi 130 a pozniej 180 ;/ a kosmetykow wciaz brakuje... ale tak tylko slyszalam. Powodzenia i moze do zobaczenia;)

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Białystok - szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-07-14, 22:27:15 »
I dobrze slyszalas, ze profesja naciaga.Ja chodzilam do tej szkoly rok.Potem przepislalam sie do innej gdzie musiallam duzo nadrobic. Do profesji sie izdie jesli czlowiek chce sie poobijac albo nawiazac kontakty towarzyskie. Bo nic w tej szkole nei naucza. Nie sporakalalm sie z taka szkola, gdzie by uchodzily takie walki jakie tam mialy miejsce!!!!!

Gość

  • Gość
halo
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-07-15, 16:24:05 »
no niezle! a slyszalas cos moze o TEBie?? bo ja sie tam zapisalam,ale mam szanse sie wypisac.Wiec jak wiesz cos to prosze napisz.Dzieki i pozdrawiam

beti

  • Gość
Białystok - szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-07-17, 14:12:14 »
Hejka, ja tez sie zapisałam do TEB, ale w Gdyni mam nadzieję, że nie popełniłam błędu. O szkołach są tak różne opinie, że naprawdę trudno wybrać, pozdrawiam!

Offline Karolina25

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Białystok - szkoły Kosmetyczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-06-12, 10:51:06 »
Ja natomiast zapisałam sie na kurs wizazu, stylizacji paznokci (zel, akryl), pedicure i manicure w Akademii Piękna Ego Art. Do tej pory polecali mi Aure ale instruktorka o ktorej slyszalam, ze jest naprawde dobra przeniosla sie wlasnie do Ego Art'u. Kurs uwazam przedni zwlaszcza, ze nie bylo problemu z ustaleniem dogodnych dla mnie terminow kursu. Zdobnictwo bylo wliczone w cene akrylu i zelu, w zwiazku z czym nie musialam uiszczac za to zadnej dodatkowej oplaty. Przyjemna atmosfera a salon wyglada tak, ze przed wejsciem opadla mi szczeka :) Cud, miod i orzeszki :) Ah! i wydaja dwa dyplomy- MEN'owski i certyfikat Akademii. POLECAM!  : brawo :