Autor Wątek: Akademie Prenier w Polsce - opinie  (Przeczytany 19783 razy)

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-01-13, 17:10:43 »
Akurat tak się składa,że chodze do tej szkoły we Wrocku :wink: Powiem wam szczerze,ze to jedna wielka chujnia jeśli chodzi o sprawy organizacyjne(biurokratyczne),a tak to ogólnie jest całkiem całkiem.Dziewczyny spoko,wykładowcy sympatyczni,z humorem.Kosmetyczki,z którymi mamy zajęcia praktyczne są profesionalistakami.Maja na koncie jakieś tam osiągniecia,dyplomy,certyfikaty.Mi się tam osobiście podoba :wink:  :D I co naistotniejsze nie jest trudno zdać :!: Wykładowcy są przychylni i otwarci na nasze prośby..nie zależy im na tym,żeby nas wypierdalać..hehe...pozdro

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-01-18, 15:24:40 »
do dziś nie mogę sobie wybaczyć wyboru tej szkoły. Chodziłam do AP w Krakowie i

SZCZERZE KAŻDEMU JĄ ODRADZAM!

to szkoła dla mało ambitnych osób, które lubią sobie przyjśc i posiedzieć... wykładowny są do bani (no, oprócz kobiety z anatomi..) dyrektor jest osobą która nie dba o swoich klientów i traktuje nas co najmniej jak powietrze... naprawde odradzam... lepiej nie tracić pieniedzy...

pzdr

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-01-18, 16:52:55 »
Nie zgadzam się z opinią, że tanie szkoły są do bani. I kiedy mamy doczynienia z drogą, a kiedy z tanią placówką. Poziom nakładów finansowych dla każdego jest różny. Dlaczego pieniądze miałyby być wyznaczinkiem poziomu nauczania.

Prowadzę szkolenia kosmetyczne w różnych placówkach na terenie Poznania, uczę w dwóch szkołach kosmetycznych. Mam porównania baz dydaktycznych na jakich pracują słuchacze i wielokrotnie spotkałam się z faktem, że w tych mniej zamorznych placówkach wykładowcy dają z siebie jak najwięcej, starają się, organizują szkolenia, pokazy i  bardzo kochają swoje dziewczyny, przejmują się ich problemami, chcą je jak najwięcej nauczyć i wypuśić na rynek jako najlepsze kosmetyczki.

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-01-18, 17:41:33 »
Witam! Uczę się w Akademi Prenier we Wrocławiu i naprawdę nie rozumiem waszych opinii - dla mnie jest super. W niedzielę zdałam ostatnie egzaminy i właśnie mam za sobą pierwszy semestr - wszystkie zdałyśmy a wierzcie mi , wcale nie było łatwo. Są przedmioty , z których trzeba się przyłożyć! Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne to też super - jak narazie wszystko rozumiem. Praktykę mamy w profesjonalnym gabinecie i pracujemy nie tylko na produktach Ziaji. W razie potrzeby mogę udzielić więcej informacji , no i oczywiście służę pomocą jeśli chodzi o materiały. Magda

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-01-18, 22:24:54 »
Nie pracuje w AP / Poznań, ale znam dziewczyny, które tam pracują.
Jestem instruktorem praktcznej nauki zawodu, prowadze pracownię kosmetyczną i wykładam kosmetologie. Staram się, aby dziewczyny były zadowolone.W miarę możliwości organizuje szkolenia. Do tej pory miałymśmy szkolenie La Femme (makijaż permanentny, fiberglass, klamra na wrastające paznokcie), Jadwiga, EcolaB, Ziaja Pro, Chantarelle, Kozmetika-Afrodita, pokazy makijażu. Teraz szykuje się nam trwała na rzęsy, szkolenie Biomak ( szkolenie z wykorzystania aparatu Megasonic, Drenażu Limfatycznego i Stymulatora Interferencyjnego, aparatury do ultradżwięków),  Norel, Maystar, Babor, Janssen, ponownie Ziaja Pro z nowymi propozycjami. Jutro idziemy na pokaz woskowania i prezentacje aparatury do woskowania. Są też oczywiście szkolenia płatne np. Zdrowe Nogi, stylizacja paznokci lub wiazaż-styylizacja.
Większość moich koleżanek też bardzo się stara. Staję na głowie, żeby dziewczyny były zadowolone, oczywiście wszystkich się nie uszczęśliwi. Jednemu się podoba to, innemy tamto.

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-01-19, 11:36:14 »
To się nie da tak ocenić....część moich dziewczyn jest zadowolona (mam nadzieje), a część nie. Masz racje, że wszystko zależy od instruktora, ponieważ większość placówek na instruktora "zrzuca" obowiązek organizacji szkoleń zewnętrznych, a nie każdy instruktor ma czas i chęć zajmowania się czymś co zajmuje jego prywatny czas. Organizacja nie jest taka prosta, wiąże się z telefonami, ustaleniami...nie każdy chce brać na siebie ten obowiązek i powstaje błędne koło, w wyniku czego cierpią słuchacze.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Akademie Prenier
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-01-19, 15:28:35 »
ja bym chciala ciebie ming shu za nauczycielke :)

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-01-19, 19:18:32 »
Bo masz gust i styl, wiesz co dobre.......bardzo bardzo ogromniasty śmiech  :lol:

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
Akademie Prenier
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-01-19, 19:23:02 »
ja ide od lutego mam nadzieje,ze też beda nauczycielki,ktore beda tak o nas dbaly  :wink:

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-01-19, 19:28:46 »
Na pewno trafisz na jakas fajną instruktorke :) a jeżeli robi coś nie tak, to zawsze można jej podrzucić liśick, albo po prostu powiedzieć, co Wam nie pasuje, a na pewno będzie się starała poprawić i zaskoczyć czym miłym.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Akademie Prenier
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-01-19, 19:36:31 »
ja tez od lutego bede chodzic gdzie indziej i jestem ciekawa jaka ta babka bedzie od pracowni, z tego co slyszalam to lubi uczniom wchodzic w tyłek, za przeproszeniem :oops:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Akademie Prenier
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-01-19, 19:53:34 »
Cytat: "talencja"
ja bym chciala ciebie ming shu za nauczycielke :)


albo taką jak  Ty  :)

Offline paolcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Akademie Prenier w Polsce - opinie
« Odpowiedź #27 dnia: 2010-01-13, 10:04:44 »
Nie wiem czy ten temat działa nadal ale Proszę napiszcie jakie wady ma ta szkoła... ponieważ zapisałam się tam na semestr lutowy..słyszałąm dużo dobrych opini, ale tez złych, proszę o rzetelną opinie...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Akademie Prenier w Polsce - opinie
« Odpowiedź #28 dnia: 2010-01-14, 00:19:39 »
wyszukiwarka na naszym forum nie gryzie ;)

http://forum.kosmetyczki.net/index.php?action=search2
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum