Autor Wątek: efektywny laser kosmetyczny...  (Przeczytany 27026 razy)

Offline aga26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-01-11, 09:32:48 »
napisałam na priv

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #16 dnia: 2011-01-11, 15:17:46 »
napisałam na priv
Jeżeli nie jesteś dystrybutorem a jednocześnie masz dobre doświadczenie ze sprzętem, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś na forum podała namiary :)

Offline Monika86krk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #17 dnia: 2011-01-11, 17:42:10 »
Aga26 chciałam podziękować za namiary do dystrubotara w krk odnośnie IPL i200 (jest jeszcze i300 oraz i400, ale praktycznie róznią się jedynie wyglądem jak mi napisano no i ceną ). Chyba się skusze i dokonam zakupu jeśli mówisz, że efekty są fajne. Cena niestety juz nie taka fajna bo około 48 tysiecy juz z rabatem, ale mozliwy jest jescze bonus jak mnie poinformowano :) mam nadzieje, że wart jest swojej ceny i oby mi sie zwrócił yhhhhhh. Pozdrawiam

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-01-12, 07:38:59 »
Cena wysoka ale sprawia dobre wrazenie.
Firma wyglada na brytyjska, wiec raczej jakosc wyzsza od chinskich odpowiednikow. Jednakze parametry troche gorsze - bo tylko do 20 J/cm2, chlodzone powietrzem (ale moze przy tej energii wystarcza), brak mozliwosci elastycznej zmiany parametrow (ma to swoje wady i zalety).

Offline Monika86krk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #19 dnia: 2011-01-12, 13:57:29 »
Tomku co masz na mysli pisząć, że ma gorsze parametry?. Porównujesz do tego IPL Cerri - Nextwave o który pytałam wcześniej a który ma zakres fali: 520-980 i emisja energii na powierzchnię skóry: od 20-50 J/impuls. W modelu 70J:  20-70 J/impuls. Nie wiem juz sama  :nono: Bardziej cenowo odpowida mi ten własnie Cerri, ale nie ma żadnych opini o nim, wiec nie wiem jak sie sprawdza, a ty co bys wybrał? znasz sie na tym  :wink:

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #20 dnia: 2011-01-12, 15:30:33 »
Mysle, ze 50J jest wystarczajaca wartoscia, mozna miec i 70 czy 100 ale kto wytrzyma taki bol.
Dlugosci fal- zakres zakresem, ale trzeba sprawdzic jaka jest regulacja, nie sadze, zeby nastepowala plynna zmiana co 1, lecz pewnie sa 4-5 zaprogramowane dlugosci fali.
Powiem Ci szerze, ze chinskie IPL-e tez nie sa zle :). Bylem kiedys na pokazie urzadzenia e-light i sprawialo wrazenie solidnego.

Offline aga26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-01-13, 08:29:15 »
Tak Tomku moc jest znacznie niższa niż w chińskich odpowiednikach, ale nie bez powodu. Tam jest inny zakres fali.Tradycyjnych impuls jest taki jak na wykresie ktg, a w tym jest prostokątny i jest lepsza penetracja. Lampy też są droższe od innych ale producent daje gwarancję że jej efektywność nie maleje aż do ostatniego impulsu. Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem sprzętu przekonało mnie to ze jest to urządzenie sprawdzone i BEZPIECZNE. Moja znajoma po fotoodmładzaniu miała straszne rany(robiła to w lecie) i chodziła w chustce na szyi!Aż dziw że nie ma blizn po tym,słyszałam jeszcze o przypadku kosmetyczka zrobiła próbę klientce i zostały jej nie gojące się rany. Bliska mi psoba przed zakupem zrobiła sobie zabieg(znaleźliśmy gabinet dysponujący tym ipl) i efekt jest widoczny już po 1 zab. Nadmienię że ta sama osoba zrobiła kilka mcy temu na innym ipl i efektu nie było.

Offline Kasia...

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-08-06, 00:15:42 »
Odnośnie mocy różnych urządzeń IPL zastanawia mnie jak to jest dokładnie. Czy ktoś to sprawdza? Czy podane parametry są zgodne z opisem? Sama testowałam na sobie wiele urządzeń w tym IPL i400. Na tym urządzeniu ledwo wytrzymywałam zabieg przy 14J (max 20J) Na innym urządzeniu prawdopodobnie chińskiej produkcji na 40J zabieg był mniej odczuwalny (max50J). Efekty również zdecydowanie gorsze. W jednych urządzeniach zakładane są filtry do różnych zabiegów (usuwanie owłosienia, trądzik, fotoodmładzanie) W innych jest to regulowane wyborem odpowiedniego programu bez zmiany filtrów. Moim zdaniem podane parametry przez producentów ,a raczej dystrybutorów które kupują urządzenia typu NN nie zawsze mają odzwierciedlenie ze stanem faktycznym.

