Autor Wątek: chore paznokcie  (Przeczytany 3792 razy)

Gość

  • Gość
chore paznokcie
« dnia: 2005-08-22, 23:34:21 »
Witam!!
Ja dopiero od wrzesnia zaczynam nauke w szkole kosmetycznej ,wiec nie potrafie sobie na razie pomoc.
Mam problem z paznokciami
Od roku nie obgryam paznokci ale one nadal sa bardzo słabe  :( i nie wyladaja ładnie szczegolnie gdy nie sa pomalowane.
Poza tym na paznokciach robia mi sie takie brazowe kreseczki ok 1,2 mm.Nie wiem czy to brak jakiejs witaminy ,chy to jakas choroba :? .
Na prawej rece pznokiec na palcu wskazujacym  rozdwaja mi sie na rodku. :cry: .
Czy moge cos na to sama poradzic czy jednak musze sie z tym zglosic do kosmetyczki?
aly czas tylko ten jeden paznokiec mi sie rozdwaja :twisted:

Gość

  • Gość
chore paznokcie
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-08-22, 23:41:44 »
Chciałabym miec ładne długie paznokcie.U mnie niestty ta sie nie da.Jk paznokcie juz sa dłuzsze to zawsze jeden musi sie złamać i musze reszte sciac do długości złamanego :cry: .Co mi radzicie...moze tipsy,akryle...??
 :cry: Nie znam sie na tym...

Gość

  • Gość
chore paznokcie
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-08-23, 15:31:18 »
jesli masz cienkie łamliwe i słabe paznokcie to kup odzywke z mirry albo  olejek jojoba jest bardzo dobry i dostepny w aptece za około 10 zł

Gość

  • Gość
chore paznokcie
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-08-23, 16:27:51 »
Obgryzywałas paznokcie do tej pory wiec teraz trzeba troche odczekac
Kup sobie dobra odzywke nie załuj
wiecej witamin jedz
kup sobie tabletki w aptece Skrzyp polny
wybierz sie do kosmetyczki na jakis zabieg na dłonie i paznokcie
aby sie nie rozdwajały przy piłowaniu pilnikiem piłuj tylko w jedna strone a nie w dwie
poczekaj na efekty
na pewno beda :D  :D

Gość

  • Gość
chore paznokcie
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-08-23, 16:29:36 »
Cytat: "Patrycja"
Chciałabym miec ładne długie paznokcie.U mnie niestty ta sie nie da.Jk paznokcie juz sa dłuzsze to zawsze jeden musi sie złamać i musze reszte sciac do długości złamanego :cry: .Co mi radzicie...moze tipsy,akryle...??
 :cry: Nie znam sie na tym...


od wrzesnia zaczynasz szkołe
akryle i zele raczej odpadaja
nie nalezy miec długich paznokci na pracowni mozesz "klientce"
zrobic krzywde
np.  8) (przy masazu mozesz ja podrapac)

Gość

  • Gość
chore paznokcie
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-08-23, 21:24:02 »
:D Kiedys co slysalam o krzypie polnym -podobno jest bardzo dobry na paznokcie i wlosy,dzieki za przypomnienie!!
Skorzystam z rad  :D  :D

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
chore paznokcie
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-08-23, 21:40:08 »
ja kiedys jadlam skrzyp polny i bylam bardzo zadowolona!bardzo dobrze wplywa na paznokcie i wlosy!

Gość

  • Gość
chore paznokcie
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-08-28, 19:11:03 »
tylko niestety na efekty trzeba czakac skrzyp polny musisz zazywac około 2 miesiecy zeby było cos widac jest jeszcze jeden taki preparat troche tanszy nazywa sie humavit Z zawiera drożdze mozesz go kupic w aptece