Autor Wątek: "Tipsy" w innych krajach...?  (Przeczytany 24414 razy)

arli

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-03-21, 22:49:15 »
Uwielbiam robić pazurki z wtapianymi ozdobami i dużo takich robie ponieważ mam dużo chętnych(może dlatego że niewiele stylistek ma wenę twórczą w moim mieście). W każdym razie pewnego razu zrobiłam znajomej czarną koronkę na białym tle plus trochę pazłotka a ona współpracuje i często jeździ do Włoch. Pewnego dnia gdy umówiła sie na kolacje z jakimś tam Włochem to on pod koniec kolacji przeprosił ją wyjął aparat i spytał czy może sfotografować te paznokcie bo musi to pokazać u siebie hehehe ale zwala co.:) Innym razem pojechała do Florencji i tam na lotnisku po odprawie patrzy a  5 celniczek za nią leci i krzyczy, laska się wystraszyła ze coś nie tak a one chciały tylko paznokcie zobaczyć bo nigdy takich nie widziały i bardzo się dziwiły, że w Polsce takie pazury robią. Śmiały sie ze może przy następnej wizycie we Florencji wzięła by swoją stylistkę ze sobą. ludziom na zachodzie sie wydaje że my jeszcze na osiołkach jeździmy,w USA pytali się mojego kolegi czy my asfalt mamy. hehehhe
Sorry za tak długi monolog.:)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-03-22, 17:53:25 »
No to ladnie:roll:  ostre zadanie dziewczyny aby zdanie o nas zmienili.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-03-26, 13:05:02 »
Ja słyszałam, że to polki są najlepszymi stylistkami  :)
W Stanach ponoć dziewczyny biorą bardzo drogo ale ich paznokcie nie równają się naszym  :)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-03-27, 13:06:29 »
U nas jest na szkoleniu dziewcvzyna, która robiła sobie paznokcie w USAu skośnookiej pani i mimo, ze było toparę miesiecy temu do dzis można idealnie powiedzieć, gdzie była nałozona masa- paznokciec jest tam idealnie zmasakrowany... :(

To, oczywiscie mogło zdarzyc sie równiez w Polsce.  :wink:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-04-04, 13:42:11 »
na podstawie jednego przypadku nie możemy oceniać całego rynku...
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-04-05, 11:22:56 »
Dlatego napisałam:
Cytuj
To, oczywiscie mogło zdarzyc sie równiez w Polsce.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

dorotka

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-04-05, 11:31:35 »
moja siostra mieszka w stanach, byla kiedys zalozyc akrylki miala zrobione w 40minut ale pracowali tylko frezarka, tyle ze chyba dosc niumijetnie bo jak jej paznokcie poodpadaly po dosc krotkim czasie (niepamietam juz ile) to swojej plytki prawie nie miala  :bubble:  ale ogolnie to tez fench gorą...

Offline AgataR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-05-28, 23:48:47 »
Cytat: "Sloneczko19"
ja mieszkam w niemczech i powiem tak ... french french french ze az sie ... chce :/ na jakies wieksze zdobienie przychodza tylko polki...  ;)
Ja tez mieszkam w Niemczech i w pelni sie z Sloneczko19 zgadzam. Dodam jeszcze, ze paznokcie na formie to zdecydowanie rzadkosc - albo brakuje im umiejetnoci albo ida na latwizne.
Ostatnio mialam dziewczyne, ktora dala sobie zrobic paznokcie zelowe w "profesjonalnym" salonie. Jak zobaczylam jej paznokcie nie wierzylam wlasnym oczom. Dwa paznokcie odpadly po tygodniu a reszte mialy zapowietrzenia, french z tragiczna krzywa usmiechu. Paznokcie wygladaly jak kartofle a byly robione na typsie przez godzine!. To nie jedyny taki przyklad z ktorym sie tu spotkalam. Znam Polke, ktora ma swoj salon i niestety wykonywane przez nia paznokcie tez pozostawiaja duzo do zyczenia. Mnie takie przyklady tylko motywuja do bycia jeszcze lepsza tym bardziej, ze i tak robie ladniejsze paznokcie od tych ktorzy zajmuja sie tym dluzej odemnie. Dobry kurs to podstawa, checi no i duzo cwiczen  :D

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-05-29, 09:02:46 »
Dokladnie cwiczyc, ciwczyc i jeszcze raz cwiczyc. Mam zamiar wyjechac do USA i moze uda mi sie pracowac w jakims salonie, ale jak narazie musze jeszcze duzo cwiczyc, zeby dojsc do perfekcji. :wink: Najwazniejsez jest to ze sie lubi to co sie robi.
دوبدوا

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-05-29, 21:07:42 »
Mimi w USA do 1h(gora) nie dluzej wiec czas przede wszystkim. Lecisz frezarką.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-05-29, 21:55:03 »
1h :!:  :?: jak narazie robie w 2h z haczykiem, ale pracuje pilnikami, frezarki sie nie tykam boje sie, zeby nikomu nie zrobic krzywdy. Na frezarce zaczne pracowac jak w szkole naucze sie nia poslugiwac.
دوبدوا

Gość

  • Gość
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-05-30, 18:26:56 »
Cytat: "viola_viki"

W Stanach ponoć dziewczyny biorą bardzo drogo ale ich paznokcie nie równają się naszym  :)


Właśnie wczoraj miałam klientke, która na stałe mieszka w LA i powiedziała, że u nas w Polsce wszytsko jest drogo...jedzenie, ciuchy i usługi kosmetyczne...robiła u mnie uzupełnienie french i mówiła że założenie paznokci w LA kosztuje 22USD, uzupełnienie 11USD i co 5-6 tyg ściąga pazury za 10USD i robi nowe...jednego panokcia miała złamanego, naturalny pod spodem w fatalnym stanie, ale skoro ściągają tam paznokcie zanim trzeba french odnowić to się nie dziwie...tam nie ma czegoś takiego jak odnowa french, 1 uzupełnienie i pazury do wymiany :) to się nazywa super usługa :) Nigdy nie słyszała o żelu  :roll:  tam tylko acrylic i tyle  :wink:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-05-31, 08:43:49 »
No, nie no, USA jest wielkie. :wink:  Moja rodzina siedzi w Kalifornii (20lat w branży pazurkowej).
Więc w zależnosci od rejonu. U nich w gabinetach wykonuja fiber, zel i akryl.
Na dzień dzisiejszy kroluje klasyka i raczej elegancja. Bez wtapian wzorkow itd...

Praca do 1h to naprawde gora. Frezarka obowiązkowo. Nikt sie nie bawi pilnikiem. Jesli juz to tylko poprawka. Ale uzywaja tych szerokich, aby zrobic 2 konkretne ruchy i gotowe.

Obserwując ich pazurki, pewnie bym je automatycznie chciala dopracować....ale oni nie zwracaja, aż tak  uwagi na wszystkie szczegóły.

  Mialam okazje zrobić im pazuraski - fakt 1,45 zeszło owszem  przyznały, ze są wymuskane. Ale u nich czas przede wszystkim...bo to money,money :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-05-31, 08:50:17 »
Na teledyskach można zobaczyć jakie w USA robią pazury... Najbardziej wypasione noszą murzynki. Maja najfajniejsze i najbogatsze zdobienia choć w dużej mierze robione air-brushem.
Za to obejrzyjcie sobie teledysk Gwen Stefani - "Luxurious"
http://www.youtube.com/watch?v=pEpznTH9eZc.
Przyklejony tipsior maźnięty lakierem a na dwóch paluchach lakierowane kropki... ciekawy jestem ile za ten "luxurious" taka gwiazda płaci?  :lol:

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
"Tipsy" w innych krajach...?
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-05-31, 08:53:57 »
no jesli mowa o murzynkach to dopiero mozna 5 stron wypisywać :wink:
full wypas, długośc na maxa i kolorowo.....duzo zlota do tego ( ale na sobie... :D )
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039