Autor Wątek: zrogowaciały naskórek  (Przeczytany 80163 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-07-24, 20:15:24 »
a co sądzicie o tarce z DAUGLASA??? miała ja któraś z was??poszukuje naprawde skutecznej tareczki:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-07-24, 21:02:44 »
Powiem Wam szczerze, że nigdy nie używałam płynów zmiękczajacych w czasaie pedicure. Przed frezowamniem moczę stopy przed 10 minut i to mi wystarczy. Czy płyny zmiększajace, żeczywiście ułatwiają pracę i czy potym efekty są lepsze?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-07-24, 21:47:59 »
wydaje mi się, że zdecydowanie tak:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-08-21, 15:14:43 »
Ja polecam firmy Scholl są bardzo dobre. Podaje tez stronke
http://www.scholl.com.pl/index.php?page=8&kid=1&pkid=7

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-08-21, 23:15:54 »
tarka la femme i regularnie wklepywane kremiki :)od czasu do czasu peeling i maseczka z lawenda  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Kasia_Zet_

  • Gość
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-08-23, 20:19:36 »
masci z mocznikiem... :) do kupienia w aptece :)

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-08-23, 21:33:11 »
bardzo dobra tarka jest w EF - taka zwykła biała z czarnym papierem "ściernym" za 7zł. polecam, po tym peeling, kremik i stópki gładkie(przy mało problemtycznych stopach)

kwiatuszek600

  • Gość
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-08-25, 10:51:24 »
mam male pytanie czy ktoras z was ma jakies stronki gdzie mozna poogladac i zakupic dobra frezarke pracuje na omedze i szlak mnie trafia ostatnio zacielam klientke i mialam male klopoty wiec koniecznie musze poprosic szefowa o frezarke ale najpierw musze jakas znalezc... :cry:

Gość

  • Gość
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-09-20, 14:36:48 »
Ja polecam krem firmt SVR dostępny w aptece!!jest świetny na całe ciało!! jest suuuper na piętki !!!polecam! Są rózne stęzenia mocznika na piętki ma  50% mocznik, 5% kwas glikolowy, 1,5% kwas salicylowy, 1,5% kwas mlekowy są jeszcze większe stęzenia!!!:)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-09-20, 17:28:40 »
te kremy svr sa wogole wszedzie chwalone. nie znalazlam jeszce zadnej negatywnej opini o nich.

Gość

  • Gość
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-09-20, 19:31:17 »
Kremy z mocznikiem są świetne.Ja osobiście używam Ziaja.Co do tarek, to polecam Peggy Sage.

Gość

  • Gość
pedicur w domu
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-10-07, 13:43:35 »
Witam,
Proszę o podpowiedź,o ile jeszcze tu zaglądacie :lol:  :roll:
jaki sprzęt do pedicur warto kupić do domu?
Dzięki Wam wiele się dowiedziałam o pielęgnacji stóp
:D
i mam nadzieję ,że zechcecie mi podpowiedzieć w spr.sprzetu do manicure i pedicure.


POZDRAWIAM!

All

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-10-22, 19:41:00 »
A mi nie wystarcza moczenie stop raz w tygodniu  :(  i tak piorunujacych efektow nie widze po zabiegu :?  przez 2 dni mam gladkie stopy lecz twarde,a po paru dniach..... tragedia :cry:  slyszalam tez ze czym czesciej zluszczamy stary naskorek tym czesciej pozniej trzeba powtarzac zabieg.Powiedzcie od czego to zalezy ze nie ktore osoby maja gladkie stopki a inni szorstkie  :?:   POZDRAWIAM  :D
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-10-23, 10:11:48 »
to prawda ze im czesciej sie zluszcza tym bardziej narasta
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
zrogowaciały naskórek
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-10-23, 15:10:48 »
Cóż Linek nie zgodzę się z Tobą.

Naskórek scinany (np omegą/heblem) dużo szybciej narasta i staje się coraz grubszy natomiast naskórek ścierany (tj. frezarką) z zabiegu na zabieg odnawia się w mniejszych ilościach. Wiem to z praktyki i z teorii. Mam takie klientki , którym na początku robiłam pedi co 2-3 tyg ale po kilku zabiegach mogły przychodzić do mnie żadziej i tak niektóre teraz wpadają raz na 1,5 miesiąca i są zadowolone że ich skóra nie jest tak twarda. Na początki rzeczywiście miały wrażenie , że ten zabieg niewiele daje ale zmieniły zdanie. A z teorii wiem to również dlatego, że firma w której pracuję handluje frezarkami od przeszło 10 lat. A my podchodzimy poważnie do towaru , który sprzedajemy i nasza wiedza jest w tym zakresie naprawdę spora :) i czeraliśmy ją głównie od producentów (niemców)