Autor Wątek: weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej  (Przeczytany 26115 razy)

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-02-03, 23:40:36 »
coś za gorący temat poruszyłam na ten zimowy wieczór do jednego zdania nie dojdziemy więc może zawieszenie broni ?????i tak każdy będzie w hurt robił to co będzie chciał cieszę się tylko że niektórzy myślą tak jak ja bo myślałam że jestem dinozaurem, :-@ na szczęscie mamy Anię zapraszam na kawę może jakiś ruch na rzecz hurtowni dla profesjonalistów otworzymy i ktoś zacznie nas zawód szanować bo jak my sami nie zaczniemy myśleć dobrze to nikt nie zacznie

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-02-03, 23:41:54 »
o teraz mako gadasz po naszemu dinozaurowemu

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-02-03, 23:42:09 »
Cytat: "mako"
Jak to cios poniżej pasa? To jest jak najbardziej wiązane z tym tematem. Nie masz salonu, nie masz warunków, nie powinnaś wykonywać zabiegów, nie masz prawa kupować sprzętu.


To jest prawda, bo już przywołując nieszczęsny sanepid raczej by kary popłynęly.
Założe się, że (tak samo jak ja zresztą) część sprzętu kupiłaś podczas nauki w szkole, nie mając dyplomu kosmetyczki, sprzedali? sprzedali, mimo, że pełnych uprawnień jeszcze nie miałaś, gdyby nie sprzedali byłabyś zła? była, takie troche kółko ale związane z tematem.

avenire: temacik w sam raz na taki wieczór :)
„Spür die Melodie der Community“

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-02-03, 23:44:22 »
Ja już się nie wypowiadam, bo nie sadziłam że będę płakała przez forum... szkoda moich nerwów na dyskusję w której wyciąga się wszystkie argumenty, także nie związane bezpośrednio z tematem żeby tylko udowodnić swoją rację... każdy ma swoją ale bez przesady... (Ula sprzęt kupowałam w szkole za pośrednictwem uczelni a resztę już po dyplomie...)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-02-03, 23:46:59 »
Zamiast zakładać ruch "hurtowniowy" lepiej zacznijcie tworzyć jakieś stowarzyszenie kosmetyczek i stylistek paznokci poważne. Zacznijcie współpracować z ustawodawcami to prawo nie będzie tworzone przeciw Wam ale aby Wam pomóc. Żeby ta dziedzina była coraz bardziej profesjonalnie reprezentowana. Wtedy nie trzeba będzie się martwić komu sprzedaje się sprzęt bo i tak nikt rozsądny nie pójdzie zrobić sie na bóstwo do "somsiadki" z bloku. ;)
A teraz już dajmy na dziś spokój. Jak chcecie to jutro może być 2ga runda. :D

[update]
Ania to tylko forum internetowe. Tak jak Ty argumentujesz twardo tak samo każdy inny może Cię potraktować. Wcale nie chciałem Cię doprowadzić do płaczu, to żadna radość. Jednak Tobie też często czasem mam wrażenie zbyt często brakuje spojrzenia na problem z drugiej strony. A teraz nie płacz bo stracisz twarz "złego moderatora" i nikt nie będzie się Ciebie już bał na forum. ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-02-03, 23:47:39 »
płakała? no co Ty Ania... :kiss:  
ok to ja już tez może nie będę sie wypowiadać, zeby nie urazić niechcący  :roll:
„Spür die Melodie der Community“

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-02-03, 23:50:54 »
pisz śmiało ... jestem po 2 piwach to spłynie przez noc po mnie...
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-02-03, 23:53:22 »
walczyłaś jak lew : bije : i nie martw się wezmiemy się za to w tzw kupie siła jak nie my to kto od jutra bierz się w garść najważiejsze to mieć swoje zdanie sznuję każda opinię mimoże nie z każda sie zgadzam ja zaczęlam to na dziś zamykam i zmykam : spioch :  ... do jutra kolorowych snów

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-02-03, 23:53:29 »
no ja Cie chyba nie uraziłam, bynajmniej najmniejszego takiego zamiaru nie miałam.
to sie stuknijmy kuflami bo ja tez popijam grzane :) i nie płacz  :roll:
„Spür die Melodie der Community“

Offline witch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 439
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-02-05, 12:31:37 »
Tak sobie przejrzałam ten temat i tak sobie myślę, że całkowity zakaz sprzedaży produktów/urządzeń profesjonalnych dla chętnych, którzy nie okażą dyplomu czy certyfikatu, to nie jest rozwiązanie. Hurtownia nie powinna być pociągana do odpowiedzialności za czyjeś nieuczciwe działania. A ponadto sam dyplom nie daje gwarancji, że osoba się nim posługująca wykonuje zabiegi zgodnie z wymogami sanitarnymi czy przepisami BHP. Popieram stanowisko mako - powinno się sprawdzać jakość usługi wykonywanej w gabinetach i tępić tak zwaną szarą strefę - czy zajmie się tym Sanepid czy inne powołane stowarzyszenie to nie ma znaczenia. A klientów należy uświadamiać i jeszcze raz uświadamiać... jeśli ktoś chce mieć usługę za "pół ceny" u koleżanki, niech ma taki wybór, to wolny kraj, ale... jak coś pójdzie nie tak, to posądzanie winą za to hurtownika, który sprzedał produkty jest absurdalne. : bredzisz :
-Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.
Terry Pratchett "Czarodzicielstwo"

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-02-05, 12:34:29 »
A żeby nie było Witch to moja żona. Tylko ona nie ma charakteru klakiera i jak się ze mną nie zgadza to potrafi to boleśnie zaprezentować nie tylko na forum a może zwłaszcza poza. :lol:  :lol:

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-02-05, 12:49:37 »
Weźmy wszystkim dajmy dostęp do wszystkiego i będzie równo :|
Dziś od rana nic nie piłam więc więcej nie skomentuję...  :|  :?  :|
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-02-05, 12:54:40 »
Aniu ale czy Ty chcesz czy nie to i tak dostęp mają i będą mieli.
Moim zdaniem całkiem niezłe stanowisko przedstawiła Ulla. Sprzedać, poinformować o tym do czego to jest a najlepiej zrobić przeszkolenie. Potem niech odpowiednie służby się martwią czy sprzęt jest wykorzystywany jak powinien, w końcu do czegoś się przydadzą.
Nie pij nic wyskokowego lepiej. ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-02-08, 17:33:11 »
chyba macie racje ,ze nie sprzedawanie to walka z wiatrakami  :'-(

Offline jooassia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 94
weryfikacja klientów hurtowni kosmetycznej
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-02-14, 01:14:13 »
Tak sobie nadrabiam zaległości i zgadzam się z wami  że trzeba kontrolowac w jakiś sposób czy sprzedany towar wykorzystywany jest profesjonalnie ale mam pewe watpliwości co do wypowiedzi:
Cytat: "witch"
Hurtownia nie powinna być pociągana do odpowiedzialności za czyjeś nieuczciwe działania. A ponadto sam dyplom nie daje gwarancji, że osoba się nim posługująca wykonuje zabiegi zgodnie z wymogami sanitarnymi czy przepisami BHP. Popieram stanowisko mako - powinno się sprawdzać jakość usługi wykonywanej w gabinetach

bo takich pań z sanepidu lub innej instytucji które będą chciały sprawdzić nasze kwalifikacje na własnej skórze i za nasze pieniądze będzie bardzo dużo...bo w jaki inny sposób moga one to sprawdzić??
Instruktor Nfu.Oh
Vice Mistrzyni Polski FANTASMAGORIE 2009