Autor Wątek: kupno kuferka  (Przeczytany 4702 razy)

Gość

  • Gość
kupno kuferka
« dnia: 2007-10-13, 18:07:16 »
Studiuje w WSZPZiU i zauważyłam , że dziewczyny z 2 i 3 roku noszą kuferki(różne)kilka dziewczyn z mojej grupy też by chciało sobie sprawić jakis kuferek ale maja problem jaki wybrac(z aluminium, z plastiku, z materiału itd.)ja rownież mam ten problem ponieważ chce żeby kuferek był praktyczny i wygodny.Aha i lepszy jest z przegródkami czy bez.Interesuje mnie tez cena.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kupno kuferka
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-10-13, 21:54:30 »
Ja mam taki aluminiowy duzy, z szufladkami, wszytsko sie w nim jmiesci ale wada jest waga niestety. Musisz zdecydowac czy bedzie Ci to odpowiadalo.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
kupno kuferka
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-10-13, 22:17:44 »
"Evershine"
61-507 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 r. 176
tel. 061 833 21 71, fax 061 833 03 58

tam dostaniesz duży kuferek:



za 300 zł ;)
 jest pojemny i rozkładany na części co ułatwia pracę i nie zoobowiązuje do brania całej walizki ;)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kupno kuferka
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-10-13, 22:43:57 »
POdobne widzialam w obi :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
kupno kuferka
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-10-15, 20:07:04 »
hej no to chyba sie czasem widujemy w tej szkole bo ja jestem na drugim roku:) powiem Ci szczerze ze nie ma sensu kupowac kuferków nawet w hurtowniach bo ceny sa baaardzo wysokie...jak pewnie zauwazyłas duzo dziewczyn z naszej szkoły chodzi z duzymi srebrno czarnymi kuferkami.sa to kuferki zakupione na allegro za ok 125 zł i naprawde sa pojemne.poszukaj na allegro napewno je znajdziesz

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
kupno kuferka
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-10-15, 20:48:43 »
Marta a tu masz duuuużyyyy rozdzielany na 3 części za 300 zł ;) na allegro jest za 500 zł takich ;)
potem będziecie kupować większe?
bo zapewne zaczniecie do klientek po domach śmigać ;)
albo do cioć :D
wierz mi że do klientki która nie może przyjechać do mnie na tipsy ze względu na dziecko jadę z torbą turystyczną która po postawieniu sięga mi do pasa  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
kupno kuferka
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-10-15, 21:05:03 »
a to jest mój kuferek:
zakup na allegro,koszt 95zł , jego waga to około 3,5kg - pusty wcale tego nie czuć,nawet jak go wypełniłam ;)
półeczki są bez przegródek ale nie sprawia to żadnego problemu gdyż są wykonane w taki sposób że np: lakiery się nie ślizgają , ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam :)
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
kupno kuferka
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-10-16, 16:57:11 »
uwielbiam pink :D a ten co ania wkleiła to poprostu mnie zauroczył boski...jaki wielki :D