Autor Wątek: dekoloryzacja włosów  (Przeczytany 12923 razy)

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
dekoloryzacja włosów
« dnia: 2007-09-15, 17:45:33 »
dziewczyny ciekawi mnie zabieg dekoloryzacji włosów, czyli ściągnięcia farby i wrócenia do dawnego koloru....miał ktos cosik takiego robione??

ciekawe jak to wyglada, jeśli ktoś x lat farbuje włosy i czy bardzo niszczy je...???
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-09-16, 12:27:24 »
Miałam tylko raz robioną dekoloryzacje.Zabieg wygląda mniej więcej tak samo jak koloryzacja i wg. niszczy włosy w podobnym stopniu.Trwa bardzo długo zwłaszcza jeśli ktoś ma na końcówkach resztki kilku farb

Gosiaczka

  • Gość
dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-09-16, 12:49:41 »
ja kiedys chcialam zrobic, ale moj fryzjer odradzil mi bo bardzo niszczy wlosy i kolor jest brzydki wiec i tak trzeba pozniej pofarbowac.  :wink:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-09-16, 12:59:47 »
ja kiedys mialam ciemne i chcialam do blondu wroci, wiec mialam ta dekoloryzcjae, wlosy mialam w zajeboistuym pomaranczowym kolorze  :lol: ale potem na szczescie kolor wyszedl si :D

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-09-16, 13:49:35 »
to ja sie jednak ciezko zastanowie nad tym zabiegiem...z jasnego zlotego blondu chciałam wrócic do ciemnego blondu....
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-09-16, 14:15:29 »
oj nie polecam  :roll:
Robiłam kilka lat temu dekoloryzacje, pamiętam, że zapłaciłam około 200 zł - że niby taki extra salon, no ok, chciałam mieć zrobione fachowo, niestety włosy sianko straszne, po za tym wcale nie wróciły do naturalnego koloru  :roll:  :roll:  tydzień później zafarbowałam....
„Spür die Melodie der Community“

Offline Mar.Lena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-01-31, 13:57:19 »
Ja byłam już w 3 salonach kosmetycznych w sprawie zrobienia dekoloryzacji  i nałożenia jasnego koloru i wszyscy fryzjerzy mnie odprawili :(
Nie pozycjonujemy się na forum!

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-03-22, 18:51:18 »
Ja słyszałam, że teraz jest nowa metoda zmywania koloru tzw. pranie włosów, ale nie wiem dokładnie na czym to polega.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-03-24, 18:43:21 »
To chyba to samo co ściaganie koloru?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-03-24, 20:34:30 »
Dekoloryzacja przy pomocy dekoloryzatora a ściąganie koluru to podobno 2 różne zabiegi, ale niestety ja nie jestem fryzjerką, więc na ten temat raczej trudno mi cokolwiek powiedzieć...

Offline olivca

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-08-04, 14:13:06 »
Koleżanka po długich zastanowieniach, postanowiła pożegnać się z czarnym kolorem i ściągnąć farbę. okazja była dobra, bo jakiś pokaz i oferowano jej to za darmo. użyto jakiś fachowych francuskich kosmetyków. nie mogłam wyjść z podziwu, że kolor tak dobrze zszedł, a włosy nadal ma w niezłej kondycji.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: dekoloryzacja włosów
« Odpowiedź #11 dnia: 2014-01-16, 14:23:05 »
dziewczyny ciekawi mnie zabieg dekoloryzacji włosów, czyli ściągnięcia farby i wrócenia do dawnego koloru....miał ktos cosik takiego robione??

ciekawe jak to wyglada, jeśli ktoś x lat farbuje włosy i czy bardzo niszczy je...???

kiedys mialam sciagana czarna farbę, x lat temu;p frzyjer naobiecywal, ze wyjdzie jasny blond, wyszedl braz, wszystkie jasne pasma ktore udalo mu sie uzyskac powypadały;p teraz pewnie metody i preperaty siepozmienialy i sa łagodniejsze dla naszych wlosow.. wtedy kompletnie zrujnowalam sobie wlosy;p
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe