Autor Wątek: Jak zasłonic okna w gabinecie kosmetycznym  (Przeczytany 3727 razy)

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Jak zasłonic okna w gabinecie kosmetycznym
« dnia: 2019-01-27, 11:49:58 »
Który znajduje się na parterze?

Lepsze będą rolety czy może jednak żaluzje?
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Jak zasłonic okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-01-29, 10:49:41 »
Optymalne jest zamontowanie sobie rolet albo żaluzji zewnętrznych, jednak jeśli nie masz odpowiednich funduszy na taką inwestycję, żaluzje wewnętrzne również będą odpowiednie. W swoim gabinecie mam takie białe, grube i drewniane:


I wcale nie są tak problematyczne w czyszczeniu jak wczesniej sadziłam, po prostu raz na jakiś czas trzeba je zmieść miotełką do kurzu.
Zamawiałam tutaj w Lublinie http://lublinrolety.pl/produkty/zaluzje/
« Ostatnia zmiana: 2019-01-31, 11:59:03 wysłana przez eck »

Offline Anetkara

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Jak zasłonic okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-02-19, 14:24:25 »
Który znajduje się na parterze?

Lepsze będą rolety czy może jednak żaluzje?

A co Ci bardziej odpowiada? Generalnie temat rzeka ponieważ jednej osobie będą bardziej pasowały rolety, drugiej żaluzje. Sama jednak jakbym miała tutaj wybierać spośród tych dwóch to wybrałabym rolety. Żaluzje bywają problematyczne w czyszczeniu i byś musiała praktycznie codziennie ścierać z nich kurz. Masz na to czas albo ochotę? Ja na pewno bym ochoty na to nie miała :P

Tak poza tym jest jeszcze trzecia wersja. Możesz powiesić na oknach takie panele. To również wygląda ciekawie: https://firanio.pl Mozna kupić tutaj
« Ostatnia zmiana: 2019-03-03, 11:19:42 wysłana przez Anetkara »
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej

Offline Sarosinka_029

  • RUDA KATASTROFA!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
  • RUDA KATASTROFA!
Odp: Jak zasłonic okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-02-22, 10:52:24 »
Są teraz te fajne rolety dzień-noc i w szczerze? Zawsze dobrze one wyglądają... Ewentualnie tak jak wyżej koleżanka wstawiła te takie przesuwane. W sumie takiego czegoś nie widziałam, ale super pomysł :D
Ruda ale miła :)

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Jak zasłonic okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-03-24, 11:53:54 »
No wlasnie sama się ostatnio zastanawiałam jak remontowałam swoj gabinet kosmetyczny i zdecydowałam się na rolety zewnętrzne.W swoim gabinecie mam dosć drogie urządzenia tak wiec chciałam aby rolety pełniły nie tylko funkcję kosmetyczną ale również funkcję antywłamaniową. Gabinet jest na parterze a jak wiadomo najwięcej włamań jest przez okna ( co za problem w nocy wybić szybę i wejść do środka).

Jest to pewien koszt, jednak rozwiazanie jest wygodne, poza tym zauwazyłam zmniejszone koszta ogrzewania, rolety takie dają znaczne oszczędności na energii w nocy. Kupowałam w Ekoplaście https://ekoplast-group.com/pl/rolety/ , zarówno z jakości rolet jak i z montażu jestem zadowolona.
« Ostatnia zmiana: 2020-03-29, 10:12:15 wysłana przez Cytryna »

Offline Katina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Jak zasłonic okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #5 dnia: 2020-06-12, 09:32:25 »
Mozna kupic fajna okleine na szyby ktora nadaje im mleczno-zasłaniający charakter.

Offline tawana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Jak zasłonic okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-08-26, 14:12:47 »
albo właśnie taka okleina mleczna matowa, wygląda fajnie i jest to najtańsza opcja ale trochę zabawy przy zakładaniu jest (miałam w łazience i wyszły bąble najpierw ale z czasem zniknęły) no i najłatwiej w czyszczeniu bo wystarczy okno przetrzeć i w sumie nie widać też jak już się pobrudzi z zewnątrz szyba albo rolety dzień/noc, można regulować, zasłonić tak że nic nie widać a i trochę światła wpadnie zawsze

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Jak zasłonic okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #7 dnia: 2021-06-28, 10:04:30 »
Dwie opcje

Tańsza - rolety albo plisy tradycyjne

Droższa - rolety zewnętrzne. Sa nieco droższe, ale wygodniejsze i dodatkowo pełnią funkcję ochronna. Mniejsze ryzyko, ze ktoś sie do naszego gabinetu kosmetologicznego włamie.

Od siebie polecam kontakt z firmą: http://okna-kielce.com.pl/okna-drewniane/ W ofercie maja rolety od wielu dobrych producentów, powinni doradzic, jakie konkretnie wybrac.
Nie pozycjonujemy się!