Autor Wątek: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!  (Przeczytany 5060 razy)

Offline Lula85

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« dnia: 2014-01-17, 22:11:47 »
Witajcie dziewczyny od dłuższego czasu przymierzam się do kupna frezarki z pochłaniaczem do pedicure, w mojej hurtowni polecili mi frezarkę Active MAGIC PEDI LUX (link poniżej). Niestety hurtownia nie chciała mnie skontaktować z kosmetyczką która takową frezarkę od nich kupiła by poznać jej opinię. Mało tego musiałam wymusić na nich żeby zobaczyć frezarkę na żywo bo oni nie mają pokazowych tylko pod konkretne zamówienia ją ściągają....Zapłacić 5000 zł i kupić frezarkę na podstawie zdjęcia w internecie?! Niepoważne... W związku z tym chciałabym poznać wasze opinie, może pracujecie na frezarkach z pochłaniaczem jeśli tak to czy one czy one w ogóle działają i faktycznie wciągają pył , a może właśnie pracujecie na Active, najbardziej interesuje mnie ten model który wymieniłam wyżej. Z góry dzięki pozdrawiam!

http://www.activeshop.com.pl/kosmetyka-i-wyposazenie/frezarki/frezarki-do-podologii/frezarka-do-pedicure-magick-pedi-lux.html

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-01-27, 08:20:26 »
Cena wcale nie niska :(
Może jednak dołożyc i kupić cos marki bardziej profesjonalnej?

Offline Sonia75

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-07-15, 19:05:28 »
Prawidłowo wykonany zabieg manicure i pedicure to doskonała wizytówka dobrze   funkcjonującego gabinetu. Dokładnie wykonane zabiegi sprawiają, że zadowolone klientki do Nas wracają :) Dlatego powinniśmy stosować urządzenia dobrej jakości. Mogę polecić fajny sprzęt do tego typu zabiegów jest nią frezarka : cenzura :  z pochłaniaczem pyłu.

: cenzura :

Mam nadzieję, że zachęciłam :)
 
« Ostatnia zmiana: 2014-07-16, 14:49:27 wysłana przez Tomek »

Offline emilunka04

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-03-17, 22:54:19 »
Witam czy ktoś pracuje na frezarce z pochłaniaczem firmy Gerlach albo Baehr TEC A800 lub A2000?? Co o nich sadzicie lub jak wam sie pracuje?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-03-21, 09:47:00 »
Gerlach ok. Wytrzymała wiele lat ale głośna... O Beahr się nie wypowiem, ale firma bdb. Ta tańsza tez ma informacje o tym, że jest cicha.

Offline emilunka04

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-03-22, 11:47:46 »
A czy do 25tys obrotów to jest wystarczająco?? Bo zazwyczaj frezarki maja 30 lub nawet 40tys. A jak pytam w danych firmach to zależy jak ich frezarka ma 25tys obrotów to chwalą w innej mówią ze musi miec min30tys?

Offline emilunka04

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-03-22, 11:50:42 »
A moze wie Pan cos o firmie yuki bo ost właśnie o niej usłyszałam a jej kompletnie nie znam i zastanawiam sie czy warto. Tamte dwie firmy wiem ze są niemieckie i maja raczej dobre opinie. Troche kasy kosztuja wiec chciałabym dobrze wybrac.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« Odpowiedź #7 dnia: 2017-03-26, 22:03:32 »
tez sie zasatanawiam nad zakupem frezarki z acitve i chetnie poznam wiecej opinii :)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline ek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« Odpowiedź #8 dnia: 2017-06-22, 06:49:50 »
Witam, zakupiłam w maju frezarkę Ruck jest rewelacyjna, praca z takim sprzętem to sama przyjemność

Offline zaninal

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Frezarka z pochłaniaczem - proszę o opinie!
« Odpowiedź #9 dnia: 2017-07-17, 16:32:10 »
 8O : jump2 : : jump2 :