Autor Wątek: mikrodermabrazja  (Przeczytany 80075 razy)

Offline Abacosun

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 59
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #90 dnia: 2010-09-19, 21:28:23 »
Był tutaj poruszany temat tego, co ma zrobić kosmetyczka, która ma salon w małym mieście i co za tym idzie ma mniejsze możliwości w zdobywaniu większej liczby klientek. Może np. zdecydować się na zakup sprzętu mobilnego i w przypadku, gdy w okolicy są jeszcze inne, mniejsze miejscowości, po prostu reklamować swoje usługi z dojazdem do klienta. Mobilna mikrodermabrazja diamentowa daje możliwość pracy zarówno w salonie, jak i z dojazdem właśnie. W ten sposób poszerzamy klientelę o te osoby, które nie mogą, bądź nie chcą korzystać z usług kosmetycznych w salonie stacjonarnym, jak również nie mają takiego salonu w pobliżu.

Co do kombajnów to nie będę się wypowiadać na temat jakości w stosunku do ceny, bo byłoby to nie na miejscu. Natomiast chciałam tylko zauważyć, że kombajn to rozwiązanie najlepsze dla dużych salonów, dysponujących kilkoma gabinetami - gdzie jest duży ruch i dana usługa ma dużą popularność. Zamiast kupować wówczas wszystkie urządzenia pojedynczo można się zdecydować na kombajny właśnie - wyjdzie taniej, a aparaty będą zajmować mniej miejsca i będzie mniej roboty z przenoszeniem ich z gabinetu do gabinetu. W przypadku salonu z jednym gabinetem, gdzie na 1 aparacie wielofunkcyjnym miałaby być wykonywana większość usług nie jest to aż tak korzystne rozwiązanie.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #91 dnia: 2010-09-24, 09:41:11 »

Co do kombajnów to nie będę się wypowiadać na temat jakości w stosunku do ceny, bo byłoby to nie na miejscu. Natomiast chciałam tylko zauważyć, że kombajn to rozwiązanie najlepsze dla dużych salonów, dysponujących kilkoma gabinetami - gdzie jest duży ruch i dana usługa ma dużą popularność. Zamiast kupować wówczas wszystkie urządzenia pojedynczo[...]
Oczywiscie, pod warunkiem, ze do kazdego gabinetu kupisz sobie taki sam kombajn!!!

Offline Anna1975

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #92 dnia: 2010-09-24, 20:45:30 »
Witam , ludzie !!! urządzenie do mikrodermabrazji jest to bardzo proste urządzenie składające się z pompy ssącej i głowic do ścierania . Wszyskie urządzenia mają tę samą pompę ssącą gdyż z tego co wiem jest jeden producent pomp.
Nie ma znaczenia jakiej produkcji jest urządzenie gdyż wszystkie służą do tego samego ,jedynie jak ktoś ma dużo do wydania to zamiast za 2tyś kupi za 12tyś (  cena większa gdyż ma wyświetlacz LCD itd. )
 Ja pracuję u dystrybutora tego typu urządzeń kosmetycznych i śmiać mi się chce jak czytam niektóre posty .
Czy ktoś mi powie dlaczego ta np. jest lepsza od tej? .
 : dance :

Offline czekolada

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #93 dnia: 2010-10-10, 22:36:19 »
jest różnica miedzy mikro za 3 tysiące a 30 tys bardzo prosta....
ta droższa jest czesto urzadzeniem tez medycznym wiec oprocz tego ze masz na to 7% vat a nie 22 to jeszcze mozesz pracować na wiekszym cisnieniu... tzn lekarz moze bo kosmetyczka raczej nie koniecznie... wiec jesli masz w gabinecie rowniez lekarza to moze wykonywac tez dermabrazje... oczywiscie sa tez jeszcze inne roznice... pytanie czy ci potrzebna az taka droga micro...
szczerze mówiąc pracowałam na rubice a teraz na silk peel z biosany... róznica w cenie jest spora ale w jakosci wykonania rowniez... bez porownania.....

