Autor Wątek: Parafina w sprayu?  (Przeczytany 13769 razy)

Gość

  • Gość
Parafina w sprayu?
« dnia: 2006-03-07, 11:07:25 »
czy słyszeliscie o parafinie w sprayu..? jak wygląda podgrzewacz..?

Gość

  • Gość
Parafina w sprayu?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-20, 09:28:22 »
W sprayu nie, ale widziałam, że Avon ma parafinę w kremie.  :? Nakłada się na ręce i owija WILGOTNYM I CIEPŁYM RĘCZNIKIEM  8O Osobiście nie wiem co to ma wspólnego z parafiną. Wygląda to bardziej na rodzaj maseczki na dłonie, a że parafinka jest teraz taka modna to raczej jest to chwyt marketingowy.  :D

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Parafina w sprayu?
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-23, 21:21:22 »
Jest parafina w sprayu z firmy www.bimprofessional.pl .

Jest to poprostu inny system podgrzewania parafiny, no i na pewno bardziej higieniczny. Parafinka do tego systemu pakowana jest jak wosk w aplikatorach a na końcu ma spryskiwacz, no i trzeba ja podgrzać w specjalnym aplikatorze.
Myślę że to bardzo fajny pomysł, ale jeszcze nie testowałam :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Kosmetolog

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Parafina w sprayu?
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-02-03, 08:36:24 »
Pracowałam z parafiną w sprayu oraz z parafiną powiedzmy tradycyjną, w pojemniku:)
Osobiście lepiej pracuje mi się na standardowej parafiniarce, bardzo ładnie pokrywa dłonie bądź też stopy, nie ma trudności w aplikacji towaru.
Parafina w sprayu trudno się nakładało, to znaczy może inaczej, trzeba było wiele razy spryskiwać, aby uzyskać efekt taki jak w przypadku tradycyjnej parafiniarki. Dłonie były niedokładnie pokryte, często zdarzało się, że parafina pryskała na boki, brudząc wszystko wokół.
Podejrzewam, że zdania są podzielone, jednym będzie się przyjemniej pracowało z parafiną w sprayu a innym drugą. Ja osobiście polecam tradycyjną parafiniarkę:))
pozdrawiam

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: Parafina w sprayu?
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-05-07, 22:39:05 »
Na pewno bardziej higieniczna w sprayu- bo jednorazowa, ale juz wyobrażam sobie wszystko dookoła opryskane parafiną   : hahaha :
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Parafina w sprayu?
« Odpowiedź #5 dnia: 2012-07-26, 17:37:00 »
Też pracowałam na parafinie w sprayu i również uważam, że jest bardziej higieniczna od tradycyjnej, ale niestety rzeczywiście słabo kryje i wszystko wokół jest w parafinie :/