Autor Wątek: mikrodermabrazja  (Przeczytany 80043 razy)

Gość

  • Gość
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-08-27, 12:45:15 »
Ja polecam diamentową - jest bardziej skuteczna. Przynajmniej tak wynika  z mojego doświadczenia. Pracujemy na mikrodermabrazji z abacosun - ma ona w zestawie kilka róznej wielkosci głowic. Bardzo przyjemnie sie pracuje- klientki zwracaja uwage na jej nowoczesny wyglad - co bardzo mnie zaskoczyło bo pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam. A co do skutecznosci i zadowolenia klientek to jest ona 100%. O aparatach innych firm sie nie wypowiem bo ta z abacosun jest pierwsza jaka mamy - jesli chodzi o diamentowa.

Offline Ania81

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-08-27, 14:39:22 »
Dzięki wielkie!Dziś mam szkolenie z mikrodermabrazji i będę musiała zadecydować jaki sprzęt kupić...Zdążyłam zasięgnąć już z innych żródeł info na temat  tego aparatu z ACTIVU i okazuje się, że jaka cena taka jakość. Podobno ten aparat ma słabsze frezy i często zapycha się filtr zanieczyszczeń. To są informacje potwierdzone przeż parę osób tak więc nie wiem :?:

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-08-28, 21:32:28 »
A co sądzicie o mikrodermabrazji z firmy Sorisa, dostała wyróżnienie w 2005 roku(chyba) no i prezentuje się bardzo ładnie.

A co do tematu czy lepsza korundowa czy diamentowa to ponoć w Stanach od diamentowej się odchodzi a w Europie się nią zachłysneli bo cena nie jak w przypadku dobrej korundowej pow. 15-19-24...000zł tylko od 4-6 000zł. ale nie wiem ile w tym prawdy niech wypowiedzą się ci co mieli do czynienia z jedną i drugą (z dibrych firm) i moga porównać efekty :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-09-13, 10:41:24 »
Kochani dalej nie wiem jaki sprzęt wybrać , oczywiście decyzję za mnie nikt nie podejmie ale może podpowiecie mi na jakie rzeczy zwracać uwagę , czy jakieś konkretne parametry...a może skoro dalej nie roztrzygneliśmy czy lepsza korundowa czy diamentowa to warto kupić taką z dwoma możliwościami znalazłam taką
aparat SAPPHIRE MEDICAL http://bekibek.pl/?m=pi&pid=363&pk=&k=  co o niej myślicie? :roll:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Ania81

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-09-13, 11:19:15 »
Ankuak,ja już zdążyłam popracować na micro diamentowej z Rubici i doświadczyć jej na własnej skórze i nie wyobrażam sobie wymienić jej na korundową, choćby ze względu na możliwość pozostania w skórze korundu, bo zdarzały się takie przypadki w Stanach. Ten aparat o którym pisze jest stosunkowo tani i jak dotąd nie znalazlam złej opinii o nim, tak więc szczerze Ci polecam! Mikrodermabrazja to moim zdaniem zabieg, który na dłużej zagości w kosmetyce, ponieważ przynosi świetne efekty w krótkim czasie i dlatego warto w niego zainwestować. Pozdrawiam :D

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-10-25, 09:45:01 »
kupiłam jednak http://bekibek.pl/?m=pi&pid=363&pk=&k=, wczoraj dostałam sprzęcik, już nie mogę się doczekać zabiegów :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-10-25, 11:25:30 »
Cytat: "Ania81"
Ankuak,ja już zdążyłam popracować na micro diamentowej z Rubici i doświadczyć jej na własnej skórze i nie wyobrażam sobie wymienić jej na korundową, choćby ze względu na możliwość pozostania w skórze korundu, bo zdarzały się takie przypadki w Stanach.

A u nas w wiekszosci uzywaa jest korundowa, ktora daje lepsze efekty. Ale byc moze to kwestia przyzwyczajenia.
ankuak zycze bezproblemowego uzytkowania sprzetu.

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-10-27, 09:16:55 »
Cytat: "Tomek"

A u nas w wiekszosci uzywaa jest korundowa, ktora daje lepsze efekty. Ale byc moze to kwestia przyzwyczajenia.
ankuak zycze bezproblemowego uzytkowania sprzetu.



Dlatego wydałam troche kasy ale myślę że będę zadowolona w gabinecie prezentuje się pięknie :D .

Tomku dziękuję, mam nadzieje, że mnie sprzęcik nie zawiedzie.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
sprzet do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-12-12, 23:22:01 »
witam
czy ktoś ma mikrodermabrazję diamentowa  helen springs?
jak sie sprawdza ten sprzet? czy ktoś ma taki?

Offline malina084

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-12-13, 11:33:43 »
Ja mam mikrodermabrazję diamentową z firmy Lesthe Zone i też jestem zadowolona.Sprzęt działa bez zarzutu, efekty widać zarówno na skórze dojrzałej jak i młodej.

Offline Kruskawka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 196
Re: sprzet do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #40 dnia: 2008-01-06, 09:48:43 »
Cytat: "katy543"
witam
czy ktoś ma mikrodermabrazję diamentowa  helen springs?
jak sie sprawdza ten sprzet? czy ktoś ma taki?

Podłączam się pod pytanie. Wie ktoś cokolwiek?? Widziałam ich sprzęt na allegro. A może orientuje się ktoś w jakiej cenie jest mikro Rubica? Dzwoniłam do nich pare razy ale od 3 dni nikt nie odbiera ;)

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #41 dnia: 2008-01-06, 13:43:48 »
rubica kosztuje 4.400zł

Gość

  • Gość
Mikrodermabrazja
« Odpowiedź #42 dnia: 2008-02-29, 12:27:56 »
Witam. Właśnie przeczytałem co Państwo piszecie na temat sprzętu firmy Tequico ( teraz już BeautySPAexpert ).

Chciałbym poinformować odnośnie sprzętu mikrodermabrazja 3 in 1. Nie wiem czemu ktoś pisze: " słyszałem że sprzęt jest wadliwy bądź psuje się."

Szanowni Państwo

Na 200 szt sprzedanej mikrodermabrazji mieliśmy 4 reklamacje które naprawiliśmy w przeciągu 48 godz. Ja rozumiem że na forach są firmy które  źle o Nas piszą bo jesteśmy ich dużą konkurencją ale postaram się odpowiadać na Państwa pytania i będę bronił dobrego imienia firmy w którą wkładamy całe serce.

Życzę miłego dnia

Tomasz Drzazga
www.beautyspaexpert.com

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
sprzęt do mikrodermabrazji
« Odpowiedź #43 dnia: 2008-02-29, 12:40:17 »
Ja bronić nie zabraniam. ;) Każdy ma prawo wyrazić tu swoją opinię. Zazwyczaj staramy się nie dopuszczać do negatywnej reklamy i "wojen firmowych". Opinia nie została wyrażona przez firmę i tylko jako przypuszczenie a nie rzecz sprawdzona i pewna. Więc spokojnie.
Przy okazji proszę się zapoznać z regulaminem, działem technicznym i uzupełnić swoją miejscowość w profilu.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Re: Mikrodermabrazja
« Odpowiedź #44 dnia: 2008-02-29, 15:58:27 »
Cytat: "BeautySPAexpert"
Nie wiem czemu ktoś pisze: " słyszałem że sprzęt jest wadliwy bądź psuje się."

Panie Tomaszu napisala to Madzia i... pewnie slyszala.
My bylismy u Panstwa 2 czy 3 razy z DCSem, okazalo sie, ze zapychaja sie kanaly od korundu, przeczysciliscie je Panstwo, wymieni Pan nawet cos  w 'dlugopisiku'. Pozniej konsultowalismy jeszzce z Pane sprawe korundu, ostatnio (1/2 roku) nic sie nie dzieje.
Wie Pan co mowi stara chinska maksyma: 'Jeden niezadowolony klient powie o tym 100 osobom, zadowolony co najwyzej 5".
Niestety takie sa realia rynku.
Ale prosze przejrzec dokladnie nasze forum - nie znajdzie Pan negatywnych wypowiedzi.

Ps.Jak napsial Mako, prosze uzupelnic profil ;)
Pozdrawiam serdecznie