Offline pati0815

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #94 dnia: 2010-11-10, 19:25:01 »
Witam !!!
Jestem zdecydowana na kupno mikrodermabrazji tylko wciąż nie wiem jakiej ?W pewnym momencie wybrałam http://beautyspaexpert.com/wyprzeda/mikrodermabrazja-diamentowa-ultradzwieki.html (1500zł)     ale w rozmowie z przedstawicielem handlowym dowiedziałam się , że moc ssąca tego urządzenia to 0,55bara(dla mnie nie wiele to mówiło , ale sam przedstawiciel powiedział , że na zabiegi na twarz jest to wystarczająca moc z kolei na ciało np na rozstępy zdecydowanie za mało ) , przeszłam do dalszych poszukiwań i trafiłam na    http://www.magreg.pl/am-07-3in1-p-241.html  (1800zł)  -tu przedstawiciel poinformował mnie , że moc ssąca  wynosi 2,3 bara ( nie wiem jak to się ma w praktyce , ale cyfry ....różnica jest ) . W rozmowie z innym przedstawicielem zostałam zapytana dlaczego nie zdecyduję się na mikrodermabrazję diamentowo-korundową , że korundem świetnie zadziałam na ciało . a diamentową na tważ    np  http://beautyspaexpert.com/gabinety-kosmetyczne/mikrodermabrazja-2-w-1.html   (3900zł) .  I teraz zupełnie nie wiem !!! Ostatnia propozycja nie dość , że cenowo jest najmniej atrakcyjna dla mnie , to jeszcze nie posiada dodatkowo ultradźwięków na których też mi zależy (co prawda mam ultradźwięki ale jest to  BIOSONIC MINI z BIOMAKu a chciałabym coś silniejszego ) . 

Czytałam tu na forum  że jest jeden rodzaj pomp ssących , więc też nie wiem jak to się ma do tego co o mocy pomp w poszczególnych urządzeniach mówią przedstawiciele ?

Proszę o rady !!!

Offline TESORO

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #95 dnia: 2010-12-14, 19:40:28 »
Witam serdecznie,
rzeczywiście siła ssania bywa różna u różnych producentów. Ja uważam jednak że nie ma to większego znaczenia ponieważ nie wiem jak Wam ale mi nie zdazylo się wykonywać zabiegu na maksymalnym ciśnieniu. :)

Pozdrawiam.

Offline aga142

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #96 dnia: 2011-01-01, 15:46:43 »
Witam mam pytanie kiedy orientujecie sie ze stępiły sie wam  głowice ,i dlaczego różnia sie ceny tych głowic ? :wink:

Offline aga26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #97 dnia: 2011-01-08, 00:53:55 »
 ale zauważ Aniu jedno  konto aga26 akurat jest kontem jednych z firm ktora wymienilam... takie bzdury ze posiada mikroderm. za 20 000 tys i kupiła kombajn z giovanni (activ) i to jest to samo no to powiedz sama kto tutaj sie osmiesza.... ludzie dzisiaj nie sa glupi... takie komentarze pisza pracownicy za biurkami firm sprzedajacych sprzet. Sprzet za 20 000 jest tej samej polki co komabjn 10 w 1 za 2 000 tys zl ehhh (ktoś na tym forum naprawde szuka jelenii) no ale ludzie łykają takie komentarze i sprzęt bo jest TANIE i po 4 miesiącach gabinety sie zamykaja lub sie nie opłaca  bo ludzie tam nie wrócą taka jest prawda.... Polecam sprzęt Rubica i nie oferuje nic do kupna bo jeżeli nie macie tyle kasy to już sam BIOMAK jest również dobry czy chocby Hebe z wrocławia....  Po za tym wejdzie na watek o tych tanich firmach i kombajnach jest dostepny na tym forum i 3/4 opinii to naprawde katastrofa....
 Zauwazyłam rowniez, że wiele kosmetyczek kieruje się wyglądem,designem... jest to najwieszka zmyłka. Robia ładne obudowy podobne do tych drozszych firm i dziewczyny na to się kuszą....ja nie mam zamiaru nikomu robić na złość tylko wam dziewczyny, przyszłe kosmetyczki przestroga przed doborem sprzetu ktory bedzie dla nas pracowal i zarabiał.... Pozdrawiam was gorąco
[/quote]quote]uote]
Muszę się do tej wypowiedzi odnieść: Tak kupiłam maszynę za dokładnie i w promocji za 19.900 (mam na to papiery) nie jestem firmą która sprzedaje urządzenia. Tylko przestrzegam przed tępym patrzeniem na cenę im droższe tym lepsze. Kupiłam pierwsze urządzenie od firmy z Warszawy, która po roku obniżyła cenę na 9.900 i co powiesz na to? Niestety nie znalazłam aktualnie tej maszyny w ofercie tej firmy. A micro kupiłam w momencie kiedy był to towar ekskluzywny i tańszych na rynku nie było. Miała być amerykańska a okazała się z Tajwanu.Czyli zostałam oszukana. Ludzie zrozumcie że jeśli sprzęt jest chiński, tanie zaplecze produkcyjne, gdzie firma nie wydaje pieniędzy na certyfikaty i badania te duże pieniądze to po prostu duży zarobek firmy, która dystrybuuje towar. I napisałam też że używam tą z aktivu bo ta droższa wymaga naprawy. I jest tam korund i diament. A w activie tylko diament.
A Rubica to jest to samo co activ i cała reszta. Wszystko z jednego źródła. Tylko z innym designem i nalepką. Pozdrawiam serdecznie.





Offline alaa_la

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #98 dnia: 2011-01-08, 17:42:10 »
WITAM
JAKBY BYL KTOS ZAINTERESWANY TO POSIADAM NA SPRZEDAZ GLOWICE DO MIKRODERMABRAZJI W ATRAKCYJNEJ CENIE
http://allegro.pl/mikrodermabrazja-glowice-dysze-do-mikrodermabrazji-i1403987295.html
POZDRAWIAM

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #99 dnia: 2011-05-19, 15:44:39 »
dzis znalazlam mikrodermabrazje która u nas kosztuje 3500 zl a tu jest o wiele tańsza i idetyczna   

http://cgi.ebay.com/NEW-DELUXE-6-1-SPA-DIAMOND-MICRODERMABRASION-MACHINE-/300558663125?pt=US_Skin_Care&hash=item45fab13dd5#ht_3435wt_1139


Offline toothyy

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Kosmetolog, technik usług kosmetycznych
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #100 dnia: 2011-05-19, 22:28:45 »
ja mam rubice i jestem zadowolona. a co do ampulki czy serum, to kazda firma ma inne i trzeba po prostu sprawidzic jakie jest dzialanie i sklad, ja uzywam rozne staram sie nie uzywac ampulek  z zawartoscia dimethiconu i glikolu prypylenowego, zeby nie ladowac wglab skory syfu

Offline bazylinka

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 62
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #101 dnia: 2011-07-26, 11:28:44 »
Właśnie zastanawiam się nad kupnem mikro i nie wiem co wybrać dodam iż nie dysponuję dużą gotówką doradźcie w jaki sprzęt zainwestować ?

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #102 dnia: 2011-07-26, 21:52:17 »
my też mamy rubicę:)nie narzekamy:)sprawdza się dobrze:)

Offline wera1990

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #103 dnia: 2014-08-10, 17:33:17 »
Hej Dziewczyny :)

Jestem nowa więc proszę o przeniesienie wiadomości jeśli źle ją ulokowałam. Gabinet w którym pracuję jest wyposażony w Giovanni właśnie. I mam problem z mikro, a właściwie z "montażem" głowicy tzn. nie wiem gdzie zakłada się tą gumową "obręcz". Szefowa też nie wie, mówi że chyba na łączeniu głowicy z rurką ssącą, ale pewności nie ma. Stąd też proszę o instrukcje dziewczyny które też mają ten sprzęt. Jak wy zakładacie tą gumkę?

Offline Weronika.o-ca

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: mikrodermabrazja
« Odpowiedź #104 dnia: 2014-10-14, 09:58:10 »
Kochani,
szukam sprawdzonych końcówek do mikro, pracuje na sprzęcie z Activ
http://www.activeshop.com.pl/urzadzenie-4w1-am609-slim.html
Możecie mi coś polecić???