Offline protea

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-08-24, 10:47:25 »
sprawdź IPL pulsara

reklama

masz tez tam namiar do dystrybutora
« Ostatnia zmiana: 2011-08-24, 11:42:07 wysłana przez The Lady »

Offline katarinaizd

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #24 dnia: 2011-09-12, 18:59:13 »
Witajcie ja kupiłam IPL w firmie Profi Med z Warszawy, mam go 3 lata, jest super i efekty gwarantowane ja kupiłam Elight 2w1 z Falami Radiowymi, terz mozna go kupic chyba juz za 25tys.Ale sprzęt i firme polecam, zwrócił się w 6 miesięcy pracy..

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #25 dnia: 2012-07-30, 09:15:40 »
A później klientki twierdzą, że depilacja laserowa nie przynosi efektu ;)

Offline mefisto

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #26 dnia: 2013-06-08, 18:47:56 »
ja polecam ściągać laser bezpośrednio ze stanów, wychodzi 2 razy taniej

Offline michalina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #27 dnia: 2016-06-22, 21:58:48 »
Witam, chciała bym zakupić laser głównie chodzi mi o usuwanie naczynek, tatuazy i owłosienia. Wiem że do tych zabiegów używa sie różnych parametrów a nawet laserów. Znalazłam taki laser i prosiłabym o jego ocene pod względem parametrów na te trzy zabiegi -chodzi mi czy były by dobre efety http://laser3000.com.pl/laser-nd-yag-q-switched LASER „YAG – 2000” Też prosiłabym o pelecenie odpowedniego lasera na te trzy zabiegi :wink:
« Ostatnia zmiana: 2016-06-22, 22:07:50 wysłana przez michalina »

Offline michalina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #28 dnia: 2016-06-23, 11:47:33 »
Może ktoś na tym forum poleci mi laser w granicach cennowych 20-25tys. Do usuwania tatuaży, naczynek i owłosienia. Bardzo proszę o pomoc.

Offline michalina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #29 dnia: 2016-06-29, 10:44:23 »
Czy ktoś znający się na laserach mógłby mi podpowiedzieć odnośnie tego lasera "Laser OPT / E-light + SHR + YAG Q-switch BP-OPT09" Baza urządzenia:
-Głowica OPT( IPL + SHR)
-Głowica YAG
-Głowica do fali radiowej (RF )
-Okulary ochronne dla operatora.
-Filtry do lasera yagowego
-Zaślepki dla klienta.
-Zestaw 7 filtrów do zabiegów.
Akcesoria
1. Urządzenie składa się z
1.1. Baza IPL
A. Baza
B. System z mikroprocesorem
C. Wyświetlacz
D. System chłodzenia
1.2. Lampa E-light
1.3. Akcesoria ( okulary dla pacjenta i osoby wykonującej itd.)
1.3.Lampa ND YAG 1064/532 nm
A. Intensywne impulsowe źródło światła, lampa ksenonowa
B. Lampa I filtr
C. Szafirowe szkło
2. Specifikacja
Rozmiar plamki: 15*50mm
Energia IPL: 10 – 50 J/cm2
Energia E-Light: 1600 W
Energia RF 10 – 50 J/cm3
Sekwencja impulsu: 1–15
Opóźnienie impulsu: 5-50 ms
Szerokość impulsu: 2–15 ms
Częstotliwość powtarzania: 1-10 MHz
Energia: 300 W
System chłodzenia: woda, powietrze, półprzewodnik
Wyświetlacz: dotykowy ekran LCD 8.4”
Temperatura chłodzenia: 0 do -4*C
YAG
Q-switched Nd:YAG
Długośc fal: 1064 um I 532um
Max energia 800mj&500mj czas
trwania impulsu: 0.01-4s, odstępy
między impulsami: 0.1-1s, tryby
pracy: pulsacyjna/ciągła,
Długość pulsu: <10ns
Powtarzalność częstotliwości: 1-6Hz
Rozmiar plamki: 3mm2

Byłam bym wdzięczna za opinię na temat tych parametrów  :wink: