Autor Wątek: cena za zdejmowanie tipsów  (Przeczytany 39286 razy)

Gość

  • Gość
cena za zdejmowanie tipsów
« dnia: 2006-10-10, 10:28:00 »
Moje pytanie może wyda wam sie dziwne, ale mnie to bardzo interesuje  :D
Otóż przeglądałam blogi różnych dziewczyn zakładających tipsy. Koszt pazurków zazwyczaj waha sie w przedziale cen 60-120 zł.W cennikach dziewczyny mają podane również ceny za ściągnięcie tipsów, jest to ok 30-50 zł. I tu zaczyna się moje pytanie - jak obliczcie koszt pazurków klientki, której najpierw trzeba ściągnąć stare tipsy, a dopiero później załóżyć nowe?? Czy jeżeli za założenie pazurków kasujecie np. 100 zł to klientka płaci te 100zł, czy doliczacie powiedzmy jeszcze 40 zł za ściągnięcie starych pazurków i wtedy klientka płaci 140zł??

Ja nie mam takich problemów, bo moje klientki zawsze same ściągają sobie pazury, bo jak twierdzą chcą mi zaoszczędzić pracy, albo z nerwów, albo wymyślają inne powody i w żaden sposób nie dają się przekonać, że nie powinny tego robić bo w ten sposób tylko niszczą sobie pazurki. No ale cóż... na upartość nie ma rady  :?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-10, 10:52:21 »
za samo ściągniecie pazurków biorę 25 zł a gdy jest to połączone z zakładaniem nowych to wtedy 15 zł. tak czytałam o acetonie... ja przed ściągnieciem żeli lubię wymoczyć pazurki klienki w acetonie, bo to zawsze ciut pomaga zwłaszcza jeśli klientka przychodzi od tipserki i ma niezbyt dobrze założone tipsy to i tak same odchodza  :wink:  taka nauka wyniesiona z praktyk i pracy ;)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-10, 12:49:47 »
ja biorę normalnącenę jak za paznokcie kłądzione od zera czyli jak ktoś przychodzi np. z akrylem a naraz chce żel french to biorę 140zł tyle samo co za załorzenie na szablonie a jeśli jest to pojedyńcza usługa to biorę 40zł

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-11, 16:11:39 »
a ja biore  20 zł za sciagniecie zelu lub akrylu
a 10 zł jak ktos zaklada nowe odrazu
;)
za frencha mam 80zł

Gość

  • Gość
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-12, 00:44:07 »
Cytat: "psycia"
ja przed ściągnieciem żeli lubię wymoczyć pazurki klienki w acetonie, bo to zawsze ciut pomaga zwłaszcza jeśli klientka przychodzi od tipserki i ma niezbyt dobrze założone tipsy to i tak same odchodza  :wink:

tylko po co, skoro na żel aceton nie działa??

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-12, 10:21:24 »
Cytat: "buziaczek_82"

tylko po co, skoro na żel aceton nie działa??


a ja Ci powiem że trafiają do mnie dziewczyny z tak zrobionymi tipsami że pomaga w ich ściągnieciu moczenie w acetonie  :wink:  więc skoro uważam że mi rozpuszcza tipsa i ładnie podchodzi pod te wszystkie zapowietrzone miejsca to stosuje  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

arli

  • Gość
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-10-12, 20:28:21 »
45zł. za samo zdjęcie
a 20-25 jeśli ściągam stare i zakładam następne:)

Offline Kana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-10-14, 09:39:26 »
nie wiedziałam ze aceton na żele nie działa.zawsze piłuje stare tipsy.wobec tego jak mozna usunąc zele nie zapiłowując sie na śmierc :?: .
za ściągniecie tipsów biore 30 czasem mniej jak mam do zdjecia tylko kilka.za zdjecie starych i nałożenie nowych doliczam 5 zł

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-10-14, 09:58:33 »
Kanus teoretycznie według większośc inie działa  :wink:   a napewno nie tak jak na akryl ale ja będę się upierała ze mi w ściągnieciu tipsów pomaga  :wink:  najlepszym dowodem na to jest to iż kiedyś wylałam sobie przypadkowo aceton na jedną rękę i w ciągu 3 dni straciłam wszystkie pazurki na tej ręcę :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-10-14, 11:37:05 »
bo aceton działa na materiał z których wykonane są tipsy ale zelu nie rozpuszcza ;)
jedyne zele które rozpouszczają sie  w acetonie to żele na nat.płytke np.natural nail gel.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-10-14, 17:52:25 »
nie będę się kłócić bo to bez sensu  :wink:  mi pomaga i tyle :wink:  ale możesz mi także wytłumaczyć jakim cudem paznokcie u jednej ręki spadły w trzy dni po tym jak polałam sobie przypadkowo rękę acetonem ? :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-10-14, 17:57:22 »
Pewnie z powodu o którym pisałam wyżej-aceton dostał sie także i pod spod paznokci,gdzie znajdował sie tips pokryty zelem.
Gdyby aceton rozpuszczał standardowy zel to uwierz mi,korzystałabym z takiego dobrodziejstwa.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-10-14, 18:02:45 »
kochana a przeczytaj sobie jeszcze raz w jakim przypadku ja używam acetonu do ściągania żeli  :wink: nie twierdze że rozpuszcza tak jak akryl ale radzę wypróbować kiedy przyjdzie do Ciebie klientka po tipserce gdzie wszystko jej odchodzi i aż strach zacząć piłować bo już ma płytkę przepiłowaną  :80:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Kana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-10-15, 15:28:49 »
dzięki dziewczynki.czyli piłowanie jest niezastąpione.dobrze że robie nie tylko tipsy bo bym wygłądała jak pudzian :lol:

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
cena za zdejmowanie tipsów
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-10-15, 19:44:58 »
Cytat: "psycia"
kochana a przeczytaj sobie jeszcze raz w jakim przypadku ja używam acetonu do ściągania żeli  :wink: nie twierdze że rozpuszcza tak jak akryl ale radzę wypróbować kiedy przyjdzie do Ciebie klientka po tipserce gdzie wszystko jej odchodzi i aż strach zacząć piłować bo już ma płytkę przepiłowaną  :80:


Psysiu,tak się składa,ze doswiadczenie mam niemałe,bo mam kilkuletnia już praktykę a ponadto jestem szkoleniowcem.Widziałam już wiele róznych paznokci,przepiłowanych tak,że zaawansowana onycholiza to była jedna z niewielu "niespodzianek",a ty być może pomagasz sobie acetonem ale po częsci wprowadzasz mniej doswiadzczone osoby w błąd,bo sam w sobie zel w acetonie sie nie rozpuści-wystarczy zapoznać się z jego strukturą chemiczną.