Autor Wątek: Opole - Policealna Szkoła Kosmetyki i Masażu  (Przeczytany 3988 razy)

Gość

  • Gość
Opole - Policealna Szkoła Kosmetyki i Masażu
« dnia: 2005-06-17, 21:06:58 »
Siemka.
Chodzi ktoś do tej szkoły??
Chciałam sie czegoś wiecej dowiedziec na jej temat bo sie tam wybieram ale nie chce żle trafić.
I chciałbym jakieś opinie usłyszeć.
Oto adres http://kosmetyka.4me.pl/
Z góry dzięki
papa

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Opole - Policealna Szkoła Kosmetyki i Masażu
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-06-18, 12:14:10 »
To jednak nie Wrocław?
 :D
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
Opole - Policealna Szkoła Kosmetyki i Masażu
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-06-23, 16:56:53 »
Nie bo we Wrocku nie mam gdzie mieszkać:(
A w Opolu po pierwsze mam zajebisty internat:)
A po drugie w dwa lata robie szkołę kosmetyczną i szkołę masażu. I dostaję po tych dwóch latach aż cztery dyplomy.
I to jest fajne bo nie kończę tylko kosmetyki ale też masaż. I w dwa lata obydwa kierunki suuper.
A Ty co wkońcu wybrałas?
Pozdrawiama papa

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Opole - Policealna Szkoła Kosmetyki i Masażu
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-06-24, 09:03:20 »
Wybrałam. Zapisałam się do TEB we Wrocławiu. Pisałam o tym pod tematem TEB (tam też informacje o szkole).
No to życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki :D
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
Opole - Policealna Szkoła Kosmetyki i Masażu
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-06-25, 17:19:28 »
Hi!
Ja tez sie wybieram do tej szkoly, niestety nie znam rowniez zadnych istotnych informacjii na jej temat.Nie wiem jakie plan lekcji w roznych systenach i stlyszalam ze jest najdrozsza u nas w Opolu wiec zastanawiam sie nad TEBem.Zastanawia mnie to iz nie potrzebuja ksiazeczki sanepidowskiej i specjalnych badan (moze w trakcie nauki,ale praktyka jest od1semestru lub chodzi im po kase 300zl wpisowego...)
  Pozdrawiam :D

Gość

  • Gość
Hej
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-06-25, 17:19:50 »
Hi!
Ja tez sie wybieram do tej szkoly, niestety nie znam rowniez zadnych istotnych informacjii na jej temat.Nie wiem jakie plan lekcji w roznych systenach i stlyszalam ze jest najdrozsza u nas w Opolu wiec zastanawiam sie nad TEBem.Zastanawia mnie to iz nie potrzebuja ksiazeczki sanepidowskiej i specjalnych badan (moze w trakcie nauki,ale praktyka jest od1semestru lub chodzi im po kase 300zl wpisowego...)
  Pozdrawiam :D